Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego nie mam ochoty na seks?

Polecane posty

Gość gość

Ponad rok temu urodziłam dziecko. Od tamtej pory wcale nie mam ochoty na seks. Nie lubię byc dotykana przez meza i wiem ze tym go bardzo ranie. Jestem bardzo zmęczona. Od rana na nogach, wszystkie obowiązki domowe i opieka nad dzieckiem do późnego wieczora jest na mojej glowie. Seks jest ostatnia czynnością na mojej liscie zaraz po odpoczynku. Czy to mi kiedys przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama sobie odpowiedziałaś: jesteś bardzo zmęczona. Też tak miałam, do tego wkurzało mnie, że dom i dziecko na mojej głowie, mąż po pracy sobie odpoczał i nabierał ochoty, a ja padałam na twarz i do tego miałam do niego żal, ze nic nie robi (ale to inny temat). Minęło, jak zaczęłam przesypiać noce, synek podrósł, mąż zaczął spędzać z nim więcej czasu. Szczerze? To największą ochotę mam w niedzielę wieczorem, jak odpocznę w weekend. Najpierw podstawowe potrzeby: sen, jedzenie i czas dla siebie. potem pewnie jeszcze kilka innych i nadejdzie ochota na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym, ze do niego nie dociera argument ze padam na twarz... Dostaje q odpowiedzi ze zawsze jestem Zmęczona a on chodzi do pracy i tez odczuwa zmeczenie a jednak ma ochotę. Faceci chyba nie moga pojac ze dla matki ktora jest całodobowo w pracy, sama praca na etat to relaks... Juz nie wiem xo robić... Czuje ze przez to moje małżeństwo sie sypie. Uslyszalam Juz wiele przykrych slow na swoj temat z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×