Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki rajstopy na egzmamin

Polecane posty

Gość gość

W poniedziałek mam pierwszy egzamin na uczelni i nie wiem jakie założyć rajstopy. Zakładam czarną ołówkową spódnice, czarną marynarkę, białą koszulę i czarne botki. Nie wiem jakie rajstopy założyć. Zważywszy na pogodę myślałam o czarnych 40 den, ale moja przyjaciółka twierdzi, że będzie za "ciemno" i powinnam założyć cieliste. Obawiam się, że może być mi w nich zimno. Co mi polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka   1999
czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jedno, byle nie oczodajne i nie ażurowe. Mogą być czarne, mogą być szare (żeby nie było za ciemno), a w ogóle jak będzie bardzo zimno, to możesz pójść w ładnych spodniach i też będzie spoko. Możesz też zastąpić marynarkę jakimś ładniejszym sweterkiem. Nie wiem, jak u Was, ale u nas tylko "pirszoroczni" się odstawiają na egzamin, potem wszyscy zakładają już coś mniej oficjalnego i tylko na obronę trzeba się wbić w przepisową garsonkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak trzeba, ja broniłam licencjata w czarnej koszuli i szarej ołówkowej spódnicy, a magistra w białej sukience. Doktorat w granatowym garniturze i niebieskiej koszuli. Także, garsonek niet. Autorko, bardziej się skup na swojej wiedzy, niż na kolorze rajstop. To nie wybieg w Mediolanie, tylko egzamin. Równie dobrze możesz iść w jeansach i białej koszuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja bym jeansy jednak odpuściła - w końcu to egzamin i nasze dobranie stroju do sytuacji także o nas świadczy. Ja na swojej obronie miałam bardzo podobny zestaw do Twojego, a rajstopy miałam takie http://www.levante.pl/melange-3d-p-62.html - szare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×