Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co macie do zaoferowania facetom którzy was pokochają?

Polecane posty

Gość gość

pytania głównie do singielek, nie zapomnijcie o hustawce emocji i czepianiu się pierduł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie ktoś powinien zaoferować słownik ortograficzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam online ale internet nie działa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N.I.C , 20 m sznurka do snopowiazalki i 3 kg gwozdzi 12tek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka jedna z Radomia ma do zaoferowania sprzedawanie różnych faktów i tejemnic swojego faceta jego ex żonie ( w tym nagrywanie ich rozmów, specjalnie w tym celu kierowanych), wieść gminna niesie,ze owa "sprzedaż" znacznie pomogla z zakupie nowych mebli- dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio, kup słownik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzo sexu, czulosci, wsparcia emocjonalnego i finansowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie mam do zaoferowania, bo prawdziwa miłość jest bezinteresowna i nie patrzy na korzyści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle samo co oni mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem, ale przypomniało mi się coś i to opowiem. Kiedyś jako 18 latek miałem dziewczynę rok młodszą, taka miłość życia, pewnego piątku podjechałem pod nią pod szkołe, zabrałem do jej domu, kazałem jej się spakować, ona była w szoku trochę, ale raczej mi już uwierzyła, że gdzieś jedziemy. Wszystko zaplanowałem z jej mamą. Ona o niczym oczywiście nie wiedziała. Półtora miesiąca przygotowań, żeby spędzić weekend tak jak ona sobie kiedyś wymarzyła. Pojechaliśmy w góry. Spędzaliśmy wieczory i noce przed kominkiem (ile kasy wtedy wydałem na to wszystko to lepiej nie wiedzieć :D ale opłacało się) Albo leżeliśmy w łóżku, albo przed kominkiem z winem, widać było, że ją tym uszczęśliwiam, cieszyłem się jej szczęściem. I wiecie co? Po 2 tygodniach mnie zdradziła, wtedy przeżyła swój pierwszy raz, a po tygodniu dowiedziałem się, że dała innemu na imprezie. Tyle dziewczyny macie nam do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:05 Jedna dziewczyna nic nie mówi o innych dziewczynach. Myślenie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziewczyny tylko Twoja tyle miała dla Ciebie aaa.... jak tam zdrowie jej mamusi, z którą te przygotowania czyniłeś ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tu oferować? jak mawiał tatko "nie próbuj ich rozumieć,po prostu je ru...aj" robię tak i jest prosto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:12 W takim razie Twój tatko się nie sprawdził w swojej roli. Jakby dobrze Tobą pokierował, to byś nie musiał "ich" ****ać, tylko byś dostał od niego instrukcję, jak zdobyć i zatrzymać przy sobie do końca życia kobietę marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatko niewiele rozumiał i synek też niewiele, po dziadku obadwa takie mało kumate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc 01:12 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ze tatko dobrze mu poradził. Zatrzymać jedna kobietę przy sobie całe życie, też mi k***a osiągnięcie. Wolałbym setki albo tysiące których nie umiałem zatrzymać a się tylko przewinely przez moje wyro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komplet idei i wymianę myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:48 Jakbyś to wolał, to byś nie siedział nocą na forum dla kobiet. 03:47 Komplet idei i wymianę myśli można mieć z każdą osobą na poziomie. Nie musi być to facet, ale ciekawy ten post na tle innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda. Swoim wnętrzem nie dzielę się z przypadkowymi choć być może na poziomie ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04:07 Nie nieprawda, tylko akurat Ty tak masz. Wiele osób dzieli się swoim wnętrzem nawet z przypadkowymi ludźmi, jeśli uważa, że mogą reprezentować sobą pewien poziom. Dzięki temu następuje rozwój w społeczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK. Nieprawda tylko w moim przypadku. Co mi w duszy gra to moja tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gotowanie, zakupy, pranie, sprzatanie.Moze jak sie dorobie to wiecej kasy.to nie zart, jest wyjatkowo brzydka kobieta do tego bez wyksztalcenia i mam paskudny charakter.wszyscy sie dziwia jak niebrzydki facet mogl sie zwiazac z takim koszmarem.dlatego wszystko robie w domu sama, mimo ze jestem zwolenniczka rownouprawnienia-bo nic innego do zaoferowania nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×