Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Jagoda gratulacje!!! Ale super ze na forum ciągle któraś zachodzi :) to dobrze nam wrozy;) czy któraś z was testuje w najbliższym. Czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Ja dzis testowalam:) 36dc i 2 wyrazne kreski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
Hej dziewczyny :) Tak jak pisałam wcześniej ja właśnie rozpoczynam starania. Kupiłam testy owulacyjne. Wczoraj i dziś zrobiłam i dwie kreski na tym się pokazały. Wczoraj był seks, dziś też pewnie coś będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
hej dziewczyny:) Chcialam Wam napisac troche info co wiem co tam u mnie,u Nas:) a wiec bylam na wizycie u nowego lekarza teraz mam do lekarza 13km.Lekarz super spokojny,opanowany i kompetenty starszy(ale nie za stary) facet.Powiedzialam co i jak i bylo badanie potem dopochwowe i jest pecherzyk ciazowy i wokol krwiaczki kosmkowe i na to mam zapisana luteine dopochwowa zeby nie bylo krwawien i za 2 tyg na nastepna wizyte i to juz zalozymy karte ciazy a w miedzyczasie porobic badania. Chyba jeszcze dalej nie wierze i boje sie cieszyc i dziwi sie sama sobie ze nie plakalam ze szczescia jeszcze.Albo sie tak nastawilam na nie ze teraz nie wiem co mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
michalina 92 kiedy masz pierwsze usg? to twoja 2 ciąza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
tak druga,za 2 tyg nastepna wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Dziewczyny ale dzis mialam przygode w nocy..corka chciala pic w nocy miala wode ale chciala soczek wiec jej poszlam i przy tej lodowce mi sie zakrecilo w glowie..odsapnelam i mysle ide szybko do ubikacji i do lozka co gdzies nie zostane lezec.i siedze na tej ubikacji,ciezki oddech mialam..i starcilam przytomnosc.obudzilam sie na ziemi,na plytkach z dupa na gorze..guza mam jak niewiem i to chyba przez ta luteine dopochwowa bo czytalam ulotke.a potem o 5 znowu musialam wyjsc to najpierw siadlam na lozku czy napewno ze mna wszystko ok i dopiero potem poszlam..masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina not teraz musisz uważać. J konieczne powiedz lekarzowi o tym. Jak się to będzie za często powtarzać to może nie czekaj 2 tyg tylko zgłoś się do niego wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
no sama jestem wystraszona.zobaczymy jak bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Michalina gratulacje. Napisz jak problemy z utratą przytomności. Mam nadzieję że wszystko i Ciebie ok. A jak u reszty dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uleczka90
Czemu mi pisze ze dodajcie odpowiedzi a ja nic nie widzę:(:( ostatni post to mój z 9 mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Michalina jak samopoczucie? Dziewczyny co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
Haha tez to miałam. I nagle dodałam post i się pojawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavina
Hej dziewczyny,ja też się staram, byłam niedawno u lekarza stwierdził że jest to cykl bezowulacyjny i przepisał mi luteinę podjęzykową biorę ją zobaczymy czy coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
teraz juz ok.jednorazowy incydent.moze to z tych wrazen albo poprostu za szybko wstanelam z lozka i cisnienie spadlo itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka90
No już widze:) Michalina to fajnie ze juz ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mnie tu nie było a już mamy nową ciążę, Michalina gratulacje :) Co do moich wcześniejszych wpisów - ja wiem że po 10 min testy się wyrzuca bo są niby nie wiarygodne ale według mnie nie jest tak do końca. Przy pierwszej ciąży 2 kreska pojawiła sie po 20 min dopiero a po około godzinie właśnie zrobiła się lepiej widoczna. Po drugie trochę się już w swoim życiu natestowałam i nigdy nawet po godzinie nic sie nie pojawiło, i po trzecie w poniedziałek ta druga kreska blada bo blada ale była już po kilku minutach. No i ten okres nie zaczął mi się normalnie. Na moje oko (i po konsultacji z siostrą pielęgniarką:)) to była wczesna ciąża tylko coś poszło nie tak. Tak się często dzieje. Gdyby nie to że mieliśmy gości to nie robiłabym testu tylko czekała na okres i pewnie nawet bym się nie domyśliła że coś się dzieje. A teraz mamy nowy cykl, wczoraj była owulacja i będę czekać na kolejne efekty :) Poza tym za 2 tyg wyjeżdżamy do rodziny na 3 tyg więc trochę odpoczne od "planowania" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
to dobrze robi wiec powodzenia na wolnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodowa123
U mnie puste jajo płodowe. Czekam na poronienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie, czy Wam lekarz po poronieniu kazal zrobic badanie na trombofilie wrodzona? ja i moja przyjaciolka (poronilysmy) i teraz gdey sie staramy mamy takie zalecenie. Jestem ze slaska , wiec jak macie jakies namiary - bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina92
Przykro mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaania90
Bardzo mi przykro Jagodowa. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość migotka
jagodowa też mi przykro a to na pewno puste jajo płodowe w którym tygodniu ciąży jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uleczka90
Jagoda przykro mi... jesteśmy z tobą. Ja nawet nie słyszałam o czymś takim jak puste jajo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
Hej :) Dziewczyny, dziś powinnam dostać okres, zrobiłam test i moim zdaniem są tam dwie kreski :) http://www.fotosik.pl/zdjecie/81fbf2a826fc1a5c Druga kreska jest jaśniejsza, ale test nie był wykonany z porannego moczu, no i dziś mam termin miesiączki ;) Umówiłam się do lekarza za tydzień, zobaczymy jak to się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILKA90
Cześć Dziewczyny! Mam 27 lat. O dziecko staramy się od 12/2015. Nie mam żadnych problemów z cyklem. Wydaje się wszystko ok ale ciąży nie ma. Wczoraj byliśmy po raz pierwszy w klinice niepłodności. Zlecili badania. Kolejna wizyta 20 czerwca. Jakoś psychicznie lepiej się czuje bo już coś zaczęliśmy robić aby była dzidzia... Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne92
Ilka90, ważne, że się nie poddajecie :-) Na pewno teraz pod okiem fachowców uda Wam się. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×