Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co dodawać do makaronu z serem żeby posiłek był wartościowy

Polecane posty

Gość gość
Ci co tak tu radzą to niech najpierw sami zrobią i zjedzą to o czym piszą. Jak ktoś nie ma nic sensownego do powiedzenia to milczenie jest złotem. Makaron z białym serem i boczkiem?:D Makaron z białym serem i brokuły? :D czy inne :D makaron z białym serem i cynamon?:D powidła czy surowka ok ale reszta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej nie lubie na sile uzdrawiania posilku :O Wiadomo, ze pizza jest niezdrowa. Ale jak kuzwa mam ochote na pizze to chce zeby byla pizza z prawdziwego zdarzenia, nie z maki gryczanej ciasto i z sama papryka czy cos podobnego... Albo nalesniki - lubie z maki pszennej, nie z zytniej, gryczanej czy innej. Jest czas na zdrowe i jest czas na niezdrowe. Bez przesady. Po co psuc smak makaronu z serem np. szpinakiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makaron z serem białym i szpinakiem? Tego się nie da zjeść ze smakiem. Chyba, że po miesięcznej glodowce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
Ja lubię ze szpinkakiem i serkiem topionym nie białym;) nie doczytalam dokładnie ze chodzi o biały twarożek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.12 wszystko trzeba umieć przyrządzić Jak nie potrafisz zrobić odpowiednio tylko byle jak bo nie wiesz jak, to byś się porzygała napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam rozpuszczalnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tj temat o zdrowym żywieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż się głodna zrobiłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modnisia21
Nie wiem, o jaki ser chodzi, ale zawsze dodaję jakieś warzywa. Jak lubi olej lniany to może jakąś oliwę albo delikatne pesto? Niekoniecznie bazyliowe. A w ogóle warto iść na jakiś ciekawy kurs gotowania, ja znalazłam pomysły tutaj i się wybieram na bezglutenowy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Twoje dziecko jest niejadkiem i lubi tylko makaron z serem to dodaj mu do tego żurawinę. Ten wciąż niedoceniany owoc ma wiele cennych właściwości między innymi wspaniale wpłya na układ pokarmowy. Jest przecież w sprzedaży http://www.helio.pl/produkty/helio-gold/zurawina-suszona którą możesz posypać po wierzchu i zrobi się na talerzu kolorowo i smaczniej. Albo spróbuj z innymi owocami szuszonymi. Wszystko zależy od Twojej inwencji kulinarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wszystkie porady :) Na pewno mi się to przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MIESO I WARZYWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aronet
ja wykorzystuję sosy - albo przygotowuję je sam, a jak nie mam czasu, to korzystma z produktów Międzychodu. Szeroki wybór, sporo smaków i bardzo dobry pod względem zdrowotnych skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do makaronu z serem żółtym dodaje kurczaka brokuły i sos i posiłek jest pełnowartościowy no i czasem olej lniany. A do makaronu z serem białym dodaje swojeskiej szynki. a czasami posypuje http://www.produktyproducenta.pl/ odżywką białkową. i wtedy mam węglowodany , białka i tluszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo chodzisz? Biegasz? Dlaczego nie zacząć za tym zarabiać. Wejdź i sprawdź na http://www.promujruch.pl/ Zarobiłam już 200 zł <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry makaron z pszenicy durum już jest wartościowy , zawiera sporo minerałów i witamin i ma niski indeks glikemiczny , ja uwielbiam prawdziwy włoski primo gusto, do tego przeróżne sosy, warzywa, kurczak, można na prawdę makaron wcinać na przerózne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wygrać paletę cieni The balm? Zapraszamy na naszą stronę! www.maake-up.pl/konkurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meh
Dwie łyżeczki świeżej kokainy na kilogram makaronu i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dodaję zawsze łyżkę siemienia lnianego. zresztą do wszytskiego dodaję, bo i tak nie zmieia smaku potraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×