Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość WeronikaCies

Oczyszczacze powietrza

Polecane posty

Gość NOVA

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majahirsch

@kolored filtry bez problemu można wymienić samemu, przecież do każdej zmiany nie będzie do nas ktoś przyjeżdżał, no chyba, że będziemy mieli problem to może, ale na pewno jest instrukcja jak to zrobić 🙂

@kolored skąd ja to znam, jakbym o sobie czytała... roztocza, sierść kota, no tragedia, dlatego oczyszczacz będzie niezastąpiony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.02.2019 o 12:56, Gość zuza napisał:

czy takie filtry możemy wymienic sami ? Czy niezbędna jest interwencja serwisanta?

Filtry możesz bezproblemowo wymienić samodzielnie stosując się do zaleceń zawartych w Instrukcji Obsługi.

Dnia 4.02.2019 o 12:56, Gość zuza napisał:

za oknem dramat. Wystarczy popatrzeć na kominy w miastach i pomyśleć czym ludzie palą jak wydobywa się czarny gęsty smierdząc dym...

Dlatego też warto zainwestować w urządzenie które przez lata zapewni czyste powietrze przynajmniej w obrębie naszego mieszkania/biura :).

 

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.02.2019 o 11:06, Gość kolored napisał:

@doradcaonlinezepter niestety osoby uczulone na roztocza mają dość ciężko. nawet ścierając kurz 2 razy dziennie i tak coś w powietrzu zostanie... 

Masz całkowitą rację. Kurzu ciężko się pozbyć jedynie przez częste sprzątanie. Jego drobinki zawsze będą unosiły się w powietrzu, często niewidoczne dla naszych oczu. Stąd też dla alergików oczyszczone powietrze jest najlepszym rozwiązaniem problemu.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość majahirsch napisał:

@kolored skąd ja to znam, jakbym o sobie czytała... roztocza, sierść kota, no tragedia, dlatego oczyszczacz będzie niezastąpiony. 

Jak rozumiem decyzja o zakupie THERAPY AIR ION już zapadła? 🙂

4 godziny temu, Gość majahirsch napisał:

@kolored filtry bez problemu można wymienić samemu, przecież do każdej zmiany nie będzie do nas ktoś przyjeżdżał, no chyba, że będziemy mieli problem to może, ale na pewno jest instrukcja jak to zrobić 🙂 

Jak wspominałem powyżej, wymiana czy czyszczenie (w przypadku filtru antystatycznego) nie stanowi żadnego problemu ani nie są wymagane do tego jakiekolwiek specjalistyczne narzędzia.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara

 

Dnia 7.02.2019 o 14:41, DoradcaOnlineZepter napisał:

Jak rozumiem decyzja o zakupie THERAPY AIR ION już zapadła? 🙂

 

A czy jest możliwość rozłożenia zakupu na raty? I gwarancja ile trwa? klasycznie 2 lata?

 

Dnia 7.02.2019 o 14:41, DoradcaOnlineZepter napisał:

Jak wspominałem powyżej, wymiana czy czyszczenie (w przypadku filtru antystatycznego) nie stanowi żadnego problemu ani nie są wymagane do tego jakiekolwiek specjalistyczne narzędzia.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland

A czy filtry są dostępne do nabycia na waszej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szogun
20 godzin temu, Gość klara napisał:

A czy jest możliwość rozłożenia zakupu na raty?

Też mnie to interesuje, bo to dość spory wydatek a raty byłyby idealne.

 

20 godzin temu, Gość klara napisał:

A czy filtry są dostępne do nabycia na waszej stronie? 

Z tego co sie orientuje to tak. Jestem ciekaw czy można je samemu wymienić czy potrzebna jest interwencja technika-serwisanta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.02.2019 o 15:05, Gość klara napisał:

A czy filtry są dostępne do nabycia na waszej stronie?

Pakiet filtrów możesz nabyć w sklepie Zepter zyskując pewność, że zakupione części są najwyższej jakości.

Dnia 9.02.2019 o 15:05, Gość klara napisał:

A czy jest możliwość rozłożenia zakupu na raty? I gwarancja ile trwa? klasycznie 2 lata?

Gwarancja na urządzenie trwa 2 lata. Jeżeli chodzi o sposoby finansowania zakupu to możesz skorzystać z zakupu ratalnego oczyszczacza THERAPY AIR ION. 

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gość szogun napisał:

Też mnie to interesuje, bo to dość spory wydatek a raty byłyby idealne.

Decyzja o zakupie urządzenia została już podjęta? 🙂

22 godziny temu, Gość szogun napisał:

Z tego co sie orientuje to tak. Jestem ciekaw czy można je samemu wymienić czy potrzebna jest interwencja technika-serwisanta?

Cały proces wymiany/czyszczenia filtrów można wykonać samodzielnie stosując się do kroków opisanych w Instrukcji Obsługi urządzenia.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawid

@DoradcaOnlineZepter czy filtry można też kupić osobno, np sam antybakteryjny?

@DoradcaOnlineZepter ile czasu zajmuje taka wymiana? Chwilę? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zogu
5 godzin temu, Gość Pawid napisał:

@DoradcaOnlineZepter ile czasu zajmuje taka wymiana? Chwilę? 😉

Dosłownie chwilę, napewno sobie poradzisz i z najdziesz na to czas :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość Pawid napisał:

@DoradcaOnlineZepter czy filtry można też kupić osobno, np sam antybakteryjny?

Filtry sprzedawane są w komplecie ze względu na to, że okres ich wymiany jest jednakowy. Co więcej wymiana wszystkich filtrów w tym samym momencie sprawia, że urządzenie działa w pełni efektywnie.

21 godzin temu, Gość Pawid napisał:

@DoradcaOnlineZepter ile czasu zajmuje taka wymiana? Chwilę? 😉

Wszystko zależy od Twoich zdolności i stosowania się do Instrukcji Obsługi. Z całą pewnością po kilku wymianach nabierzesz już wprawy.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawid

@DoradcaZepter ale jeden z filtrów chyba jednak się wymienia wcześniej? Ale to może i lepiej, od razu się kupi i potem nie trzeba się martwić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira
3 godziny temu, Gość Pawid napisał:

@DoradcaZepter ale jeden z filtrów chyba jednak się wymienia wcześniej? Ale to może i lepiej, od razu się kupi i potem nie trzeba się martwić 🙂

To nawet lepiej że są sprzedawane w pakiecie, bo nie ma ryzyka że o którymś zapomnisz, albo któryś będzie niedostępny. Poza tym, regularna wymiana wszystkich filtrów, przedłuża żywotność takiego urządzenia 🙂

 

7 godzin temu, DoradcaOnlineZepter napisał:

Filtry sprzedawane są w komplecie ze względu na to, że okres ich wymiany jest jednakowy. Co więcej wymiana wszystkich filtrów w tym samym momencie sprawia, że urządzenie działa w pełni efektywnie.

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
doradca@zepter.com.pl

Ja wczoraj z mężem zakupiliśmy oczyszczacz, mam nadzieję że będzie nam dobrze służył i w końcu odetchniemy czystym powietrzem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shape
Dnia 10.02.2019 o 11:45, Gość szogun napisał:

Też mnie to interesuje, bo to dość spory wydatek a raty byłyby idealne.

Faktycznie spory, ale teżnie na dzień, dwa , czy miesiąc. Urządzenie będziesz mieć na lata. wiec nawet jeżeli raty , a to super,że daja możliwość to bierz! Ja jestem mega zadowolonym użytkownikiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shape
7 godzin temu, Gość Pawid napisał:

@DoradcaZepter ale jeden z filtrów chyba jednak się wymienia wcześniej? Ale to może i lepiej, od razu się kupi i potem nie trzeba się martwić 🙂

Na razie nie ma co sie martwić filtrami , które i tak i tak wymienić trzeba będzie za pare miesięcy . do tego czasu w zależności od potrzeb będą się zużywać. Smogu jeszcze troche będzie ale już lepiej niż gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytaR

Najlepiej chyba kupić taki oczyszczacz z technologią, która pozwala na użytkowanie bez wymiany filtrów HEPA, np. oczyszczacz Airdog X5 tak działa, tam wystarczy umyć filtry. Ja mam ten oczyszczacz powietrza w domu i bardzo dobrze usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Można nim sterować nawet za pomocą aplikacji w smartfonie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaSłaby
Dnia 18.02.2019 o 12:04, Gość EdytaR napisał:

Najlepiej chyba kupić taki oczyszczacz z technologią, która pozwala na użytkowanie bez wymiany filtrów HEPA, np. oczyszczacz Airdog X5 tak działa, tam wystarczy umyć filtry. Ja mam ten oczyszczacz powietrza w domu i bardzo dobrze usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Można nim sterować nawet za pomocą aplikacji w smartfonie 🙂

Ja mam AirDog i jestem bardzo zadowolona. Z tymi filtrami to faktycznie duża oszczędność na dłuższą metę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2019 o 12:04, Gość EdytaR napisał:

Najlepiej chyba kupić taki oczyszczacz z technologią, która pozwala na użytkowanie bez wymiany filtrów HEPA, np. oczyszczacz Airdog X5 tak działa, tam wystarczy umyć filtry. Ja mam ten oczyszczacz powietrza w domu i bardzo dobrze usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Można nim sterować nawet za pomocą aplikacji w smartfonie 🙂

Witaj,

W przypadku oczyszczaczy wymienne filtry zapewniają perfekcyjną jakość oczyszczanego powietrza ponieważ nawet najlepsze umycie filtra w pewnym momencie nie wystarczy aby pozbyć się z niego wszelkich zanieczyszczeń. Oczywiście każdy ma prawo wyboru i dobiera urządzenia pod siebie. Najważniejsze jest to, że dbamy o czyste powietrze w naszych domach!

Paweł 
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl

doradca@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BJSTechnika

Proponuje elektrostatyczny - neutralizuje bakterie, wirusy, grzyby, jonizuje powietrze jak po burzy, obniża pm do min wartości i nie trzeba wymieniać filtrów!!!
est to nowe urządzenie na Polskim rynku, wprowadzone po dwóch latach testów. Przy tym oczyszczaczu ludzie praktycznie nie chorują, astmatycy zmniejszają leki o połowe, mijają migreny itp. Ceny takich urządzeń zaczynają się od 5000 zł, jednak biorąc pod uwagę fakt, że nie trzeba wymieniać filtrów wartych 1000zł jak w innych urządzeniach to koszt się zwróci.
Szczegóły www.bjstechnika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Hej dziewczyny, generalnie wg mnie najlepsze Sharpy, posiadam aktualnie model UA-PF40E.Przy wyborze po prostu musisz sprawdzić tylko który model odpowiada wielkości pomieszczenia, jakie chcesz oczyszczać. Zwróć uwagę właśnie  na te serie z generatorem jonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wyobrażam sobie teraz życia bez oczyszczacza powietrza, każdego roku pojawiają się nowe modele z nowymi możliwościami np. zdalną kontrolą jakości powietrza przez telefon. Jedyne na co radzę zwrócić uwagę to poziom hałasu jaki emituje urządzenie podczas pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrenia
Dnia 12.03.2019 o 21:08, Gość Gosia napisał:

Hej dziewczyny, generalnie wg mnie najlepsze Sharpy, posiadam aktualnie model UA-PF40E.Przy wyborze po prostu musisz sprawdzić tylko który model odpowiada wielkości pomieszczenia, jakie chcesz oczyszczać. Zwróć uwagę właśnie  na te serie z generatorem jonów.

o ja też mam ten oczyszczacz, dokładnie ten model. Bardzo fajnie mi się sprawdza i jest bardzo cichy. Ja się na tym nie znam za bardzo, ważne że efekty czuje, ale mąż wybrał właśnie sharp firme z uwagi na te jony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uulaala

Posiadam model UA-PF40E i nie zamieniłabym Sharpa na żadną inną firmę. Po pierwsze, za niezwykle cichutką pracę. Po drugie (tu już ogólnie dla Sharpa), za użycie technologii plasmacluster. No i trzecia rzecz - cena adekwatna do jakości. Nie namawiam nikogo, ale każdy kto ma dobry oczyszczacz powie wam, jak świetnie się z nim żyje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz są coraz fajniejsze rozwiązania jeśli chodzi o oczyszczacze. Jak byłam w salonie okiennym Awiluxu w Lesznie, widziałam tam okno aluminiowe Schuco z wbudowanym urządzeniem w postaci wąskiej kasetki, działającym w trybie wentylacji i oczyszczania. Podobno filtry można wymieniać samodzielnie, a jedno takie okno może wystarczyć nawet na spore pomieszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina

Mąż kupił mi w prezencie gdy byłam w ciąży, to jest ten model: https://sharpconsumer.eu/pl/appliances/ua-pf40e-w-3/ można sobie poczytać jak działa i co go wyróżnia. Stosujemy do dziś, drugi jest w sypialni i bardzo pomaga w oddychaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjj

Przede wszystkim to trzeba sobie odpowiedzieć poczytać o oczyszczaczu, czym jest, jak działa, do pomieszczeń o jakiej wielkości należy go stosować, co to jest technologia plasmacluster i po co jest. Potem dopiero wybieraj oczyszczacz by nikt Ci nie wciskał kitów. Ja zdecydowałem się na ten model sharpa właśnie z uwagi na system plasmacluster ion, czujnik zapachu i czujnik temperatury: https://matrixmedia.pl/oczyszczacz-sharp-ua-hd50e-l-szary.html?fbclid=IwAR16PcJcFEJzdAir9h-XBdYZsOfQtPoioVLiVOf_WK4oSp8a6Ygm6i2rmTc .Na rynku jest duży wybór, ale wybierać też trzeba świadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka

My zdecydowaliśmy się na oczyszczacz powietrza Ilmaa marki MesMed. Mamy już inne produkty tej firmy (nawilżacz, termometr i higrometr) dlatego zaufaliśmy sprawdzonej marce. Oczyszczacz ma 3 filtry, 3 prędkości pracy, wyłapuje kurz, sierść, pyłki i wiele innych. Jest zgrabny, a potrafi oczyścić powierzchnię 33m2. Naprawdę się sprawdza. Polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejo

stadler form ma fajne oczyszczacze - dobrej jakości,z atestami i kolorowe obudowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×