Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona2828

nie rozumiem czego on chce

Polecane posty

Gość ona2828

Spotkałam się dwukrotnie z facetem poznanym na portalu randkowym. Dzień po pierwszej randce przysłał mi smsa z propozycją kolejnej i od razu się zgodziłam. Nie było jakichś fajerwerków, ale wydawało mi się, że jest naprawdę miło, a dodatkowo widziałam, że jest zdenerwowany przy mnie (więc chyba mu się spodobałam). Na drugiej randce też było ok. Odprowadził mnie do domu i dałam mu buziaka. Potem odezwał się dopiero po 4 dniach (ja przez ten czas milczałam myśląc, że mnie olał) - napisał mi smsa "co słychać". Odpisałam i zadałam mu pytanie o jedną z rzeczy o których rozmawialiśmy na spotkaniu. Nic nie odpisał, a to było dwa dni temu. Nie wiem co o tym myśleć. Wydaje mi się, że mu nie zależy i powinnam dać sobie spokój. No i widzę, że znowu jest aktywny na tym portalu randkowym. Na spotkaniach sprawiał wrażenie miłego faceta, nie było żadnych podtekstów seksualnych, jest rodzinny i dobrze wychowany. (mamy po 28 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytalas, nie odpisal- może juz się rozmyslil, nie chce kontynuować znajomości ale tylko sprawdza, upewnia się czy na niego lecisz- dlatego napisał. Niektórzy faceci tak robią, chodzi o pod budowanie ego, nawet jak nic juz nie chcą od danej kobiety. Ten ,,Twój" pewnie juz szuka nowej Zdobyczy... Tak przypuszczam, w każdym razie skoro on nie odpisuje to olej go, nic juz nie pisz, szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezczyzna zainteresowany zabiera kobiecie czas, duzzzo czasu, pisze z nia na okraglo, chce wiedziec o niej jak najwiecej, nawet bywa meczacy na moje oko to nie zaiskrzylo i szuka innej olej palanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego od razu palanta? ze strony autorki też nie zaiskrzyło za bardzo, więc czego tu wymagac od faceta? bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczył, że tylko on pisze, a ty tylko odpowiadasz, nie potrafisz sama nic od siebie. To dał sobie spokój z księżniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2828
no właśnie boję się, że mógł sobie tak pomyśleć – że mi nie zależy Ale z drugiej strony to ja teraz próbowałam podtrzymać rozmowę – zadałam mu pytanie i to on nie odpisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Jakies ,,niewygodne" pytanie mu zadalas? I teraz mysli, jak by tu sie wymigac Od odpowiedzi ;p co to za pytanie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2828
zwykłe pytanie – czy widział już nowy odcinek Shrelock'a (ogląda ten serial)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo a jest nowy odcinek? nie wiedziałam! :D dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie pisze to mu nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pitole a jak ma mu niby po 2 spotkaniach zależeć... no ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejkuu nie chodzi o to ze po 2 spotkaniach ma mu Od razu zalezec na autorce ale widocznie nie zalezy mu na kontynuowaniu znajomosci z nia, na kontakcie. Sam napisal a potem nie odpisuje- to brak kultury. Obstawiam, ze chcial tylko sprawdzic czy Ty mu odpiszesz, upewnil sie a teraz milczy bo I tak szuka innych opcji na portalu randkowym. Gdyby autorka mu sie podobala, odzywalby sie Regularnie, kazdy normalny facet tak robi. Olej buraka I szukaj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"olej buraka", "olej palanta", "olej go"... Wypowiedzi kobiet..., po tym jak miły rodzinny facet nie odpisał przez 2 dni. Pani po 4 dniach nie odezwała się też słowem, co oczywiście jest w porządku. Wnioski wyciągnijcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzy czy ty na niego lecisz, jeśli nic nie inicjujesz to odbierze to jako brak zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co on myśli, co czuje, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam autorko, odpisal cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona2828
cisza. Nic tego nie będzie. Nawet jakby się jeszcze odezwał to ja już pasuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie facet po prostu miał kilka spotkań po Tobie, albo pisał intensywnie z jakąś inną, więc odsunął Cię na drugi plan. Chciał zobaczyć, czy przerwa w pisaniu spowoduje u Ciebie osłabienie relacji i czy dalej będziesz chciała kontynuować znajomość mimo olania Ciebie. Ty odpisałaś i chciałaś podtrzymać rozmowę, więc teraz będzie Cię zwodził. Miałam identycznie, kiedy pisałam z facetem przez parę dni, po czym była jedna wielka przerwa, wytłumaczył się, że nie mógł pisać, bo był zabiegany (przez 7 dni nie mógł wygospodarować ani chwili, akurat), po czym i ja go olałam. Do dnia dziś się nie odzywa, odpisałam mu coś oschłego, bez jakichkolwiek emocji. Daj sobie spokój, skoro on od lat jest bywalcem na stronach randkowych, to spotyka się z kilkoma srokami naraz a potem sobie analizuje i wybiera i dlatego do dnia dziś jest sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpisując mu jakby się nic nie stało, dajesz mu do zrozumienia, że może Tobą pomiatać, nie pisać dniami i nocami, a jak napisze, to że będziesz cała w skowronkach ucieszona, że pan i władca odpisał. Wtedy wyjdzie że Ty bardzo oczekiwałaś na jego odpisanie i że to on tu dominuje. Szanuj się, nie warto. Facet, któremu zależy ZAWSZE znajdzie choć chwilę żeby napisać hejka, co u Ciebie słychać, jak minął dzień, ok słuchaj ja uciekam bo nie mam czasu, ale napisałem. Nie byłoby milej? To jest pajac po prostu. Wiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby jej zależało, to też przez te cztery dni ciszy znalazłaby chwilę i by do niego napisała. Czyli też ją można nazwać pajacem i też powiedzieć chłopakowi, żeby od niej wiał. Co zresztą zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inteligentny facet po spotkaniu napisze Ci krótkiego smsa, że dziękuje za spotkanie,że było fajnie, że musimy to powtórzyć. tak się rozpoczyna temat i tak się leci leci i dochodzi do kolejnego spotkania. facet to jakiś stulejarz na portalu randkowym i chodzi od jednej do drugiej na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentna kobieta po spotkaniu napisze Ci krótkiego smsa, że dziękuje za spotkanie,że było fajnie, że musimy to powtórzyć. tak się rozpoczyna temat i tak się leci leci i dochodzi do kolejnego spotkania. kobieta to jakaś deska na portalu randkowym i chodzi od jednego do drugiego na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On niczego nie chce. Dziwne, ze tego nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×