Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nwm

Kocham ją, ale ją tracę

Polecane posty

Gość nwm

Jest dziewczyna. Kocham ją nad życie, ale ostatnio w ogóle nam się nie układało. I powiedziała, że ma dosyć. Dzieli nas odległość, 500 km. Staram się jak tylko mogę. Popełniliśmy błędy, ale wiem, że ona też mnie kocha. Nosi w portfelu łańcuszek, który ode mnie dostała. Byłem kretynem, cały mój świat to ona. Nie wiem, bez niej to wszystko nie ma sensu. Gdy coś do niej piszę, ona milczy. Czasem odpiszę, lecz tak, żeby mnie zbyć. Dzisiaj przeprosiła mnie za to, że wtedy odpuściła. Nie wiem co mam robić. Chciałem do niej jutro jechać, ale ona powiedziała, że to zły pomysł Proszę, pomóżcie mi. Tracę kobietę swoich marzeń..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu byles kretynem? I co sie nagle stalo.ze.zrozumiales ze ja kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwm
Od zawsze wiedziała, że ją kocham. To ona ciągle była mnie niepewna. Przestałem się odwzywać na tydzień, a ona powiedziała, że już nie chce, bo my się nigdy nie dogadamy. Sprawy nam się skomplikowały, a ja mówiłem, że ją kocham, a ona się ode mnie oddalała coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak długo jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok, ale od dwóch miesięcy nam się to wszystko psuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuść sobie. Nie narzucaj się jej i nie naprzykrzaj, bo zamiast w stworzyć związek wejdziesz w strefę koleżeństwa. Zrobiłeś już co było w Twojej mocy. Zaproponowałeś, żeby zacząć wszystko od nowa. Jeśli się Wam nie układało to może znaczyć, że nie byliście wcale dla siebie stworzeni. Podobno dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. Do Ciebie teraz już decyzja nie należy. Ona sobie odpuściła. Teraz musisz dać jej czas, żeby ona podjęła decyzję czego tak naprawdę chce. Nawet jeśli ten czas będzie liczony w latach. Jeśli nawet po latach wróci, będzie Twoja. Jeśli nie wróci, tak naprawdę nigdy Twoja nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się, cały czas powtarza mi, że jestem dla niej za dobry. Nie wiem co to znaczy, przecież oddałem jej serce. Nie ma czegoś takiego, jak być dla kogoś za dobrym. Po prostu ją kocham. Nie wiem, czy powinienem do niej jechać jutro i spróbować z nią pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tekst w stylu "jestes za dobry " świadczy o tym ze cie nie chce...ja by cie kochałą to by się cieszyła ze jestes dla mniej dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwm
Może masz racje... Mówiła, że nie wie, czy mnie kocha. Może beze mnie będzie jej lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćf hi y7uj98gg
Musiałes mocno ją skrzywdzic,może nadal cie kocha ale nie chce już być z tobą albo doprowadziłeś do tego że zobojętniała,ewentualnie sama nie wie co czuje i sie miota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ona jest z tych które mają wyrzuty sumienia i nie chce cie wykorzystywać dlatego twierdzi że jestes za dobry,moze tez cie zraniła i przez to ma wyrzuty sumienia a może to wymówka żeby ci wprost nie powiedzieć żebys ją zostawił w spokoju.Może cos sie stało przez co ona nie widzi sie juz u twojego boku,może uczucia w niej umarły,nie napisałes jak wyglądała wasza znajomosc od początku,jak ją traktowałes i co sie wydarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćariaadna66
Taka odległosc na dłuzszą metę zniszczy kazdą miłosc,skoro nosi łancuszek od ciebie to widocznie coś jeszcze czuje,moze akurat teraz nie chce mieć kontaktu z tobą bo chce przemysleć wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 km? trwanie w zawieszeniu przez rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
snisz chyba trzy lata i teraz chcesz ppgadac zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cierp niech reka boza cie ukaze bo ja nigdy ci tego nie zapomne i nie wybacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwm
Zniszczyło się wszystko, bo nie wiedziałem co ona do mnie czuję. Wolała o tym nie mówić, choć wiedziała, że ja ją kocham bardzo. Miałem do niej wyrzuty, że tak się ode mnie odsunęła.. Nie wiedziałem co robić, dlatego, gdy ona milczała, miałem do iej wyrzuty, że jej nie zleży i, że kogoś tam ma. Kocham ją nad życie i spieprzyłem, nie wiem co mam robić. Jest moim wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwm
Razem to wszystko zepsuliśmy, ale ją kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Ona mówi, że zasługuję, żeby ktoś inny mnie pokochał, a ja widzę ją wszędzie. Tylko ona ma dla mnie znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwm
Czy to ma znaczenie... 22 i 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×