Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julaa30

Do lata zrzcucic 30kg kto ze mna??

Polecane posty

Gość PatkaM
annafm - nie lubie, podobnie jak koleżanka wyżej, jak ktoś wciska niesprawdzone suplementy, u mnie niby bez efektów ubocznych, ale ze zmarnowanymi pieniędzmi na liporedium się skończyło. Warto się skupić na trzymaniu diety i ćwiczeniach, a po suplementy sięgać tylko w momencie gdy jest stagnacja - i to po jakieś sprawdzone najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Jak tam dziewczyny Wam idzie? Ja sie wzielam za siebie teraz i.to bardziej :) nowa praca nie pozwala mi sie nudzic wiec tez jem tylko zwykla kanapke z ciemnego chlebka z chuda szynka czy cos.. bo mam tylko 15 min przerwy :) co najwazniejsze mam wiecej ruchu ;) waga dzis drgnela o 0.3kg w dol... zobaczymy jak bd dalej.. :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
U mnie waga stoi ale nie jem teraz juz słodyczy dzis nic nie ruszyłam. Pracowaliśmy dzis na ogrodzie do tego porzadki przed domem i spacer ale do tego niestety griill i piwko. Nie mogę schudnąć bo ciągle cos podjadam ciężko mi . Ale dzis jak ledwo zalozylam spodnie powiedziałam ze dość słodyczy i chipsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś jest chętny, to ułożę dietę dopasowana do danej osoby, jej zaleceń i odżywiania + trening w domu/ na siłowni, lub pomogę stracić na wadzę bez treningu. Wymagam sumienności i wypełniania zaleceń. Oferuję dużo wskazówek i rad, oraz stały kontakt. Cena jest dość niska jak na efekty, które pozwalam osiągnąć. W razie zainteresowania proszę pisać priv/email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AśkaP
Ja próbowałam przyspieszyć odchudzanie w ostatnich tygodniach i niezbyt dobrze się to skończyło dziewczyny... Zamówiłam sobie 2 opakowania Calominalu wydając ponad 7 dyszek i zaczęłam regularnie przyjmować. Skończyłam tydzień temu w połowie drugiego opakowania z powodu bólu brzucha, praktycznie po każdym przyjęciu i do teraz mi się ten ból utrzymuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w tym nic dziwnego.Zawsze w trakcie odchudzania podstawą powinna być dieta i ruch tabletki mają tylko wspomagać odchudzanie.I Foreverslim są właśnie takimi tabletkami.Jeżeli same nic nie zrobimy to tabletki za nas nie schudną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 dieta +ćwiczenia ułożone są przez dietetyków.Schudłam na niej 7 kg w 1.5 miesiąca ,można uzyskać dobre efekty jeśli będzie sie systematycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Hejka :) i jak tam dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
Hej u mnie dobrze widzę w końcu jakies efekty tylko ostatnio brak czasu na ćwiczenia pracuje od 14-20 wiec jak wracam to kapie córkę i spac. Czasem jak mam na rano to wtedy poćwiczę. Udalo mi się troche opanować te ciągle podjadanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Hejka ja od wtorku cwixze w domu :) zamowilam sobie orbitreka bo na silke nie mam czasu dojezdzac ze wzgledu na nowa prace... nie pamietam czy juz to pisalam... ale powiem ze masakra... z ledwoscia wytrzymuje 10min... Basia1111 Ty tez tak mialas jak zaczynalas? Po paru minutach pot ze mnie leje a ja nie mam sil... na biezni bylo mi latwiej wytrzymac... mam nadzieje ze czas zacznie mi sie wydluzac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie Slimunox` kupiłam dzięki opinią które znalazłam na forach internetowych.Zastosowałam się do zasad kuracji i tabletki rzeczywiście poskutkowały.A może powinnaś pójść do lekarza bo są takie choroby przy których mimo usilnych starań nie można schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lutym startowalam z wagą 107 kilo! Musiałam coś zrobić że sobą bo patrzeć już nie mogłam na siebie. Na fb dolaczylam do Klubu Dukana od tamtej pory schudłam 26 cm w brzuchu i dalej chude. Dziewczyna która to prowadzi dodaję świetne przepisy i nie chodzę głodna zawsze coś fajnego tam wrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koraliabzyy
Czesc dziewczyny. Fajnie za macie zaparcie. Ja schudlam 30kg dwa lata temu. przy wzroscie 158 cm z wagi 93 do 63. Prawde mowiac nie mialam zadnej diety...poprostu mniej jadlam. Poszlam do nowej pracy. Baaardzo duzo ruchu. Poznalam kogos... moze to tez mialo wplyw. Niestety zlamane serce... ale postanowilam sobie ze nigdy wiecej juz nie bede wygladac jak wtedy... moj problem to obwisla skora... czy po takim czasie jrst jeszcze nadzieja ze sie ze tak powiem "wstapi"??☺ gdybym zaczela cwiczyc? Moze macie jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaAnia
hej dziewczny :) dolaczam do dietujacych. waze o zgrozo, 122 kg :( ja pomyslalam o Dukanie. jestem mama dwoch wspanialych coreczek, mam na imie Anka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaAnia
Karaliabzyy, moze faktycznie sprobuj z tymi cwiczeniami. A moze jakies balsamy? Choc ja nigdy nie wierzylam w ich "cudownosc" :) Wazylam juz 125,8 kg najwiecej ale zrezygnowalam z bialego pieczywa niedawno i z ziemniakow. No ale coz pasowaloby cos bardziej spektakularnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koraliabzyy
AnkaAnia tak uzywam balsamu. Szczerze powiem ze jak zaczelam chudnac to uzywalam balsamu dwa razy dziennie regularnie i skora byla nawet ok. Teraz juz nie mam takiego samozaparcia i tylko raz dziennie a czasem wcale... Fajnie dziala Palmers ujedrniajacy, ale cena jest dosc wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Witam witam :) ja dalej walcze ale wszystko idzie w dobrym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chudnac tylko powoli, zeby skora byla jedrna. Tyle czasu bylyscie grube i tak wam sie spieszy do szczuplosci, a sztuka zeby po schudnieciu cialo bylo ladne, szybkie schudniecie wiekszej liczby kilogramow to zabojstwo dla jedrnej skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Foreverslim dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 12 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jajo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 1111
Witajcie dawno mnie tu niebyło. Ale jak zwykle znow zaczynam miałam wzloty i upadki i zamiast schudnąć to przytylam jestem załamana ze nie daje rady ale jutro znow zaczynam i obym tym razem dala rade . Jula super ze kupiłaś orbiterek i ja tez tak miałam na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę się pochwalić że udało mi się już zrzucić 10 kg :)stosowalam tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 połączoną z ćwiczeniami i w szybkim czasie schudłam ,już w pierwszym tygodniu spadło mi 3 kg.Obecnie waże 60 kg i walczę dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie z Slimunox okazało się dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem.Po niezliczonych porażkach stwierdziłam żę robię ostatnie podejście do odchudzania właśnie na Slimunox.I o dziwo właśnie te tabletki pozwoliły mi schudnąć.A stosowana w trakcie kuracji dieta wyglądała zupełnie inaczej.Teraz już nie jestem kluchą wyglądam normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z tego, mze zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslimu. W 3 miesiace pozbyłam się całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaa30
Witajcie. Ja tezz tu rzadko siedze bo nowa praca daje mi popalic. Ja tez ostatnio rUcilam diete... waga od stycznia do teraz maja na minusie -10kg i tak stoi . Ale od jutra jade znowu... zostaly mi 2 mies do wakacji keszcze z 10 by sie przydalo pozbyc. Widze jednak ze jak pozbylam sie 10kg w 3 mies i potem stanelam z dieta ze waga mi nie wzrasta ale stoi w miejscu... przynajmniej tyle dobrego. Zaczynam wchodzic w niektore swe stare ulubione ubrania :) dlatego czas dalej walczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, trzymam kciuki za wytrwałość i oczekiwane efekty. ja schudłam wykluczając zupełnie słodycze, ostatni posiłek jadłam o 18-ej i 3-4 razy w tygodniu biegałam. Trochę to trwało, ale się udało :) Nauczyłam się przy tej okazji, że nie zawsze to co waga pokazuje jest najważniejsze. Zainwestowałam w analizator składu ciała, dzięki któremu miałam wgląd "w siebie". Polecam! Mój to Tanita BC-581 do nabycia na http://urzadzenia-medyczne.com.pl/21-analizatory-skladu-ciala-do-uzytku-domowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×