Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co dodawać do makaronu z serem żeby posiłek był wartościowy

Polecane posty

dużo zieleniny, jakieś miesko, warzywa, wysokiej jakości oleje, nasiona słonecznika, siemie lnianę, orzechy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sezam - poczytaj, ma bardzo dużo składników odżywczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dosypuje swoim dzieciakom warzyw kubki. Mozesz w ten sposób robić dania w kolorach tęczy co moje dzieci akurat zachęca do jedzenia, a co do samego warzyw kubka to jest to polowa dziennej zalecanej porcji warzyw bogata w witaminy i mineraly, a jednocześnie bez chemii i konserwantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy jest rzeczywiście jaglany makaron, bo to jedyne zboże alkalizujące organizm. Spróbuj jarzyny z szybkowara - są dużo smaczniejsze i zdrowsze niż zwykłe z wody. A na kluchy z serem natkę z pietruszki, szczypiorek, Bardzo zdrowe są nasiona czarnuszki, można je zemleć i troszkę - smak jest OK. No i oczywiście rzodkiewka - pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej kokosowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za komunocenzura, że blokują księdza Jacka Międlara na wszelkich portalach (youtube, vimeo, gloria, gdzie by nie było) za powiedzenie wprost o aktywności kałowopedalskiej bpa Kaszaka i abpa Życińskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do białego to koniecznie szpinak i czosnek albo owoce/orzechy i miód. A makarony sa już teraz jaglane, grochowe, orkiszowe, żytnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
truskawki ze śmietaną i cukrem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dodaję moim dzieciakom nasiona chia i dodatkowo wrzucam do panasonica jakieś owoce, robię mus i dodaję do makaronu. Całych owoców nie chcą ruszać, ale w formie musu- owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno wszystkie warzywa. :) wiadomo, makaron z serem najlepiej będzie smakował z sosem. Ja swojemu synowi robiłam sos pomidorowy od http://botoma.com.pl/ i to był znakomity pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sos pomidorowy z pomidorów w puszce albo ze świeżych :) pokombinuj z różnymi warzywami, rodzajami makaronów, może posypuj danie czymś w stylu pietruszki albo koperku czy pestek jeśli to podejdzie maluchowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majonez i przyprawę vegeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj truskawki, jagody lub inne owoce. Dzieciaki uwielbiają dania na słodko, a dzięki witaminom zawartym w owocach dostarczysz swojemu dziecku wartościowego pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpinak albo np pierś z kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nałóż makaron na talerz weź do łazienki i nasraj do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wasze wszystkie porady teraz to bede mogl zrobic makaron na 100 sposobow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makaron+ser+szpinak!!! pychota,można też dodać pokrojony w kosteczkę filecik z kurczaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodaj gó.no na pewno będzie dobre smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×