Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najlepszy zestaw do hybrydy

Polecane posty

Gość gość

Polecicie jakiś dobry zestaw to robienia paznokci hybrydowych w domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogria12
Ja lakiery hybrydowe kupuję w Rossmanie, mam te z eveline, widziałam, że teraz wprowadzili też do oferty remover i cleaner, także super. Lampę kupiłam na allegro, jest okej, zapłaciłam za nią niecałe 50 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igullla890
Jesli chodzi o lakiery do paznokci to ja zdecydowanie polecam moje ulubione z Makear, rewelacyjny efekt, dobra jakość, no i jest duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam z makear :) i sama kompletowalam zestaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A testowałyście nową formułę Claresa? Zamówiłam niedawno i nie dość, że dostałam milion gratisów to jeszcze jestem bardzo zadowolona z tych lakierów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam zestaw z Semilaca. Jestem zadowolona choć muszę zmienić primer. Dziwnie śmierdzi i piecze mnie skóra. Wiecie może dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka2
Też lubię lakiery z eveline, można je dostać praktycznie wszędzie i nie są drogie, także dobra alternatywa dla tych z neonail czy semilaca za 30 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkamala
Primer prawdopodobnie masz za mocny - spróbuj bezkwasowego. U mnie sie dobrze sprawdza, a paznokcie mam delikatne :D Ja teraz przeszukuje wzdluz i wszerz nowa aplikacje od semilaca :D maja tam mnostwo tipow i mozna naprawde fajnych rzeczy dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja najpierw zaczynałam z zestawem od Neonail, a później sukcesywnie go powiększałam :3 generalnie nigdy się nie kończy na podstawowej wersji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Elisium!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zestaw na początek, to Neonail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka456
Też się przerzuciłam na eveline, po prostu są tańsze. Bardzo lubię manicure hybrydowy, to duża wygoda i oszczędność pieniędzy, jak się kupi zestaw do robienia takich paznokci. Wystarczy baza, top, lakiery i lampa LED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciaaa
@malinkamala a probowalas juz tej bazy nowej od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep internetowy MO’s Beauty (lampy, pilniczki, folie do usuwania hybrydy itd.), ja tam kupuję wszystkie potrzebne sprzęciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupiłam ten zestaw od VV https://allehybryda.pl/zestaw-startowy-pure-victoria-vynn-bez-lampy-9104?gclid=CjwKCAiAnfjyBRBxEiwA-EECLDqNYcDEHiLDd5Y24T4ljq8oimRcfDU-nCN5k6--EXTUeT8pmwERohoCp8kQAvD_BwE 

No i byłam super zadowolona, bo jest w nim wszystko, czego potrzebowałam żeby rozpocząć moją karierę po szkoleniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zestaw Provocater - ma wszystko czego potrzeba. Lakiery są gęste, dobrze się nimi maluje i przy większości kolorów wystarczy nałożyć 1 warstwę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×