Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co dodawać do makaronu z serem żeby posiłek był wartościowy

Polecane posty

Gość gość
Twoja szansa WowApp! Przede wszystkim musisz wiedzieć, że WowApp to darmowa aplikacja mobilna oraz na komputery stacjonarne, którą można wykorzystać dokładnie w taki sam sposób, jak inne komunikatory, z których dotychczas korzystałeś. Służy ona do czatu tekstowego, rozmów audio i video oraz prowadzenia konwersacji grupowych, w trakcie których można uczestnikom przesyłać pliki i zdjęcia. Firma oddaje 70% wpływów z reklam, które są wyświetlane wewnątrz aplikacji . W ten sposób możemy uczestniczyć w branżach: mobilnej reklamy, która jest warta 135 miliardów dolarów rocznie oraz międzynarodowych połączeń telefonicznych, która jest warta ponad 5 miliardów dolarów rocznie. W ramach aplikacji możesz korzystać ten z mechanizmu Cash Back , czyli zwrotu części pieniędzy, jeśli tylko korzystasz z usług płatnych i wydałeś pieniądze np. na połączenia z telefonami komórkowymi stacjonarnymi (funkcjonalność znana np. ze Skype Out). Firma WowApp zwraca 10% tego, co w niej wydałeś. Oczywiście rozmowy pomiędzy użytkownikami aplikacji są ZAWSZE darmowe. Każdy użytkownik WowApp może polecać następnych użytkowników i otrzymywać dochody z reklamy jakie oni oglądają, aż do 8-mego poziomu poleceń w głąb tzw. Networku. Dochody z reklam są wypłacane codziennie, a z rozmów i zakupów wirtualnych numerów telefonu natychmiast. Otrzymujemy je w walucie własnej firmy WowApp, czyli tzw. wowcoinsach (żetonach wow). Kiedy zbierzemy ich więcej możemy je wymienić na dolary amerykańskie, a następnie przelać na konto bankowe, kartę kredytową lub PayPal. Czy warto sobie zawracać głowę jakąś aplikacją do komunikacji? Sam sobie odpowiedz na to pytanie, wiedząc że: Skype ma obecne 74 miliony użytkowników Ponad 8 milionów użytkowników Skype wykonuje z niego płatne rozmowy Whatsapp ma... ponad 900 milionów użytkowników! Wyobraź sobie, że polecasz darmową aplikację kilku znajomym i rozmawiasz z nimi przez nią, a potem oni robią to samo i za rok czy dwa masz w swojej strukturze kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy generują Ci dochody z oglądanych przez siebie reklam. Dołącz DZISIAJ i na własnym przykładzie zobacz, że możesz codziennie otrzymywać % z wypływów z reklam, jakie wyświetlane są w twojej aplikacji, a także w aplikacjach osób, których zaprosisz, że też korzystali z darmowej aplikacji do rozmów online! Kliknij w ten link: https://wowapp.com/w/lukasz96 i dołącz klikając w żółty przycisk na stronie, jaka Ci się otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej dodaj pomidory. To źródło potasu. Do tego ładnie wyglada kolorystycznie z makaronem i serem . Mozna jeszcze dodać szcztpiorek albo pietrszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ;) Dzięki wielkie za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bardzo przepadam za serem z makaronem ale bardzo lubię makaron z pesto kilka razy próbowałem robić sam pesto jednak nie zawsze mi się udawało. Przestałem sam robić i kupuje gotowe najbardziej pasują mi dwa Firmy biffi i filippo berio to drugie poza klasycznym ma też smakowe pesta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może pokrzywę? Poważnie, są świetne przepisy na dania z pokrzywy. W sumie smakuje trochę jak szpinak ;) tylko jest zdrowsza. No i wystarczy iść do lasu i sobie pozbierać czubki :) Tu jest przepis na smażone placki z pokrzywy i na potrawkę z pokrzywy a'la szpinak, ale w sumie można tę potrawkę wymieszać z makaronem :) A dzieciaki podobno uwielbiają placki pokrzywowe z miodem. http://www.suszarnia.co/wiosenneprzepisymartykostki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim nie dodawaj banana...Maliny i jeżyny są super rozwiązaniem. Jeszcze bardzo ważne jaki makaron uzywasz?? Tylko pełnoziarnisty wchodzi w grę, ale to również nie zawsze jest taki jaki piszą na opakowaniach. jakby się tak przez chwilę zastanowić to zdrowe odzywanie jest na prawdę trudne w tych czasach kiedy każdy próbuje nam wcisnąc wszystko abyśmy mysleli ze to jest zdrowe... zajrzyjscie na instagram.pl/dietoholicy.pl i tam znajdziecie mnóstwo przepisów z których sama korzystam. Tam też was zmotywują do szukania zdrowego jedzenia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często dodaje szpinak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wódkę, tylko wódkę. Wtedy zdrowiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panimendoza
Do makaronu to tak naprawdę wszystko może dodać i wyjdzie Ci danie :) bo i na słono i na słodko kto co lubi oczywiście. Ja ostatnio kupiłam sos boloński primo gusto, dodałam do makaronu i danie gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iczi
makaron twaróg i skwarki . Pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dodałabym odrobinę masła, trochę przypraw, tak by posiłek miał tez jakieś wartości smakowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE Bydgoszcz
Jeśli nie wiesz co dodawać do posiłków Twojego dziecka, a by były wartościowe zapraszamy do nas! NOVA Centrum Edukacyjne prowadzi zapisy na roczny kierunek Specjalista do spraw dietetyki! Sprawdź już dziś! www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dodaje cynamon i miód, jak robię na słodko, a jak na słono to wędzony łosoś i oliwki, takie połączenia są zdecydowanie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panimendoza
Zaraz się zaczyna sezon na truskawki więc z makaronem idealnie :) jeszcze ostatnio odkryłam takie w kształcie minionków więc dzieciaki będą wniebowzięte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIDZIAŁYŚCIE? na hasło: rabat50 - macie -50% w sklepie OTIEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makaron serek plus mielone mięsko;) można z sosikiem podać;) pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi z kurczaka i paprykę pokroić w kosteczki,podsmażyć dodać śmietanę, i na koniec ugotowany makaron,gotować razem może 2,3 minuty na małym ogniu,podawać posypane serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile lubicie makaron z białym serem to ja czasem sobie robię i dodaje na słodko krem orzechowy Noccilata jest dobry i nie ma tyle chemii co inne takie produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek 357
makaron bez niczego starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do makarony z serem możesz dodać mnóstwo rzeczy. Moje ulubione dodatki do szpinak i brokuły, a do tego czasem dorzucam jeszcze cienko skrojone pomidorki suszone OLE. Efekt jest bardzo aromatyczny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przykład boczek, chociaż wyczuwam w autorce wojującą wegetarianeczkę, więc pewnie i tak nie skorzysta z tej rady. Ponadto na przykład pomidory, kapary, bazylię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia Cedro
Do makarony z serem można a nawet trzeba dodać owoców takich jak na przykłąd truskawki, które zaczynaja sie pojawaic. moga to byc tez maliny, poziomki i inne podobne. zawieraja one mnostwo pozytecznych dla naszego organizmu minerałow i witamin wzmacjiajac nas na otaczajace nas choroby tego świata. zbyt duzo ochorny nigdy za wiele. Więcej takich rzeczy mozecie się dowiedzec na http://www.dietoholicy.pl i tam podobnie jak ja znajdziecie multum wspaniałych przepisów. niektóre na prawdę zawrociły mi w głowie... jak na przykład to ze picie wody niegazowanej o poranku jest dobrym pomnysłem.. ale kto by wpadł na to aby dodać cytryny i nie do zimnej a ciepłej wody! jest to naturalny środek odmładzajacy :D ja się zapisałam i na prawdę zrobili na mnie wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szparagi om nom nom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super heheszki
kurczaka mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej skroić tam warzywa albo owoce zależy jak wolisz, ja jak jem na słodko lubię też dodać jogurt owocowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×