Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
mandarynkaowa

Panele fotowoltaiczne

Polecane posty

Ostatnio zainstalowałam panele fotowoltaiczne na dachu swojej firmy i jestem bardzo zadowolona. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z panelami w budynkach mieszkalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra dawaj już ten swój spam, bo czekam aż będzie można zgłosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil33s
W tamtym roku miałem robione ogrzewanie solarne i jak na razie sobie chwalę. Zobaczymy jak będę oceniał trwałość za jakiś czas, gwarancję mam w każdym razie dość długą. Instalacja jest w całości wyprodukowana przez Sunex. Duża firma, na pewno jak ktoś szukał info o odnawialnych źródłach energii to na nich trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marssss111
Firma Sunex produkuje w Polsce systemy fotowoltaiczne, u nich może sobie sprawdź. Jestem blisko złożenia zamówienia na taką instalację właśnie tutaj i wychodzi na to, że faktycznie się dogadamy. Doradcę mam bardzo kompetentnego, w prostych słowach mi te skomplikowane instalacje objaśnił. Już mniej więcej wiem czego się spodziewać, bo wcześniej moje wyobrażenia o takich systemach były mocno inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam skorzystać z firmy DTSSERWIS, osobiście miałem okazje przekonać się o solidności danej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii paneli fotowoltaicznych polecam zajrzeć na www.dtsserwis.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planuje zainstalować coś takiego u siebie na dachu. Słyszałam, że firma http://machaczka.pl/solary/ z Krakowa zajmuje się tym profesjonalnie. Ma ktoś może w tym względzie jakieś doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przekonuje mnie fakt, ze to rozwiazanie dobre dla środowiska, które dodatkowo się zwróci i z tego co czytam, to u wielu dobrze się sprawdza. Zastanawiam się nad kupnem tych paneli u viessmanna, bo znajomy poleca, Ktoś z Was je może ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotek02
a ja się ciągle zastanawiam. byli u mnie chłopaki z pvprojekt, taka firma niedaleko mnie i wytłumaczyli co i jak. z jednej strony fajnie to wygląda, cena też nawet mi odpowiada tylko nie mam nikogo znajomego kto by już w to wszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam firmę Ekoprime https://ekoprime.pl/ Nam właśnie oni robili instalację fotowoltaiczną i to dobra firma, profesjonalna i solidna, można im powierzyć sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumette
Świetna opcja moim zdaniem. Jednorazowo trzeba wprawdzie zapłacić sporo,aby sobie takie kolektory zamontować, ale zdecydowanie warto jest to zrobić nawet kosztem kredytu, który trzeba byłoby ponieść... Żywotność kolektorów to 25-30lat. A zwracają sie już po 8-9 latach. Możecie sobie kochane poczytac o tym tutaj: https://www.wibud.com.pl/fotowoltaika-w-domu-jak-przygotowac-budynek-do-produkcji-pradu Warto jest zdecydowanie zaiwnestować w kolektory, które nie tylko grzeją wode, ale również wspomagają ogrzewanie całego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są super i to wcale nie prawda, że działają tylko jak świeci słońce. A wiecie, że one również magazynują pozyskaną energię i oddają, gdy na dworze nie ma słońca? Polecam firmę https://wojtanowicz.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślę, żę warto wybrać firmę Solsum, która dziąła w całym kraju. U mnie instalację wykonywali pracownicy o dużej wiedzy, którzy powiedzieli jak wygląda funkcjonowanie takiego ogrzewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Panele fotowoltaincze dobre są z Ml System. Montaż też przebiega sprawnie, bez żadnego programu 😉 Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek

Znam Ml System i mogę potwierdzić i też polecic, montaż sprawny i dokładny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc90

Jeśli chodzi o sprawdzoną firmę to mogę polecić www.tuenergia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My montowaliśmy i na dachu hali i na budynku mieszkalnym. Całość ogarniała firma ML System i jak do tej pory jesteśmy bardzo zadowoleni. Inwestycja na lata według mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mam doświadczenie z zakładaniem paneli. Podobnie jak Ty założyłam taką instalację w firmie a potem u siebie w domu. Pomogła mi w tym firma Miasto Słońca spółka z.o.o. Współpraca z nimi jest bardzo komfortowa a dodatkowym atutem jest to,że działają na terenie całej Polski a nawet poza jej granicami. Zachęcam do skorzystania z ich usług. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest Miasto Słońca to gwarancja jakości i niższych rachunków. Spróbuj a też nie pożałujesz!🔆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam jak już kilka osób przede mną firmę Miasto Słońca. To moim zdaniem jedyna firma, która jest godna zaufania. Podobnie jak ty zakładałam panele w firmie a potem chciałam zobaczyć jak to będzie z użytkiem domowym. Sprawdza się idealnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są firmą bardzo kontaktową i odpowiedzialną za to co robią. Dla klienta to same korzyści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W domu też warto założyć taką instalację. Wszystkie potrzebne informacje uzyskasz jeśli skontaktujesz się z firmą Miasto słońca są najlepsi z pośród innych firm z którymi rozmawiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak www.miastoslonca.pl , ulica Nowogrodzka31 w Warszawie. Na stronie bardzo dokładnie opisują zalety i wady takich instalacji, w jaki sposób to można założyć i w jakiej cenie. Podpowiedzą jakie rozwiązania są dla Ciebie korzystne. Pozdrawiam i powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak www.miastoslonca.pl , ulica Nowogrodzka31 w Warszawie. Na stronie bardzo dokładnie opisują zalety i wady takich instalacji, w jaki sposób to można założyć i w jakiej cenie. Podpowiedzą jakie rozwiązania są dla Ciebie korzystne. Pozdrawiam i powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że najlepsi. Znam tę firmę od podszewki, ponieważ najpierw tam pracowałam, a później zdecydowałam się na założenie paneli.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×