Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za każdym razem gdy się zakochuje

Polecane posty

Gość gość

popadam w szaleństwo i zachowuje się jakbym postradała rozum. Z jednej strony nie umiem żyć bez miłości ale nie wyrabiam gdy pojawia się na horyzoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat zakochałem się po uszy w nieodpowiedniej osobie i niepotrafie odkochać się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja też sie zakochałam do szaleństwa ale tylko w jednym jedynym..nie potrafię o nim zspomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego w nieodpowiedniej?może to przeznaczenie,może tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas pokaże, gdybym ci napisał naszą historie to byś nie uwierzyła, hmm przeznaczenie, zbiegi okoliczności w moim przypadku? coś w tym jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli się nie popadło w szaleństwo i nie zachowywało się, jakby się postradało rozum, to się nie było zakochanym. Twoje zachowanie mieści się więc w normie przewidzianej dla zakochanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no toż ona właśnie tak napisała, że zakochała sie i popadła w szalenstwo. nie wiem co probujesz udowodnic, ale jej zachowanie wlasnie miesci sie w normie przewidzianej dla zakochanych czyli w szalenstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość to jednak paologia
to nie norma tylko męczarnia. Dochodzę o wniosku że lepiej mieć święty spokój zamiast niespokojnego, kującego z zazdrości serca i braku kontroli nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam tak że nawet jak się mocno zakocham i w głowie wszystko nieustannie się kotłuje a jeśli wiem że to uczucie do nieodpowiedniej osoby (bądź są jakieś ważne przeszkody) to potrafię nie pokazywać tego w zachowaniu aby mnie nie zdradziło. Więc zachowania w dużym stopniu pozostają racjonalne mimo wewnętrznego piekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszczę. Ja zawsze idę na żywioł i spalam się doszczętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy tak strasznie to przeżywają. Niektórzy kontrolują swoje uczucia i pilnują żeby zakochiwać się w tych osobach które są nimi zainteresowane i podejmują decyzje rozważnie. Nigdy nie osiągnę tego poziomu samokontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×