Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój mąż pisze z kolezanka, która sie rozwodzi i mu sie żali

Polecane posty

Gość gość

Czy powinnam sie martwic? Chodzi o to ,ze on pierwszy zagadał do znajomej na fb,jego z pracy i spytał czemu taka smutna jest,ze zmienila sie I ona zaczela mu sie zwierzac,ze przechodzi separacje, potem rozwod, mąż ja zdradzal, ona sie zalamala ale nie pogodza sie juz bo to juz za daleko poszlo. jest zle u nich a mąz ją wysluchuje, pociesza i wspiera Maz organizuje mecze,wyjazdy dzieci szkolnych. Wzial ja jako opiekunke, nie placila za mecz i jej synek tez.. Martwi mnie to..on mowi,ze tylko ja zwyczajnie lubi Ale...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzaj, skończy sie góra na kilu przyjacielskich stosunkach na pocieszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tak się zaczął romans męża, teraz czekam na rozwód bo sprawy zaszły za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspierac obca babe to moze w pracy ,a w domu powinien byc z Toba -ewidentnie cos sie zaczyna dziac -pogadaj z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe...pomaga...tak sie to teraz nazywa. Wez go kobieto w obroty bi za chwile ty topic otworzysz ze maz odszedl do innej. Jak z niego taki bezinteresowny w niesieniu pomocy to niech do caritasu sie zapisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko- uważaj! Takie popisywanie męża to wstęp do tzw. "zdrady emocjonalnej". Utnij to już na wstępie póki sprawy nie zaszły za daleko. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zakoncz ta znajomość. U mnie bylo podobnie. Mąż , pocieszal, swoja ex, interweniowalam bo nie wiem jak by sie to skonczylo.Ty zrób to samo.! To nie jest normalna relacja. Ona powinna miec przyjaciółki i Rodzinę do pocieszania a nie twojego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to,on ubezwlasnowolniony,ze żona moze cos zabronić,ucinać?Najlepiej przywiąż do kaloryfera tylko kto wtedy bedzie zarabiał kasę ?hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - typowa wypowiedź faceta. Oni zawsze bagatelizują takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma zdradzic to nie uprzedzajac jak tu jakimis pisanie,radami,itd. Tez nie zapominaj jedna z druga,ze to nie synek tylko dorosły facet i wie co robi lub co zrobi a wasze nakazy,zakazy ,szlochy,wymowki tylko go nakrecą. Ale wy macie emocje a dla rozumu malo miejsca ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×