Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość determinegirl

jak schudnąć?

Polecane posty

Gość gośćHaniaaloes
Witam Was serdecznie, polecam Wam na początek odchudzania zdrowy program Clean9 jest to w pełni naturalny 9 dniowy program, z naturalnymi suplementami diety z czystym miąższem aloesowym , polecam zakup na tej stronie z 15 procentowym rabatem na stronie w poniższym linku możecie wejść w zakładkę DOŁĄCZ i zapisać się aby kupowac taniej , więcej informacji udzielę przez moją stronkę na faceboku https://www.facebook.com/aloesowykuferekforever/photos/a.17 na tym programie udało mi się przy okazji zgubić 2 kg i - 7 cm w tali co jest jak na 9 dni super, dalej można skorzystać z kolejnego programu FIT 15 , polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHaniaaloes
polecam zakup zestawu C 9 przed tą strone firmową w zakładce DOLĄCZ n a poczatek od firmy jest 15 procent rabatu www.480900018224.fbo.foreverliving.com/page/products/all-products/11-combo-packs/clean-9/pol/pl więcej info na mojej stronie www.facebook.com/aloesowykuferekforever/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu udało mi się schudnąć.I kto by pomyślał schudłam dzięki tabletką Slimunox.Na początku wydawało mi się to mało realne.Ale po wprowadzeniu zmian i trzymaniu się tego co jest napisane na ulotce dołączonej do opakowanie wcale nie okazało sie to takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kamila
Ja przez trzy miesiące obok diety oraz systematycznych ćwiczęń stosowałam IQAcai. W tym czasie moja waga spadła o 14 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się udało z tabletkami Foreverslim. Straciłam 11 kg. Wyrzuciłam z diety dużo pozycji, wszystko co szkodliwe i mam nadzieję, że teraz już nadwaga nigdy nie powrócić. Tabletki Foreverslim działają, chociaż sama średnio w to wierzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 dieta +ćwiczenia ułożone są przez dietetyków.Schudłam na niej 7 kg w krótkim ,można uzyskać dobre efekty jeśli będzie sie systematycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Slimunox to suplement który bardzo wspomógł moje odchudzanie gdyby nie te tabletki i zmiana diety nadal męczyłabym się na dietach które nie przynosiły rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosowałam ForeversSlim i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. W końcui moja walka z nadwagą zakończyła się sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że Foreverslim jest jednym z najskuteczniejszych preparatów tego typu.A czy za chwilę znajdzie się matoł który będzie po mniej jechała mam to gdzieś .Mojego zdania na temat Foreverslimu nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bernardetta
Mi w odchudzaniu bardzo pomogło zastosowanie IQAcai. W 3 miesiące moja waga spadła o 14 kilogramów. Dla mnie to bardzo dużo, bo praktycznie oznacza, ze pozbyłam się całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dobrze jest wspomóc odchudzanie tabletkami takimi jak Foreverslim.Jeżeli tylko będziemy trzymać się zasad kuracji to efekty będą .A my będziem zadowolone zefektów jakie osiągnęłyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
African Mango to jedno z najnowszych odkryć na rynku preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera wyciąg z afrykańskiego mango, którego właściwości odchudzające przewyższają skuteczność popularnego wyciągu z jagody Acai. Produkt szturmem zdobył rynek amerykański, a od niedawna jest również dostępny w Polsce, gdzie wróżymy mu świetlaną przyszłość. http://nplink.net/89ge0cUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem bardzo zadowolona z Foreverslimu. W końcu udało mi się wygrać z nadwagą. Wystarczyły 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Slimunox jest po prostu rewelacyjny. W końcu moja waga spadłą i to do poziomu o jakim nawet nie marzyłam jeszcze pół roku temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z efektu jakli udało mi się uzyskać po zastosowaniu Forreverslimu jestem bardzo zadowolona. W 3 miesiące pozbyłam się 14 kilo nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schudlam dzieki diecie ustawionej przez dietetyka. Dodatkowo aby przyspieszyc trawienie i uniknać zaparc stosowalam dicopeg 10g udalo sie zrzucic 7 kg po 1,5 msca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o WON k*******o spamerska!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada dla Ciebie to http://dieta-lux.pl/46824 , schudlam w tydzien 5 kg i ciągle chudnę, jest naprawdę pyszna i nie jestem na niej glodna. Jesli masz jakies pytania pisz monia1802@hotmail.com naprawdę polecam !Jestem teraz szczęsliwa i pełna życia!! Moim zdaniem na pewno Ci pomoże bo nie będziesz głodna, czyli nie będziesz podjadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna kozińaka
ćwiczenia i dieta to nic, warto zainteresować się dobrym suplementem. Ja mogę polecić https://www.chcemyschudnac.pl/acai-berry-900/, który przyśpiesza spalanie materii i jest tworzony z naturalnych składników. Około 2 kilo w miesiąc na minusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmuklalam sporo w 4 tyg

Hej wsmuklalam sporo dzieki supermixowi. Chesz wiecej info? 

Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Można wspomóc zrzucanie brzucha rozwiązaniem z zielonym jęczmieniem: zbijaniewagi.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelia

Na mnie najlepiej zadziałał Slimunox. O Ty że jest to najlepszy suplement oraz że statystyki nie kłamią przekonałam się osobiście sprawdziło się w 100% kuracja trwała 3 miesiące zrzuciłam 13kg przy średniej aktywności fizycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józefina

Mało tego że Foreverslim działa to dzięki tym tabletką w ciągu całej kuracji nauczyłam się jeść i gotować zdrowiej.Dzięki temu miałam pewność że już więcej nie przytyje.A chyba każda osoba która kiedyś miała nadwagę nie pozwoli sobie na to aby znowu przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otylia

Mi akurat temat Slimunox wpadł w rękę przez przypadek, postanowiłam kupić i spróbować, dzisiaj uwążam, że to najlepsza decyzja przy odchudzaniu jaką mogłam podjąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zdrowo schudnąć to przede wszystkim musisz zacząć ćwiczyć i zmienić swoją dietę. Z ćwiczeń polecam Ci robić cardio - bieganie, basen, rower 🙂 Jeśli chodzi o jedzenie to uważam, że najlepiej sprawdza się długotrwała zmiana nawyków żywieniowych a nie krótkotrwała dieta. Ja chcąc schudnąć przede wszystkim wyrzuciłam z jadłospisu słodycze, sól i kolorowe napoje. Ważne jest też żeby pić około 2 litry wody każdego dnia. Dla mnie najlepsza jest zielona Piwniczanka! Pije ją codziennie z dodatkiem cytryny lub mięty 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić  Posiłki różnorodne i zbilansowane. Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IgaZ

Test iGenesis to coś cudownego. Pani Dethloff ma świetny ten wynalazek! Ja sie poddałam badaniu MODUŁ SLIM. Wyniki pozwalają dostosować co jeść i ile aktywności potrzeba. Na moje szczeście ruchu mało potrzebowałam... Dieta u mnie leżała... Zawsze jadłam na wyczucie. Teraz to się zmieniło i od 2 msc stosowania zaleć od Pani Beaty straciłam na wadze 5 kg! Jeszcze trochę i po ciązy nie bedzie praktycznie śladu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×