Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

werma

Jak schudnąć do wakacji ; _ ;

Polecane posty

Hej ! Przeszukałam już pełno forów, stron filmów na YT i dalej nie umiem znaleźć dobrego i skutecznego sposobu na stracenie fałdek ; - ; Błagam dajcie jakieś konkretne rady ; _ ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczenia z chodakowska (polecam bez glosu) lub 30 dniowy trening z mel b (znajdziesz na yt). Po pierwszm dni na pewno beda zakwasy, ale nie odpuszczaj :) Do tego zero slodyczy, slodkich napokoj, produktow macznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem za zdaniem Pani powyżej. Ćwicze "skalpel" z Chodakowska, do tego poszczególne ćwiczenia z Mel B. Zależy na jakie mam danego dnia nastroj. Nawet jesli początkowo treningi nie wychodzą Ci jakoś super, bo są dość wymagające, to dawaj z siebie po prostu tyle ile mozesz. :) A i tak będziesz widziała rezultaty. Bo to mimo wszystko będzie dla organizmu duża dawka sportu, której pewnie do tej pory mu nie dostarczalas, a z czasem będzie tylko lepiej. Co do odzywania jesli trudno Ci sie wystrzec jakiejś specjalnej diety, to się nia nie katuj. Jedz po prostu zdrowiej, mniej, a częściej. Jedz warzywa, rob sobie koktajle z owocow jesli masz mikser, poczytaj na necie co jest przed i po treningu, bo to wbrew pozorom też jest bardzo ważne, czy dostarczasz organizmowi węglowodanów,białek,czy innych rzeczy. Ja raz na kilka dni pozwalam sobie np na cukierka z czekoladą. Cukry proste ktore dostarczasz organizowi poprzez jedzenie owocow tez sa ważne. Pozwalam sobie na to i Tobie tez radze, bo jesli masz baardzo rygorystyczną diete,to w ktoryms momencie mozesz peknac i rzucisz sie na wszelkiego rodzaju slodycze a to dopiero bedzie niezły szok dla Twojego cialka. Pij duzo zielonej herbatki i wody. Cukier mozesz zastapic ksylitolem-to zdrowy cukier ktory jest skarbnikiem wartości odzywczych, w przeciwieństwie do zwykłego. Jego wada jest jednak taka ze kosztuje kolo 20zl. No ale taka juz cena zdrowia. Ponad to możesz sobie zobaczyc na yt wykład na temat cukru. Mnie on zniechęcił do dalszego zajdania sie slodyczami itp itd. Badz wytrwala a na wakacje nie pozalujesz maleńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij od zakupu karnetu np to moze sie zmotywujesz do ćwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donagie
Ja postawiłam na zdrowe produkty w diecie, chociaz przyznam sie, ze czasem zjem cos slodkiego... No i też ćwicze- 3-4 razy w tygodniu przez ponad godzinę. Dorzuciłam do tego Amlan forte z Vital progres- tabletki z wyciągiem z agrestu indyjskiego. Wspomagają odchudzanie i dzięki temu szybciej zobaczyłam efekty. Do wiosny będę nosiła rozmiar S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betraaaa
ciężka praca fizyczna, dużo wody pij, możesz też ziołka tego typu http://www.malwatea.com/pl/herbaty-odchudzaj%C4%85ce/sylwetka-lux.html i jesli utrzymasz regularność to efekty będą :) zaletą cwiczen jest tez duza porcja energii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka Powiem coś o sobie Żaneta, 23 lata, 180 cm wzrostu, waga 102. Jadę na tej diecie: http://dieta-lux.pl/39688 2 miesiąc za mną i 7 kilo mniej. Prosty i łatwy sposób na spalanie tłuszczu. Polecam i życzę powodzenia innym zrzucającym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim dieta, ale nie jakaś rygorystyczna, tylko bardzo rozsądna, z ograniczeniem słodyczy, węglowodanów i zmniejszeniem porcji jedzenia Poza tym ćwiczenia - dobierz sobie takie jakie lubisz, nic na siłę. jak lubisz biegać, biegaj, jak ćwczyć w domu, włącz chodakowską, a jak siłownię, kup karnet. Pij dużo ziół i wody i zapomnij o słodkich napojach. Poczytaj, jak odchudza picie wody: http://www.soshe.pl/2017/02/w-jaki-sposob-woda-odchudza.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta i ruch to podstawa, ale czasami tak jak w moim przypadku jest bardzo ciężko pozbyć sie tkanki tłuszczowej z ud. Doradzicie co mogę zrobić? Interesują mnie jakieś zabiegi medycyny estetycznej i raczej lipomodeling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia Myk
Nakręć swój metabolizm treningami interwałowymi, sauną, i dorzuć spalacz - u mnie świetnie się sprawdza Thermo Speed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetna strona jest tutaj http://www.modanaeko.pl/ Moda na eko jest ostatnio bardzo duża i myślę, że bez problemu znajdziesz tam informację o tym jak skutecznie schudnąć zachowując zasadę "eko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement slimcea. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki Slimcea schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam turbo spalanie Chodakowskiej i koniecznie Amlan Forte od Vital Progres. Już prawie mam kostkę na brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelala
Dieta, dieta i ćwiczenia :D Ja niestety jestem leniem patentowanym więc wspomagam się sumplementem slimmertime. Jem mniej bo mi się nie chce, czuję się syta, skład naturalny więc czego chcieć więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja regularnie ćwicze i sstosuje produkt fit body contro który zmniejsza uczucie głodu i reguluje poziom cukru we krwi-wspomaga odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zaczęłam walkę ze zbędnymi kilogramami przed wakacjami i schudłam już 9 kg dzięki tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 połączonej z ćwiczeniami i ładnie wyrzezbilam ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmniejszenie "fałdek" jak to ujęłaś mi pomogła lipoliza iniekcyjna i liposukcja ultradźwiękowa. Miałam 1 zabieg lipolizy a potem po jakimś czasie liposukcję ultradźwiękową. U mnie problemem był wystający brzuch i boczki. Teraz mam 8 cm mniej w talii i wreszcie normalnie wyglądam. Zabiegi miałam robione w Poznaniu w gabinecie www.beautypremium.pl i bardzo polecam to miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowa i zrównoważona dieta to 70% sukcesu. Wyeliminuj wszystie produkty z dużą ilością cukru, wszelkie słodycze. Do tego zachowaj ujemny bilans kaloryczny - ok. 200-300 kcal. Do tego polecam ćwiczenia siłowe, skutecznie odchudzają i rzeźbią sylwetkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystalam z porad dietetyka, stosuje diete, ktora mi ulozyl, dodatkowo zazywam suplement BurnBooster, ktory pomaga mi zrzucic zbedne kilogramy i przyspieszyc przemiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mozna tez stosowac dodatkowo masaze wyszczuplajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wakacji już mało czasu , dlatego sama dieta i zestaw ćwiczeń to może być za mało... ja stosowałam dodatkowo spalacz tłuszczu i na efekty nie musiałam długo czekać:)https://www.naturalspharm.com/produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marys_ka66a
Zmień przede wszystkim nawyki żywieniowe. Zrezygnuj ze słodyczy i słodkich napoi, zacznij jeść więcej warzyw i owoców, zacznij się ruszać. Dołóż do tego picie 2 litrów wody dzienni i herbatek ziołowych (takich z herbapolu lublin, nie jakiś odchudzających) i dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowadzi do HydroFit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety owoce zawierają dużą ilość cukrów dlatego ja zawsze w lato przybywam na objętości. Ale wierzcie mi ja to mam sporo tkanki tłuszczowej w udach i podbródku i nie mogę się tego pozbyć żadnymi ćwiczeniami i herbatkami.... i jak tu żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz skutecznie zgubić kilogramy to nie wystarczy ,że przyjmiesz dietę i będziesz ją stosować przez jakiś czas bo wróci z efektem jojo. Większość ludzi myśli że skoro dieta to 70-80 % sukcesu to tylko dieta wystarczy. Najskuteczniej jest obliczyć sobie odpowiednie dla swojego organizmu dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Wtedy trzeba dostosować swoje posiłki tak by nie przekraczać tej ilości kcal do tego bardzo wskazane są ćwiczenia, dużu ruchu. W walce z nadmiernym apetytem mogę polecić Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcam do zadawania pytań: Kasia (kom.739 202 359)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goo
Dnia ‎2017‎-‎02‎-‎21 o 01:04, caroline11 napisał:

dieta i ruch to podstawa, ale czasami tak jak w moim przypadku jest bardzo ciężko pozbyć sie tkanki tłuszczowej z ud. Doradzicie co mogę zrobić? Interesują mnie jakieś zabiegi medycyny estetycznej i raczej lipomodeling.

Może spróbuj liposukcji? Ja miałam wykonany zabieg liposukcji i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektem jeśli chodzi o utratę tkanki tłuszczowej i tym samym objętość moich bryczesów. Żadne ćwiczenia i dieta nie dały by mi takiego efektu. Jestem bardzo zadowolona teraz tylko muszę utrzymać to co udało mi się osiągnąć po zabiegu. Jak by ktoś jeszcze pytał to  najlepszy i sprawdzony jest gabinet medycyny estetycznej Dream-Med na Rydzowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×