Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nikola1212xx

to był mój nagorszy dzień w życiu

Polecane posty

witam nie wiem co mam ze soba zrobic , bylam ze swoim chlopakiem od 4 lat , bylismy szczesliwi a przynajmniej tak mi sie wydawało....bylismy wczoraj na imprezie wzielam od jednej dziewczyny telefon by napisac smsa do mojej siostry i zobaczylam wiadomosci z moim chlopakiem ... "przypal z dziadkami bylismy za glosno'' .. po spotkaniach ze mna dzwonil do niej i spala u niego , potem ja w tym samym lozku jestem w szoku zobaczylam podrapane plecy .. on sie przyznac nie chce ale ja mam pewnosc stu procentowa... w dodatku u niego w domu o tym wiedzieli i nikt mi nie powiedzial , pwiedzialam ze powiem to jej narzeczonemu ze tak go zdradza to mnie walną z calej sily piescią w tył glowy .. pojechalam do domu i po prostu jestem w szoku potrzebuje pomocy byl moim calym swiatem dzisiaj mielismy wyjechac za granice , ja zostalam ... pisal do mnie ze to nie prawda i nic nie bylo ale mam czarno na bialym.... :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać okazał się kłamcą. Rodzina też "fajnie" się zachowała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gnoj :(. Ona Cie walnela w głowę a Ty jak zareagowalas? Głupia p...a, myślała ze to nie wyjdzie na jaw...powiedz to jej narzeczonemu, ze przeczytalas smsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie powiedz jej narzeczonemu, a jeszcze lepiej go puknij! Nie martw się dziewczyno, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie! Powiedz mu o tym, postaraj się go uwiesc, przespij się z nim, to będzie najlepsza kara dla takiej szmaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeproś go, każda ma takiego faceta na jakiego zasługuje, taki nasz los, nie ma co wydziwiać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie uwodz jej narzeczonego, bo taka zemsta moim zdaniem nic Ci nie da, ale jak najbradziej mu powiedz o tym, a jesli cie uderzyla mocno w glowe jedz do szpitala, mozesz miec wstrzasnienie mozgu. Przykro mi:( tez niedawno sama potwierdzilam juz na 100% zdrade ze strony mojego partnera, a jestem w ciazy, wiec.... bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×