Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham się w młodszym chłopaku

Polecane posty

Gość gość

Zakochałam się w Chłopczyku, dosłownie! Mam 40 lat, męża i dwójkę dzieci, a kocham na zabój chłopaka 24 letniego. Mąż mnie zdradził wiele lat temu. Ja poznałam tego chłopaka w tamtym roku, chciałam tez zdradzić, miało być to chwilowe, a teraz go kocham jak nikogo nigdy. Wiem, że nie będziemy razem, bo nie mogę zrobic tego mojej rodzinie, ale duszę się bez niego! Wpadliśmy lekko z tym romansem i urwał nam się kontakt, ale czasem się jeszcze do niego odezwę, wczoraj z nim pisałam, on tyeż mnie kocha. Ryzykuję dalej, bo nie mogę wyrzucić go z mojego serca. Stara a głupia, wiem. Nic nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z nim badz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz mi powiedziec jak sie poznaliscie, gdzie i w jakich okolicznosciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna zboczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznaliśmy się przez wspólną koleżankę. Kiedyś wyszliśmy wszyscy razem na miasto i tak się zaczęło, rozmowa, pózniej telefon z mojej strony do niego, smsy... I tak poszło. Znałam go już wcześniej, ale byliśmy bardziej na "dzień dobry" . Zawsze patrzyłam na niego jakoś tak inaczej, jest przystojny, inteligentny. Kiedy przechodził gdzieś koło mnie, to zawsze odprowadzałam go wzrokiem, on mnie zresztą też, bo może nie lubię tego mówić, ale jak na 40 letnia kobietę jestem atrakcyjna. Mniejsza w to, ale on porwał mi serce i teraz należy tylko do niego. Nie mogłam wcześniej pisać, czekałam aż mąż uśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuj aż mnie telepło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów tej nocy szybko nie usnę, bo będę myślała o nim i płakała w poduszkę, to jest straszne. Nie wiem, jak mam żyć bez niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj ich, my cię przyjmiemy do naszej partii, jesteśmy nowocześni ;-) ...będziesz mogła to robić z kim zechcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, o co chodzi z tą partią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem cie, mi jako 28latce tez sie podobaja chlopcy w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łączyło mnie znim kilka wspólnych miesięcy, właściwie kontakt mieliśmy codziennie, widywaliśmy się przynajmniej 3 razy w tygodniu, codzienne nocne smsy. Ja go po prostu kocham całą sobą! Nie spodzieewałłam sie, że zakocham się w tym wieku i w chłopaku w tym wieku. Chciałabym być z nim ale nie mogę ;/ Wszystko mi się zawaliło przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznaliscie sie przez kolezanke? Nie wiedzialem, ze 40 latki koleguja sie z 24 latkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już wiesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisze ci na pocieszenie, ze znam jedna pare , a historia jest identyczna jak twoja i sa razem :P Tyle ze on jest mlodszy od niej o 13 czy 14 lat :D ale ona byla juz po rozwodzie i z tez 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez kocham starsza na szczęście nie mezatke i bezdzietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tez kocham starsza na szczęście nie mężatkę i bezdzietną XXX A ja kocham młodszego (tez o 16 lat), nie jestem mężatką i nie mam dzieci ale ON (kawaler!) jak na złość zakochał się ostatnio właśnie w dzieciatej mężatce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne są stare baby, którym się wydaje, że młody chłopak chciałby z nimi być na stałe. Chłopak sobie "poćwiczy", może zyska finansowo, a potem znajdzie sobie rówieśniczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.36- mój "chłopczyk" nie taki młody... w tym roku 40-tka :) Pozdrawiam- Pani z dziś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"chłopczyk" po 40ce już dawno się wyćwiczył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -"chłopczyk" po 40-ce już dawno się wyćwiczył" xxx I mimo wszystko nadal mam z tym problem bo nie jestem mężatką, nie mam dzieci a 40- letni "chłopczyk" zakochał się w mężatce z dzieckiem i oboje zamierzają być razem (jej mąż jeszcze o tym nie wie póki co!) :) Zastanawiam się czy ON się dalej "ćwiczy" czy to jednak miłość? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, 35-latka, też zakochałam się w 24-latku. To on zakochał się we mnie pierwszy i jego wyznanie mnie zszokowało. Z czasem ja również się w nim zakochałam. Nie mamy już kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×