Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dla ludzi z dużych miast kto z was chce się wyprowadzić na wieś?

Polecane posty

Gość gość

Dla ludzi z dużych miast kto z was chce się wyprowadzić na wieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medicusDCL
Zapraszamy na konsultacje w naszej klinice Medicus DCL przy ulicy ul. Kardynała Wyszyńskiego 110 we Wrocławiu. Kontakt oraz więcej informacji znajdzie Pan na naszej stroniewww.medicusdcl.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie chcę się wyprowadzić na wieś bo w mieście jest więcej wieśniaków niż w mieście, życie jest zdecydowanie tańsze, opłaty za samochód są tańsze niż w mieście, opał jest tańszy niż w mieście, ziemia jest tańsza niż w mieście, usługi są tańsze niż w mieście. Jestem urodzonym z dziada pradziada Warszawiakiem, za mieszkanie na Białołęce zapłaciłem 295tyś za 42m2, za OC,AC za 5letnie auto płacę 2000zł, za czynsz przez przyjezdnych debili którzy przegłosowali, monitoring, oświetlenie, ochronę, roślinki, drzewka, itp, płacę 600zł zamiast 350, stoję w korkach dzień w dzień przez co auto pali 7,5l/100km ON zamiast 5l/100km, zarabiam ok 5000zł. Pamiętam warszawę 30lat temu jak nie było korków wszyscy sąsiedzi się znali i sobie pomagali, w autobusie można było pogadać z obcymi ludźmi, a na pradze dostać w ryj i stracić zegarek, ale to było właśnie piękne, a teraz jak się odezwiesz do kogoś to patrzy na Ciebie jak na psychola, ludzie chodzą wkurwieni, sąsiedzi się nie znają nie mówiąc o pomaganiu czy akcjach społecznych typu sadzimy drzewa pod blokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×