Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks w ciazy

Polecane posty

Gość gość

Odkad zaszzlam w ciaze nasze zycie lozkowe zaczeo sie sypac. Na poczatku maz twierdzil ze sie boi ze dziecko jest takie malutkie ze zrobi mu krzywde, a potem od 5 mc jak zaczal brzuch sie zaokraglac w ogole zero seksu ... jestem juz w 8 miesiacu, pomijajac to ze mi go bardzo brakuje, ale nie zamierzam sie prosic, rozmow bylo mnostwo I nic nie pomogly to zastanawiam sie jak on od 3 miesiecy zyje bez seksu, zauwazylam ze przeglada stronki w internecie wiec na pewno sam sie zabawia. Ale mam podejrzenia ze nie tylko, zadnych dowodow nie mam, ale wiecznie wyciszony telefon od kilku miesiecy troche daje do myslenia. Jak to u Was z seksem wygladalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie -zawsze chciał i wciąż miał i ma ochotę niezależnie od ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dupke i do buzi skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas było jeszcze częściej, bo nie musieliśmy się zabezpieczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciąży do końca uprawialismy seks. W drugiej jestem w piątym miesiącu i oral, seks, masturbacja wibratorem na tzw dwa baty oraz sam anal nie są nam obce. Oczywiście jesteśmy ostrzeżeni. Mam tylko mniej nawilżona pochwe i musimy wspomagać się zelami. Szslejemy póki możemy b o potem musimy pomyslec o zab. A ja nawet gdy biore tabletki nigdy nie pozwalam do srodka bo boje sie wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie uprawiam seksu w ciąży, na początku była to ciąża zagrozona, a później z brzuchem nie czułam się atrakcyjnie ( w sumie dalej się nie czuje, bo jeszcze nie urodziłam, rodze za miesiąc ) mój partner to zrozumiał i tyle. Chyba może wytrzymać parę miesięcy bez seksu, pieścimy się, ale nigdy z penetracją. Jak można nie wytrzymać parę miesięcy kiedy tu chodzi po prostu o dobre samopoczucie kobiety. Nie każda lubi seks w ciazy, ja nienawidzę. Przecież pobzykacie się za wszystkie czasy po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mów za siebie, bo mi to nie przeszkadza i mam takie same potrzeby jak przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie wytrzyma kilku miesięcy bez seksu nie ma bata ! Albo sobie sam robi dobrze albo jakaś inna mu robi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam ciaze zagrozona wiec dla bezpieczenstwa seksu nie uprawialismy, widzialam ze maz probowal jakos to dzielnie znosic jednak kilka razy ulzylam mu dlonia, w ten sam sposob kilka razy ulzylam sobie jednak od 6-miesiaca zrezygnowalam nawet z takiej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ciążą 3 razy w tygodniu, w ciąży średnio 1-2 w tygodniu, po porodzie (teraz 3,5 roku po) ze 2 razy w mcu... Mąż chce...chciał, teraz już rzadziej próbuje. Fizycznie po porodzie czuję się ok, nie czuję skutków rodzenia, nie mam rozstępów, nie czuję żadnego luzu ani miejsca po szyciu pochwy, ale libido mam równe zeru...Dziecko śpi z nami, obydwoje to lubimy. Nie podejrzewam męża o zdradę, jest supermężem i ojcem; pracuje po 12 h dziennie, ale od 3-4 rano, zawozi/odbiera dziecko z przedszkola, po południu na równi ze mną zajmuje się dzieckiem, domem itp...tylko ten seks kuleje...Kiedyś bym nie uwierzyła, że tak można...ale nie będę się zmuszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tak jak przed ciaza. Pod koniec gdy juz nie moglam to uprawialismy seks oralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam zeroww libido w ciąży. Mąż musi się grubo nastarac żebym miała zwilzona pochwe ale jest dzielny i robi co może. Kochamy się rzadziej ale się kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w dupcie nie preferuję, bo to jest ból a nie przyjemność dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi86
Jestem w 7"miesiącu ciąży i mam ochotę na seks. Mąż mi wsadza w pozycji na boku albo na pieska. Jest bezpiecznie ale nie mam orgazmu. Musze się masturbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 24 tyg ciąży. Maz tez mowil, ze sie boi itd ale jakoś za bardzo nie mogl sie od seksu powstrzymać tym bardziej, ze bardziej podoba mu sie moja zaokrąglona pupa i piersi. Często też mąż mnie piesci albo robi minetke. Chyba oboje nie wytrzymalibyśmy bez seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i polecam pozycje kiedy kobieta jest na górze. Maz moze dodatkowo pieścić piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również w ciąży wspolzylam z mężem , ale nie końca ciąży bo juz później skrocila mi sie szyjka i miałam zakaz od lekarza zebym nie urodziła za wcześnie , a po urodzeniu się dziecka juz rzadziej bo niestety raz że niema kiedy , bo wszystko sie kręci wokół dziecka a po drugie to zmęczenie robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całą ciążę wspolżyliśmy nawet rano w dzień porodu a wieczorem razem rodzilismy. Mąż jest zawsze przy każdym badaniu ginekologicznym cipki i wspierał porody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy niż klasyczny zaczyna byc wirtualny seks. Często korzystam z http://seks-telefon24.pl/ fajne dziewczyny maja, wiem z kim rozmawiam i są to naprawdę piękne dziewcyzny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś ochotę na przygode z laseczką zza wschodniej granicy? Jestem gorąca Nadia tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://zboczone.co.pl/ Zadzwoń i poznajmy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×