Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

kvrwa co ja mam za sny?? :(

Polecane posty

Mam sny ktore sa jakbym snil o nich cala nic. Spie 8 godzin, 8 godzin snie. Ostatnio mi sie snila Paulinka a dzisiaj mi sie snilo ze moja ciocia wujek i kuzyn mieszkaja w ameryce i do nich pojechalem. Mieli mala chatke gdzies w dzungli na obrzezach. Widzialem jakis meczet tam, slonce trawy pustynie. Oczywiscie oni nie mieszkaja w ameryce. W tym snie robilem zdjecia smartfonem z ktorego wlasnie pisze. Snil mi sie tez ich slub.... snili mi sie amerykanie i czulem szczescie ze tutaj gdzie jestem nie ma polaczkow a ja jestem od nich daleko. I tera uwaga, z tej ameryki wrocilem pociagiem do anglii do Warwick... Za chwile bylem w sklepie do ktorego aplikowalem, sklep z ciuchami. Chwile pozniej bylem w kaliszu i w kiosku ktorego juz dawno nie ma pytalem babke czy mam prawdziwe 10zl, okazalo sie ze bank mi wydal sfalszowany banknot. I tera kvrwa co mnie rozwalilo bylem u babci i w domu bylem sam i wzialem nozyczki i ucinalem se wlosy z penisa ale tych wlosow to bylo tak z pol metra. Co ja kvrwa mam za sny nigdy nie mialem tak intensywnych snow. Ja jak snie to podrozuje :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W warwick poszedlem do knajpy red bull a takiej nie ma i mi chcial sprzedawca sprzedac kurczaka tikka masala a ja mowie nie to sprzedal mi jakies hamburgery makace pol metra po funt czterdziesci za sztuke to wzialem 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×