Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Różnica wieku 7 lat

Polecane posty

Gość gość

Hej, jestem starsza od mojego faceta 7 lat. Ja mam prawie 41 on skończone 34. Żyjemy razem już 3 lata. Mamy półroczne dziecko, kompletnie nie myślimy o róznicy wieku, nie czuć jej. Wizualnie też nie ma różnicy. On ma na moim punkcie fijoła kompletnego, kochamy się....Ale jednak trochę mnie to uwiera, tzn zastanawiam się co inni o tym myślą, może my jesteśmy zbyt optymistyczni? ;) Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miej w d***e co inni myślą. Jesteście szczęśliwi? To najważniejsze. A reszta świata niech się wypcha trocinami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie ludzi o to co myślą o różnicy wieku w waszym zwiazku to bardzo głupi pomysł, zważywszy na to,ze na tym forum siedzi cala masa kretynów i kretynek. Zaraz dowiesz się ,ze on tylko ćwiczy na Tobie i za rok dwa Cie zostawi, ze jest z Toba z braku laku, ze pewnie jakiś nieudacznik i nie miał szans u młodszych :/ Jesteś szczęśliwa, on Cie kocha, nie ma widocznej różnicy to po kiego u...ja wkładasz kij w mrowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest większa różnica wieku co nawet widać ale ja nie przejmuje się tym co ludzie mówią bo to nam jest razem dobrze, mieszkamy razem i kochamy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, u nas jest podobnie, ale ja jestem starsza o 11 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze 3-4 lata i cię zostawi dla młodszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kompletnie nie myślimy o róznicy wieku, nie czuć jej" to po co tu piszesz w ogóle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×