Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pończochy, rajstopy, cudowne nogi

Polecane posty

Gość gość

Rano przebudzenie, chwila na złapanie tożsamości, otoczenia i wyrównania namiotu w slipkach. Ona leży obok, naga, przepocona po wczorajszym sexie, z nieświeżym oddechem, bez makijażu. Kilka godzin temu rozbierałem Ją w łóżku, zdejmowałem buty i całowałem stopy, teraz obrzydza mnie widok jej zapuszczonych stóp, odrażający zapach i przebarwione paznokcie od potu. Podobno kobieta z klasą, klasa niestety się skończyła na wydepilowanym kroczu, reszta to dramat. I tak Panowie poznaje się kobiety zadbane, zadbane są wszędzie a nie tylko tam gdzie widać. Ku przestrodze.......to jedna z Naszych gwiazd na forum, na forum och i ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie p*****l, wiesz ze nie mam w tym tyg. kasy na maszynke do golenia za 6zl. zyje na granicy ubostwa. w domu podkradne mamie 10 zl i kupie se i maszynke i krem do rak :) mi tydzien z niegolonymi nozkami nic w psychice zlego nie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Kwintesencja kobiecości, ta cudowna delikatność wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację sam się tyle razy oszukałem kobieta z klasą z dobrej uczelni a okazywało się że to piwozłop za darmo, za jedzenoie i picie:) przespała się na chacie i poszła a ja zostałem w motelarzem:) ksywa Hosteliusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke kogo znów roochales? O której pisxesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja pani jest super ale ma haluksy ona nazywa je dawidy zawsze jak jedziemy autem to zdejmuje buty bo ją stopy bolą i każe mi je masować a ja się brzydzę nie potrafię się przełamać i wiem że ją to dręczy i wstydzi się stóp ukrywamy to w żartach ale to staje się coraz wiekszym problemem bo ona zaczyna pieścić mojego penisa stopami a ja mam taką blokadę że mi nie staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja caly rok nosi albo rajstopy albo ponczochy bo nie moze sie opalac zygam juz tym bladym nylonem ale nie moge sie rozwiesc bo mamy kredy we frankach i kuchnie w ratach jak ja k***a pragne opalonej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zimę dziewczyn stopy to dramat:) zapuszczone bo nie widać w kozakach, nie pomalowane bo ukryte:) Rajstopy z oczkami bo zasłonięte, bardzo grube i z kulkami od noszenia.....antysexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka migotka
Nie wrzucaj wszystkich kobiet do jednego worka ;) Nie mam zapuszczonych stóp. Ladne i zadbane. Dbam cały rok o stopy tak samo jak o cale ciało:) Chociaz paznokci u nog nie maluję :P Rajstopy tylko dobrej marki,chociaż częściej pończochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psotka migotka dziś mrrr to musisz być bardzo atrakcyjna masz faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna Psotka Reszta celebrytek forum, jak, że wspaniałe i nieskazitelne ciotki bez skazy, cudowne kucharki i kochani oraz erudytki z zapuszczonymi stopami....tak zwane kobiety z klasą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mrrr nie mam faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałbym się za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haa ciesz sie ze nie widziales moich paznokci u duzych paluchów u stóp. kupilam lakierowane szpilki za 400 zl. super extra. w sklepie na dywanie sunelam mieciutko. problem zaczal sie w zyciu codziennym. okazaly sie ciasnawe, no to spray rozciagajacy, mloteczek. po 2 tyg. w nich mialam obolale duze palce, zmienilam je na inne. te palce byly tak obolale i scisniete ze podejrzewam uszkodzenie mechaniczne macierzy plytki paznokcia. po tym wszystkim paznokcie zaczely mi wyrastac tam z liniami poziomymi, tzw. liniami beau. jestem ciekawa czy kiedys wroca do normy bo wyglada to kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka migotka
dziś jak sie juz probujesz podszyc to nie rób tego tak nieudolnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psotka migotka mrrr ale bym całował twoje nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka migotka
Nici z całowania. Mam straszne łaskotki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to w tym starym dowc***e, Jaki masz rozmiar stóp? Z paznokciami 43 bez 38 ale noszę nóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uu to nie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka migotka
A no, trochę niedobrze :) Pracuję nad tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wyglądasz psotka migotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka migotka
Jak 100% kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisałabyś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka migotka
Nie. Nie czuję takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upaup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×