Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ajax91

Rozterki po rozstaniu

Polecane posty

Gość ajax91

Witam Drogie Panie, postanowiłem napisać ten temat, bo nie potrafię zrozumieć swoich uczuć po rozstaniu z dziewczyną i mam nadzieję poznać Wasz punkt widzenia. Niedawno rozstałem się z dziewczyną. Byliśmy ze sobą prawie 4 miesiące, chociaż znalismy się z pracy od prawie trzech lat. Zawszę ją lubiłem, była ładna kobietą, zawsze mogłem liczyć na jej radę a ona na moją, dobrze sie dogadywaliśmy. Jednak nigdy nie patrzyłem na nią jako na przyszłą partnerkę. Po prostu dobrzy znajomi. Mieliśmy podobne poglady i zainteresowania jeżeli chodzi o podróże. Tak się złozyło, że zaczęliśmy coraz wiecej czasu spędzać razem i to nas chyba zbliżyło. Zostaliśmy parą. Niestety życie i uczucia to nie film. Ja od samego początku czułem tylko do niej przyjaźń, chociaż miałem nadzieje, że w końcu serce zabije mocniej. Niestety tak się nie stało. Gdy się widzieliśmy nie czułem motyli w brzuchu, jakoś nie było z mojej strony chemi. Nie chciałem jej oszukiwać i powiedziałem w końcu co czuję. Była zaskoczona i załamana, ale czułem, że tak powinienem był zrobić. Rozstaliśmy się. Myślałem, że wszystko wróci do normy jak dawniej. Niestety czuje się z tym źle. Duzo o niej mysle i mam watpliwości czy zrobiłem dobrze. Chciałbym cofnąć czas i wszystko zacząć od początku. Nie wiem co robić. Po prostu tęsknie za nią. I tylko nie wiem czy to tęsknota za czasem kiedy byliśmy razem, za nią czy to normalny przejściowy stan po rozstaniu. Pomóżcie i podzielcie się Waszym zdaniem, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×