Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy uważacie, że to zdrada?

Polecane posty

Gość gość

Wraz ze szwagierką i szwagrem byliśmy na weekendzie w górach. Po całym dniu na nartach, postanowiliśmy pójść do hotelowego basenu. Poszliśmy: ja, mój mąż i szwagier. Szwagierka została w pokoju bo źle się czuła. Po godzinie pływania postanowiliśmy iść do sauny. Mąż w ostatniej chwili wyłamał się z uwagi na trening, jaki miał do zrealizowania na basenie. Poszliśmy więc sami ze szwagrem. W saunie siedzieliśmy w ręcznikach, daleko od siebie - wszystko grzecznie. Niestety jak weszliśmy do pomieszczenia z prysznicem to okazało się, że są 2 prysznice bez żadnych zasłonek, ani ścisnek, wszystko w jednym małym pomieszczeniu. Nie wiedzieliśmy co zrobić, oboje się poczuliśmy niezręcznie, ale koniec końców rozebraliśmy się w swoim towarzystwie i wykąpaliśmy się. Do niczego między nami nie doszło, był tylko wspólny prysznic, widzieliśmy się nago i nic więcej. Czy wg Was to zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że to nie zdrada. U mnie w mieście ku mojemu rozczarowaniu też są sauny i prysznice koedukacyjne, wszyscy przy sobie nago chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wg mnie to zdrada. Nie mogłaś najpierw sie sama umyc a potem szwagier? Chcialas pewnie z nim to zrobic. Jestes obrzydliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×