Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniakrk321

Sala weselna Nowy Sącz i okolice

Polecane posty

Witam, tak jak w temacie szukamy z narzeczonym sali weselnej w Nowym Sączu lub obliczach. W zeszłym roku byliśmy na weselu u mojej koleżanki w Podegrodziu http://weselagrod.pl/ było całkiem fajnie, ale szukamy czegoś bliżej Sącza. Planujemy zaprosić około 180 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może rezydencja Las Vegas? Jest niedaleko Nowego Sącza, w Barcicach. Bardzo przyjemne miejsce, myślę, że warto sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Ja serdecznie polecam Rezydencje Las Vegas, mają 2 przepiękne sale bankietowe do wyboru, dobra lokalizacja, a organizacja bardzo profesjonalna, ja własnie tam urządzałam swoje wesele i byłam bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela

O również polecam Rezydencje Las Vegas, byłam tam na weselu u kuzynki, świetne miejsce bardzo klimatyczne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora

ja sie swietnie bawilam w Barcicach w Las Vegas, i widze ze nie jestem jedyna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Przeszukuje internet w poszukiwaniu sali w okolicy N.Sacza bo w mam zorganizowac cykl imprez i widze ze Las Vegas sie czesto pojawia.Czy to tylko na wesele czy na taka impreze tez ok? Slyszalam od znajomej, ktora byla tam na obiedzie komunijnym, ze super jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

W Rożnowie jest ładny lokal na wesele zajazdpodzamcze.pl. Bawiłam tam ostatnio i bardzo mi się podobało. Super okolica, dobre jedzenie w odpowiednich ilościach. Obsługa miłą i sprawna. Jak dla mnie super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×