Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lekarz niepotrzebnie zagipsował mi nogę na 2 tygodnie

Polecane posty

Gość gość

witam skręciłam staw skokowy i na sorze dali mi szynę na 7-10 dni a następnie kazali udać się do ortopedy w rejonie. poszłam a tam ortopeda Jacek Sypniewski (Kraków) nie oglądając nogi ani rtg stwierdził ,że zagipsuje mi nogę na kolejne 2 tygodnie żebym nauczyła się że na szynie się nie staje... fakt faktem sparłam się na tej nodze jak zamykałam drzwi... ale lekarz który mi zakładał gips mówił,że mogę stawać jeśli nie będzie mi to sprawiać bólu. poszłam na drugi dzień do innego ortopedy prywatnie gdyż nie dawało mi to spokoju i on stwierdził,że założenie gipsu było bez sensu,że absolutnie nie gipsuje się skręceń w dodatku takich jak ja mam. po badaniu okazało się,że noga goi się ładnie, zapisał tylko stabilizator i zalecił rehabilitację... a kontrola niepotrzebna, chyba że coś by się działo... w związku z powyższym mogę uznać założenie gipsu przez ortopedę z rejonu za błąd w sztuce?? chciałabym gdzieś zgłosić skargę na niego, lekarz jest opryskliwym gburem i ordynarnym chamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie zgłoś, chocby dlatego, ze jest gburem i chamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecny
a co powiesz na bzykanie z nogą w gipsie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są dwie szkoły ortopedii, jedna uważa że gips jest ok a druga że...no cóż...nie. To nie jest błąd w sztuce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok, zdjęłam gips u innego lekarza który zbadał nogę i stwierdził,że nie musi być w gipsie bo nie była złamana.... a ten konował u którego byłam wcześniej nie obejrzał nogi tylko stwierdził,że da mi gips za karę żebym nauczyła się chodzić tak by na nim nie stawać... ja byłam oszołomiona jego krzykami, pielęgniarka odwijała mi nogę, myślałam,że facet ją może zbada a on bez patrzenia kazał od razu gipsować, wszystko trwało dwie minuty, pielęgniarka powiedziała mi "po co pani stawała na gipsie? tylko pan doktor się zdenerwował przez to"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecny
najważniejsze, że nie zagipsowali vaginy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unieruchomienie osłabia mięśnie, profilaktyka przeciwzakrzepowa trwa dłużej, powracanie do sprawności także trwa dłużej... czy to mało by mówić o błędzie lekarskim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest zaden blad. a juz na pewno blad w sztuce lekarskiej. musialabyc doznac znacznego uszczerbku na zdrowiu zeby mozna bylo mowic o czyms takim. skrecpna kostka powinna byc unieruchomiona i nigdzie nie jest napisane, ze jest jeden jedyny wlasciwy sposob unieruchomienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden lekarz mówi: gips na dodatkowe 2 tygodnie (co łącznie daje 24 dni) i zakaz poruszania się bez kul, stawania na gipsie, leżeć nic nie robić, recepta na clexane drugi: "gips to praktyka wojenna, dawno się z tym nie spotkałem, musimy to jak najszybciej pani rozciąć, tylko czy mamy tu piłę do gipsu?" po zdjęciu gipsu zbadał nogę, obejrzał zdjęcia rtg i powiedział,że jak na 11 dni to noga bardzo dobrze wygląda, ładnie się goi...przepisał zabiegi i ortezę, kontrola tylko w razie niepokojących objawów, oszczędzanie nogi, chodzenie do granicy bólu,smarowanie altacetem, voltaren(w razie potrzeby) plus profilaktyka przeciwzakrzepowa póki poruszam się o kulach... wszystko dotyczyło jednej nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blad w sztuce lekarskiej to, ze takiej rozszconiowej babki nie zagipsowali calej. Jako mumia bylabys bardziej pozyteczna. Zreszta rob co chcesz, i tak coraz mniej jesg lekarzy w tym kraju. Niskie zarobki i wredni pacjenci, najlepiej skończ medycyne i lecz sie sama. A ponadto temat to chyba prowo bo dzisiaj w na dobre i na zle był identyczny przypadek tylko chodziło o reke a nie noge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz nogę w gipsie to ogłos sie na forum dla fetyszystow nog w gipsie zarobisz kupę kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz przez dwa tyg nie ogolisz nogi nieźle ci tam zarośnie buszem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłoś i nie słuchaj tych śmieszków piwnicznych, świnta racja, nie gipsuje się żadnych skręceń i kontuzji tylko boleśnie rehabilituje. przytrzymajcie go i załóżcie ma gips na k****a, dobrze, że podałaś jego nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w gipsie to ciężko bedzie robić striptiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaraz poszukam tego lekarz i jak znajde to wysle mu ten temat, nie mozna szykanowqc ludzi myslisz, że jestes anonimowa? O błędzie w sztuce lekarskiej może mowic komisja a nie laik. Jesli okaże się, że nie miałaś racji to po sprawie w sądzie mozesz placic spore odszkodowanie za narażenie lekarza na utrate dobrego imienia a takze na utratę pacjentow. Stac cie na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie zgłoś się do prawnika. W http://bhs-adwokaci.pl/ zajmują się prawem cywilnym i odszkodowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×