Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nowe zyce po 33 roku zycia czy to ma sens?

Polecane posty

Gość gość

Czy moze mi ktos doradzic. Na dzien dzisiejszy jestem bezrobotna , szukam pracy mam syna z 1 malzenstwa 8 lat z ojcem dziecka nie ma kontaktu. Mam partnera nie jest idalem raz na jakis czas ( raz na miesiac, dwa) Lubi sobie wypic, sa awantury wyzwiska. Moj syn go nie znosi prosi zebym od niego odeszla. Mam jedna przyjacolke ale widzimy sie rzadko jak juz piszemy na fb takze moje zycie jest strasznie ni jakie , beznadziejne mozna by rzec. Mam okazje wyjechac do pracy na 3 miesiace czerwiec - sierpien a pozniej zostac w tym kraju , Kuzynka chce mi pomoc.. nie wiem czy sie zdecydowac DORADCIE mam juz swoje lata i wszystko zaczynac znow od zera? Nie wiem czy dam rade jedyne co bede miala tam prace i zabezpieczenie finansowe, nie wiem jak moj synek poradzi sobie w obcej szkole i kraju. Zycie mnie nie rozpiestrzalo nie chce kolejnej porazki z drugiej strony nie nawidze swojego zycia.. tez mam juz swoje lata .. czy ktos moze mi doradzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale marne prowo, wyjatkowo beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj moze akurat Ci sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prowo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie ma sensu- wez rozaniec i do trumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....do adminiatratorów- zebysie tak blokowali inne rzezy to byoby milo-brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tak piszecie myśliciel ze łatwo jest wyjechać z dzieckiem który będzie tęsknił do obcego kraju z marna znajomością języka i bez żadnych znajomych? Kuzynkę bym widziała rzadko ma swoje życie. Jedynie by mi na poczatku pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup swiece i czekaj, nic innego juz ci nie pozostalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probuj rob wszystko by polepszyć sobie życie i synowi. Z czasem poznasz znajomych ułoży ci się. Ja wyjechalam z chłopakiem za granice rozstalismy się krótko po przyjeździe. Zostalam było ciężko ale jestem juz 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mam już swoje lata" - dwa razy to podkreśliłaś...serio? póki nie zmienisz mentalności "starej baby" nikt Ci raczej nie pomoże. Na pocieszenie i początek proponuje przeliczyć ile zostałoby Ci do emerytury i sama powiedz czy jesteś stara i nic przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 14.45 świetnie to ujął. A tak poważnie dziewczyno masz tylko 33 lata wiele bym dała żeby znowu tyle mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej porażki się boisz? Przecież teraz twoje życie z tym facetem jest największą porażką. Zrób coś, wyjedz bo zniszczysz się całkiem. Zresztą jak nie wyjdzie w co wątpię to wrócisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjedz jesli masz okazje.warto zaryzykowac,a dzieci szybko sie klimatyzuja w nowym otoczeniu,jezykow tez ucza sie szybciej niz dorosli.sprobuj,jestes bardzo mloda jeszcze i cale zycie przed toba.zawsze mozna wrocic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawijaj rękawy i hop
Jak nie ma pracy na miejscu to brać tam gdzie jest, trudno. Ciężko robić zmiany ale jak trzeba to trzeba, nad czym ty jeszcze myślisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze zerwać relacje z pijakiem i awanturnikiem. Nieważne ze robi awantury raz na miesiąc- nie powinno to w ogole sie zdarzać. A tak ściąga Ciebie i Twoje dziecko w dół i tracicie realny obraz siebie i tego co czeka Was w życiu. A dopiero potem myśleć o wyjeździe lub inych zmianach. Zobaczysz że zerwanie tej znajomości zmieni na dobre tak wiele ze być może nie trzeba będzie zmieniać kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samo zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma sens!nawet po 60te!życie masz jedno więc...kończyć he na etapie 30lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes głupią starą suką. Syna powinni ci odebrac zanim jeden z twoich patol-kochankow zrobi mu powazna krzywde. Beret i tak juz ma zrypany dzieki tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli 8 letnie dziecko ci mowi zebysz odeszla od tego faceta to znaczy ze cos jest na rzeczy . na twoim miejscu bym zaryzykowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×