Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zakochany facet będzie ci wytykał wady i porównywał do byłej?

Polecane posty

Gość gość

Mam pewne obawy co do faceta, ktory twierdzi,ze akceptuje mnie taką jaka jestem ,ze jest zakochany (choć wg niego ja w nim jestem mało zakochana),ze kocha ale... Ale...potrafi mi wytknac ,ze mu nie ufam i ,ze go kontroluje. On lubi wolnosc****iwo z kolegami.Jak ostatnio chcialam by sobotni wieczór był ze mną to on oczywiscie był,bylo ok ale pod koniec uslyszalam "ok, przyjechalem, pasowało ci"? Jakbym go zmuszala...Jezu o co chodzi Wiem,ze jego była laska, była zaborcza, zazdrosna itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oczywiscie nic mu jescze nie wyznałam, zadnych uczuc, po prostu spotykamy sie,poznjemy,on mi powiedział,po 2 miesiacach,ze sie zakochał. Ale zakochany ucieszylby sie,ze ja chce znim spedzic sobotni wieczór,bylo super ale potem czulam ,ze to z jakiejs "łaski"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochany dojrzały mężczyzna nie będzie wytykał żadnych wad. Więcej, wstydziłby się to zrobić, bo bardzo źle by to świadczyło o nim i jego uczuciu do kobiety. Może rozmawiać o kłopotach i trudnościach, ale nigdy nie będzie poniżał. Jeśli ktoś próbuje wam obniżyć samoocenę, odchodźcie. Związek ma uskrzydlać a nie dobijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×