Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Negatywne testy i okres

Polecane posty

Gość gość

Witam. Czy mogę wykluczyć ciąże na podstawie 5 negatywnych testów i dwóch okresów od danego stosunku? 2 testy ciążowe wykonałam po około 30 dniach od stosunku oraz 3 testy po około 45 dniach od stosunku. Wszystkie wyszły negatywne. Aktualnie mam drugi okres od tego stosunku i w krwi znajdują się skrzepy. Jest już ponad 2 miesiące (około 70 dni) od danego stosunku. Może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają plamienia? Jakiego koloru jest krew i czy są w niej skrzepy? Czy plamienia po takim czasie mogły by się pojawić skoro jest już 2 miesiące od tego zdarzenia ito jest już drugi okres? Przed aktualnym okresem bolały mnie sutki i brzuch przez 2 dni. Przed okresem szyjkę macicy miałam niska, twarda i zamknięta a teraz podczas okresu jest niska, twarda i otwarta. Jak wyglada szyjka macicy podczas ciąży? Czy mogę tutaj wykluczyć ciąże? Bo przecież 5 negatywnych testów i 2 okresy. Proszę, wypowiedzcie się na ten temat co o tym sądzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyłóż kuciape do monitora dr kafe oceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sądzę że i tak nam nie uwierzysz niezależnie co ci napiszemy i wciąż będziesz uważać że to ciaża. Dlatego nie będę cie przekonywać. Idź zrób beta hcg z krwi albo zapisz się do gina na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie ma się o co bać tak ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś, ale ofiarą potężnej paranoi. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×