Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zaakceptowałybyscie prace na takich warunkach?

Polecane posty

Gość gość

Od roku na wychowawczym, zachodzac w ciaze swiadomie odeszłam z poprzedniej (najlepszej w moim zyciu, ale zbyt wymagajacej) pracy. Od kilku miesiecy szukam czegos odpowiedniego, co pozwoli mi w miare pogodzic prace z domem i opieka nad dziecmi. Maz obecnie bardzo duzo pracuje, własna firma + etat, wiec moze przejac obowiazki domowe tylko wieczorami i wczesnie rano. Dostałam oferte pracy na cały etat, w branzy, fajna firma - 3,5 tys na reke przez pierwsze 3 miesiace, potem 4 tys. To nie jest zle, mieszkam w sredniej wielkosci miescie. Cały etat nie wchodzi w gre. Poszli mi na reke, zgodzili sie na wypracowanie kompromisu i zaoferowanie dogodnych dla mnie warunków. I tak do poniedziałku musze sie zdecydowac, czy podejme te prace na razie na pół etatu - od poniedziałku do czwartku 10-15, piatki wolne. 2,000 na reke w tej sytuacji. Zaakceptowałybyscie? P.S. Podczas mojej nieobecnosci, dziecmi beda sie zajmowac wymiennie jedna babcia/ druga babcia / maz, tak zeby nikt nie był bardzo obciazony. Mam tez sprawdzona dorywcza opiekunke w razie potrzeby. Babciom za pomoc pomagamy w rozny sposob, bo pieniedzy nie przyjma. Dziecko posle do przedszkola dopiero od nastepnego wrzesnia, jak bedzie miec 3,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warunki dobre... dlaczego chcesz pracować skoro Twój mąż ma firmę? Tak z ciekawości pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bym szła na takie warunki. Pół etatu to zawsze spoko bo nie wypadasz z rynku pracy a przy okazji masz odskocznie od codziennych obowiazków i dzieci:-). BTW. Jaki masz zawód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile w końcu masz tych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna33
ja bym marzyłą o takiej pracy, 5 godzin szybko zleci, a Ty za jakis czas wpadniesz w taki rytm, i sobie to tak zorganizujecie ze sie przyzwyczaisz, a poza tym 2 tys za 5 godz dziennie to naprawde dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, bierz to. Sama jestem.ciekawa jaka to praca i branża. 5 godz, piątek wolny i 2000zł. Dziewczyno Ty Boga za nogi złapałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio to takie dobre warunki? ja nigdy nie pracowalam w Polsce na etacie, tylko staze odbywalam, 8 lat pracowalam za granica a po powrocie wlasna dzialalnosc i zlecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do pracy chce pojsc zeby wyjsc do ludzi, miec ciaglosc zawodowa, zaistniec w koncu na rynku pracy w Polsce. maz ma firme ale poki co idzie tak sobie, wiec jeszcze jest dodatkowo zatrudniony. nie chce, zeby caly ciezar utrzymania domu i odpowiedzialnosci za nasze finanse spoczywal na jego barkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"serio to takie dobre warunki? ja nigdy nie pracowalam w Polsce na etacie, tylko staze odbywalam, 8 lat pracowalam za granica a po powrocie wlasna dzialalnosc i zlecenia." I co to niby zmienia, że w pl? Za granicą to rozumiem chętnie sami rezygnują z całego etatu za średnią krajową i młodej matce proponują dogodne pół etatu z wciąz dobrą stawką? W jakim kraju takie cuda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×