Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak sklep z ubraniami

Polecane posty

Gość gość
Właśnie ostatnio słyszałam od siostry od born2be i chyba sama się na coś skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep z ubraniami Ubierzsie.com, mają marki premium jak Armani czy inne. I naprawdę świetne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ciągle chodząc galerią muszę się powstrzymywać przez zakupami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zoiopl myślałem, ze to jakiś sklep z ciuchami, a komentarze widzę że to jakiś ziomek pisze randomowy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam czasu na galerie, ale na internetach sklep taki jak https://sibysi.pl/ uratował mnie już parę razy. Sukienki mają cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allaella
Mohito, Orsay, Mosquito. Tam mają świetne ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sklep z ubraniami to tylko born2be!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calypso33
Bardzo fajnym sklepem jest też Nico, jest możliwosć zamowienia przez internet. jest tu mnostwo markowych ubrań. Są tutaj tez torebki czy buty ;) https://nico.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.sylwiaromaniuk.com przepiękne sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whitney

Ja tam jak mam ochote sobie cos takiego kupić na prawdę z górnej półki to wybieram się do sklepu Nico w Krakowie w Modlnicy. Byłam na kilku promocjach co teraz były. W sobote udało mi się jeszcze kupić 3 ubrania z czego tą najtańsza miałam za 1zł, z kolei teraz od 21 grudnia będzie znowu coś mozna upolować, bo rabaty będą nawet do 80 % Więc jak ktoś będzie coś supeer chciał kupić sobie na święta czy Sylwestra to będzie mieć super okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Teraz w okresie przedświątecznych promocji i rabatów, warto zerknąć również na stronę Alfasan.pl gdzie znajdziecie obuwie i galanterię skórzaną, może komuś sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja lubię i kupuję w Carry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer345

kupuję już kilka miesięcy na multu.pl i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

A ja polecam Merg.pl miła obsługa i przede wszystkim bardzo fajna, ałdna odzież, zamawiam u nich także obuwie, teraz maja szereg promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Jeśli chodzi o męskie ubrania to polecam recea.pl! Spory wybór, dobre ceny i szybka dostawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola35

Ja polecam sklep WoxCollection.pl gdzie zamawiam odzież, miła obsługa i bardzo ciekawe fasony ...enek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka

Bardzo fajne ubrania znajdziesz w sklepie www.cosmosmoda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za modnymi ubraniami w niezłych cenach to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy www.shark.com.pl Jest to świetny sklep z ubraniami, który znajduje się w Poznaniu. Polecam go wszystkim odwiedzającym to miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2018 o 14:54, Gość gość napisał:

Właśnie ostatnio słyszałam od siostry od born2be i chyba sama się na coś skuszę :)

Ja również słyszałam, że na born2be są w porządku ...enki. Zależy czego szukasz i jaki rozmiar nosisz. Jeśli potrzebujecie rozmiarów powyżej 40 to zajrzyjcie na stronę polskiej marki https://grandio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga

ja najczęściej zamawiam z carry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy o jaki pytasz 🙂

Zakupy spożywcze ja nadal robię tradycyjnie, ryneczek lub sklepy w okolicy.

Zaś jeśli chodzi o odzież to już na dwa sposoby, jak mam czas to tradycyjnie łącząc z np. spotkaniem z kumpelą 😄

Jak nie mam czasu na bieganie po galeriach handlowych, to kupuję na domodi.pl allegro.pl czy po prostu stronach producentów jeśli mają swoje bezpośrednie typu crossjeans.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riski

Lubię kupowac w nico.com.pl – fajny sklep internetowy, z dużym wyborem ubrań, dla całej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też polecam 5ave.pl mają ciekawy asortyment i każda kobieta powinna znaleźć tam coś dla siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz każda sieciówka prowadzi sprzedaż on-line wiec w zasadzie w każdym możesz robić zakupy przez internet 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×