Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Usłyszałam że jestem słodkopierdzącą mamusią..

Polecane posty

Gość gość

Moja bratowa tak dzisiaj stwierdziła. Dlaczego? A to dlatego że nie krzycze na dzieci. Jestem mamą dwóch 7 miesięcznych chłopców. Ząbkują. Wiadomo,rzecz normalna,każde dziecko przechodzi okres ząbkowania wcześniej czy później. Płacze bo go boli,to jest logiczne. Dodatkowo jeden ma zapalenie jamy ustnej ( od ząbkowania ). Ogólnie przechodzą to bardzo ciężko. Płacz,krzyk,nieprzespane noce. Przyszła do mnie bratowa na herbate. Ma 2 latkę. Moi chłopcy zaczęli płakać podczas rozmowy więc wzięłam na ręce,przytuliłam,zabawiłam i wróciłyśmy do rozmowy. Bratowa wyjachała do mnie z tekstem " Jesteś taką słodko-pierdzącą mamusią,na dziecko trzeba krzyknąć żeby sie uspokoiło a nie drą się na pół bloku". Jestem w szoku. Co ten krzyk da ? Nic,dzieci będą czuły moje zdenerwowanie i będzie jeszcze gorzej je uspokoić. W dalszej części rozmowy usłyszałam od niej że mój mąż nie powinien pracować bo jak ja sobie daje rade z dwójką dzieci. Normalnie. Od początku nikt mi nie pomagał w takim sensie że nie ściągałam po porodzie matki czy tesciowej do pomocy. Mąż po porodzie wziął miesiąc urlopu i tyle. Ma nie pracować? To kto ma niby utrzymać 4 osobową rodzinę? Mops ? Ponadto dziwi się jak ja wychodzę z dwójką dzieci gdziekolwiek. No jak to jak? Ubieram,wkładam do wózka i idę. To takie dziwne że zajmuje się bliźniętami ? Nie sądze. Ludziom rodzą sie trojaczki i dają rade. Ja chyba nigdy nie zrozumiem takich ludzi. To że ona ma jedno dziecko i do dzis matka z nimi mieszka bo ona nie daje rady od 2 lat to już nie mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzyczeć na niemowlę? Ona normalna jest? To dziecko a nie mały dorosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ales sie nachwalila. Do tego jestes malo skromna. Brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzyczeć na niemowlę?! Ta bratowa ma nasrane w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×