Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co dodawać do makaronu z serem żeby posiłek był wartościowy

Polecane posty

A może warto popytać o to znajomych? Z doświadczenia wiem, że jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pytaliście się znajomych w tej sprawie? Z moich doświadczeń wynika, że jest to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaciekawił mnie ten wątek głównie dlatego, że staram się jeść za jaknajmniej... ;-) Jeśli Wy też szukacie oszczędności w codziennych wydatkach na jedzenie to polecam bardzo ciekawy profil na facebooku: https://www.facebook.com/pysznieitanio/ - przepisy za 10, 15 zł dla dwóch osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lisie jagody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż często sika mi do talerza z makaronem i to tworzy fajną kompozycję smakową,taka zupa z makaronem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam że z kupą smakuje wyśmienicie,w odróżnieniu od niej samej,to takie połączenie daje wartościowy posiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figo89
Ja dodaję jakieś warzywa. Ostatnio też dodałem sosu grzybowego. Przygotowałem na bazie wywaru grzybowe Krakus. Wyszło bardzo smacznie, a warzywa sprawiły, że danie zyskało na składnikach odżywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gipsu do makaronu . Bardzo trzyma sytość do samej śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty pipo chcesz zatruć ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że w tego typu tematach zawsze warto popytać znajomych :) To się zaskakująco często sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że w tego typu tematach zawsze warto popytać znajomych :) To się zaskakująco często sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM, przepraszam, ze nie w temacie, ale zbieram pieniążki na wycieczkę dla rodziców, zostało mi już niewiele, a chciałabym zrobić im prezent na święta, są to starsi ludzie, którzy nigdy nie byli na wycieczce za granicą, bedę wdzięczna za każdą złotówkę https://zrzutka.pl/gzjgpw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie w to kupe gotowaną i zalewam bigosem by nie było czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy o jakim serze mowa:) Oczywiście możesz dodac warzywa wszelkiego rodzaju i będzie wartościowe , szpinak jest suuper. Jeśli jest to na słodko to cynamon lub strate jabłko , albo jakieś owoce i będzie pysznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, le ja się kompletnie na tym obszarze tematycznym nie znam... Nie jestem w stanie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makaron to makaron ewentualnie nudle a nie żadne kluski! kluski to są śląskie gorole!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×