Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Lekarz medycyny estetycznej Toruń

Polecane posty

Gość gość

Kogo polecacie? Czy zgadzać ie się z moją opinia że takimi zabiegami powinien zajmować się chirurg gdyż ma wprawioną rękę a nie np internista po podyplomowce z med estetycznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Halmed to miejsce prowadzone właśnie przez chirurga. Jestem zadowolona. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej u jakiejś kosmetyczki botoks lub hialuronowy bo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kosmetyczki ??? Chcesz wyglądać jak potwór??? A ten Halmed to kto tam pracuje i gdzie to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cezary Hałat. Chirurg. Watzenrodego 5 Super przystojny i super sprawny manualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam. Byłam na konsultacji u tego lekarza. Wywarł na mnie pozytywne wrażenie. U mnie problem z brzuchem. Ale mało opinii o nim. A to poważna operacja. Czy któraś miała abdominoplastykę u niego, w Chełmży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam,,kobieto uciekaj od niego jak najdalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Bardzo dobry lekarz medycyny estetycznej przyjmuje w Klinice Beauty Medica w Toruniu na Reja . Lekarz Maciej Łukasiewicz przyjeżdża do Torunia z Warszawy ( w Warszawie pracuje w najlepszych klinikach w SkinClinic i Klinika Ambroziak )W Toruniu przyjmuje tylko w Beauty Medica wykonuje pełen zakres medycyny estetycznej botoks , wolumetria ,powiększanie i modelowanie ust ,nici ,podbródki itp oraz HIFU.Bardzo kompetentny ,miły ,.wykonuje przepiękne usta ,po jego zabiegach wygląda się pięknie i naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tutaj mogę jak najbardziej polecić Magiczną Klinike. Przyznam, że dobry kierunek do tego wcale nie jest drogo, więc każdy może skorzystać i to bez wyjątku. Teraz jest dużo zabiegów, które nie są inwazyjne, a przynoszą fajne efekty. Tylko do tego potrzebny jest dobry specjalista 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×