Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta czy trening, co ważniejsze?

Polecane posty

Gość gość

Co waszym zdaniem da lepsze efekty w odchudzaniu? Dieta czy trening?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dieta i trening kolego czy koleżanko, jedno bez drugiego daje kiepskie efekty. Możesz schudnąć z dietą, ale bez treningu szybko przytyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze, to chyba nastawienie. Jak nie masz nastawienia i odpowiedniego podejścia, to ciężko Ci to będzie utrzymać. Nawet najlepszy środek na odchudzanie nic nie zdziała, jak się ma złe nawyki. Polecam sobie poczytać o czymś nietypowym: http://hipnosencja.pl/blog/hipnoza/hipnoza-na-odchudzanie/ Warto warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta+trenig+regeneracja+systematyczność = SUKCES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ust mi to wyjąłeś (jakkolwiek to brzmi :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dieta przy odchudzaniu jest najważniejsza. 70% skuteczności to jest jednak dieta. Nawet możesz spacerować czy biegać czy robić pompki i z dobrą dietą osiągniesz lepsze, znacznie lepsze efekty niż z byle jakim jedzeniem. Kwestia tego jest teraz żeby się utrzymać w postanowieniach diety. To jest spore wyzwanie dla ludzi z kiepską wolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tabletki na odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy, choć na początku ograniczenie kalorii może dać złe rezultaty w przyszłości. organizm przestawi się na magazynowanie kalorii. Na sam początek jeść tyle samo za to ćwiczyć i sie schudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dieta i trening są ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiwi900
Dieta jest bardzo ważna :) moim zdaniem najważniejsze jest odpowiednie połączenie diety z treningiem :) Czasem ciężko jest dobrać odpowiednią dietę dla siebie dlatego też lepiej wybrać odpowiedni katering :) W okolicach Warszawy i Łodzi warto zwrócić uwagę na tą firmę: https://afterfit-catering.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Moim zdaniem jedno i drugie jest ważnym elementem. Warto stosować jedno i drugie. Wiele diet jest więc najlepiej dopasować tak ja do siebie, aby nam spasowała. Warto zerknąć też na urządzenia do ćwiczeń np. na: http://profitness.pl/16-urzadzenia , ponieważ mają tam sporo do wyboru. A ćwiczenia w domu nawet przed telewizorem można wykonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta. Uprawiając jogging i pływając na basenie miałam ładną figurę, ale kiedy dietetyk ułożył mi dietę, bez porównania. 70 proc dieta. 20 proc sport-w celu ujędrnienia sylwetki, 10 proc wiary w siebie i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia29
Oba czynniki są istotne, bo ujemny bilans kaloryczny musi być, a bez ruchu ciężko liczyć na szybkie efekty. Ja do tego zwróciła bym jeszcze uwagę na suplementacje - u mnie spalacz bardzo dobrze się sprawdza - nakręca metabolizm i daje kopa na treningach. Teraz używam Thermo speed, jak na razie efekty bdb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie dieta jest zdecydowanie ważniejsza. A szczególnie dbanie o to, żeby nie podjadać słodyczy. Ja zastąpiłam moje niezdrowe przekąski owocami suszonymi: http://www.helio.pl/produkty/helio-natura i udało mi się schudnąc kilka kilogramów bez dodatkowego wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70% to dieta a 30% ćwiczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak wy ale życie jest za krótkie, żeby odmawiać sobie przyjemności. Ja jem z rozwagą ale nie mam czasu gotować dla tego zamawiam catering obiadowy z www.grubalycha.pl. Maja dobre ceny i smaczne obiady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesjonalne podejscie
chcesz schudnąc ?zrobic sylwetke ?miec dostep do dietetycznych przepisów , oraz nielimitowanych porad to zapraszam ,pelna motywacja oczko.gif to sie moze udac wszystko zalezy tylko od ciebie ,zacznij działać nie tracac czasu na samodzielną naukę,my cie nauczymy diety i treningów wszystko online sprawdz http://potreningu.pl/raw/plans/redirect.php?id=xbcnmwrhhcmcvm&type=m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obydwa są najważniejsze bez diety sam trening nic nie da znów sama dieta bez treningu też nie da wielkiego rezultatu połącz regularny trening z tą dietką : http://dieta-lux.pl/39512 ja schudłam 8 kilo w miesiącu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze mozesz schudnac zmianiajac sposob odzywiania ale twoje cialo nadal bedzie sflaczale i o jedrnosci bedziesz mogla tylko pomarzyc, trzeba uprawiac sport, trenowac, innej rady nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście obie te rzeczy są ważne i powinny być wykonywane jednocześnie. Jeśli zmieniamy swoje nawyki żywieniowe po to, by zrzucić zbędne kilogramy i generalnie żyć zdrowiej. Warto wówczas pomyśleć również o aktywności fizycznej, która wzmocni nasze mięśnie i podkreśli efekt diety poprzez ujędrnienie skóry. Jeśli zastanawiamy się jaki rodzaj sportu będzie dla nas odpowiedni, dobrze sprawdzić to za pomocą badań genetycznych np. Vitagenum. Dietetyk Vitagenum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaomabis
Zgadzam się z poprzedniczką, ja dla wzmocnienie i przyśpieszenie efektu dodałam jeszcze Slimunox, bowiem uważam, że odpowiednia suplementacje też jest bardzo potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek B
A co powiecie na zastosowaniu Largomass przy intensywnym treningu by pobudzić odbudowę masy mięśniowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie żyć...cały czas ta nagonka na to odchudzanie. Można zdrowo sie odżywiać i jeść z umiarem. Ja często jak nie chce mi sie gotować zamawiam zamawiam pyszne obiadki z www.teleobiad.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jedno i drugie! Nie można tego od siebie oddzielać! Jak nie mam czasu na siłownię, to robię trening w domu. Kupiłam kilka sprzętów w http://sklep.bescomo.pl/ i śmigam przed pójściem do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meluzyna A
Odpowiednia równowaga pomiędzy nimi. Ja do tego zastosowałam jeszcze IQAcai i w dwa miesiące pozbyłam się 11 kilo nagwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli tylko człowiek trzyma się zasad kuracji stosując Slimunox to na pewno schudnie.U mnie te trzy miesiące przyniosły znaczące zmiany.Wyglądam lepiej waga utrzymuje się w normie.Wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mariola J
Najważniejsze to chyba zachowanie umiaru, rozsądku i odpowiednie wyważenie działań. Ja stosowałam IQacai, do tego dietę i systematycznie ćwiczyłam. Efekt to 12 kilo mniej na wadze... ale sukces zawdzięczam odpowiedniemu połączeniu wszystkich tych czynników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomokoLL
Według mnie i to i to jest tak samo ważne :) Generalnie ja mam bardzo fajny sposób na generalnie odchudzanie. A mianowicie jest to połączenie cateringu dietetycznego a dodatkowo crossfit 3 razy w tygodniu :) Catering mam od firmy mrrollo pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka21
Oba czynniki są istotne, ale żeby zmaksymalizować efekty warto dorzucić coś co nakręci metabolizm. U mnie ogromną różnicę zrobił Thermo Speed z Olimpu, polecam Ci przetestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anna H
Jedno i drugie, do tego trzeci element układanki, to odpowiednia suplementacja - ja stosowałam Iqacai i jestem bardzo zadowolona z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×