Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nadciśnienie w młodym wieku

Polecane posty

Gość gość

W moim przypadku zaczęło się wszystko w wieku 17 lat, pielęgniarka ze szkoły powiedziała żebym zgłosiła się do swojego lekarza rodzinnego ponieważ mam wysokie ciśnienie jak na swój wiek, wylądowałam wtedy w szpitalu na badaniach (krew, mocz, neurolog, okulista, alergolog, ekg, usg, cholter ciśnieniowy, tomografia, urografia itd) wszystko wyszło prawidłowo. Przez kilka lat był spokój aż do teraz (24 lata) znowu szpital badania i nic. Dostałam skierowanie do poradni kardiologicznej w Warszawie. Zastanawiam się czy jest tego przyczyna czy to nadciśnienie samoistne (moja mama ma nadciśnienie od kilku lat)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma przczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczyn może być wiele.... Trzeba zrobić obchód po lekarzach niestety... czasem to nic takiego i taka uroda..ale są na to leki. Jak by ktoś z was szukał dobrego neurologa to dobry jest w Płocku www.neurologiaplock.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa

Na pewno kupując zestaw SmartCardio + DuoControl nie traci się w żadnej części na jakości, bo zarówno ciśnieniomierz jak i pulsoksymetr są sprawdzone pod względem medycznym, rzeczywiście precyzyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba
Dnia 13.02.2019 o 15:46, Gość martaaa napisał:

Na pewno kupując zestaw SmartCardio + DuoControl nie traci się w żadnej części na jakości, bo zarówno ciśnieniomierz jak i pulsoksymetr są sprawdzone pod względem medycznym, rzeczywiście precyzyjne.

Bardzo jestem zadowolona z zestawu od Sanity: SmartCardio + DuoControl. Pierwsze urządzenie to ciśnieniomierz z własnym akumulatorem, a drugie to pulsooksymetr służący pomiarowi saturacji. Wszystko atestowane pod kątem medycznym, precyzyjne, używamy z mężem obu rzeczy regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnja

Ostatnio też szukałem ciśnieniomierza i u mnie wybór padł na Easy Med. Bardzo dużo osób poleca go w internecie. Fajne jest to, że po dokonaniu pomiaru pokazuje Ci, czy wartość ciśnienia jest odpowiednia czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek
Dnia 11.06.2019 o 13:02, Gość nnja napisał:

Ostatnio też szukałem ciśnieniomierza i u mnie wybór padł na Easy Med. Bardzo dużo osób poleca go w internecie. Fajne jest to, że po dokonaniu pomiaru pokazuje Ci, czy wartość ciśnienia jest odpowiednia czy też nie.

Dobry, wygodny ciśnieniomierz, rodzice są bardzo zadowoleni głównie z tego powodu, że ma duży wyświetlacz więc nie mają problemu z odczytywaniem wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Jeśli chcesz coś z opaską zintegrowaną to ja mogę polecić SmartCardio, od Sanity. Zawsze szybki i dokładny, wiarygodny pomiar. Stosunkowo niedrogi sprzęt, a taka opaska sprawia, że jest bardzo wygodny i można łatwo go ze sobą zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Sprawdź może model Easy Med. Nie wiem jak on cenowo w tej chwili wygląda ale wiem, że firma Geratherm sobie dobrze radzi i zbiera wiele pozytywny ocen. Jeżeli cenowo będzie Ci odpowiadać to uważam, że będziecie zadowoleni z niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×