Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Gość Agaape
Cześć u mnie cisza. Jeżeli mam cykle 37 dniowe to okres spóźnia mi się już 7 dni. Jeżeli mam 42 dniowe to spóźnia mi się 2 dni. W piątek robiłam test rano i wyszedł negatywny. Jeżeli nie dostanę w dalszym ciągu okresu to środa/czwartek zrobie jeszcze raz test i po 16.08 zrobie bete. Chciałam w tym tygodniu już bete zrobić ale moja pani doktor jest na urlopie i nie ma kto mi wystawić skierowania a na płatne żal mi kasy. Objawów żadnych nie mam, wczoraj przez chwile kłuło mnie w cycku i miała wieczorem twarde piersi. W ciągu dnia czasem mnie troche wzdyma a czasem pobolewa brzuch a i wczorej wieczorem było mi nieodbrze i to tyle - czyli nic konkretnego. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
u mnie tez @ nadal nie ma ,żadnych objawów nie odczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość planującaxx
agaape coś czuje ze ci się chyba udało w tym cyklu , pozdrawiam i życzę dwóch kreseczek na teście i wysokiej bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Cześć dziewczyny. Pomimo że obiecałam sobie że nie będę się nakręcać i spokojnie poczekam na okres to po dwóch dniach dziwnych mdłości, a przy tym apetyt mi dopisywał, wzmożonej chorobie lokomocyjnej i innym niż zazwyczaj śluzie oraz podwyższonej temperaturze( zmierzyłam bo myślałam że mnie coś bierze, ponieważ wyszła mi opryszczka) zrobiłam rano test no i oczywiście tylko jedna kreska:( dziś mam 28dc cykle 27-30 dni, nie mam wątpliwości znowu się nie udało. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
ja tez cierpliwie czekam na @ , byłam zagranicą na urlopie w innej strefie klimatycznej więc może cykl też mi się przestawił i dlatego jest spóźniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzmalopolski
Hej Ze by zajsc w cią żę to na praw de nie jest la twa robota . Wiem cos o tym . Widze ze prze dzial wiekow y tutaj jest od 20 do 30 to jest b. Mlody Wiek a mimo to jest pod gorke. Sama mam 25lat 6 cykl satarn z czego teraz ten ostatni jestem na Clostilbegyt . Nie sadz ilam ze be dzie to kawal ciezkiej haro wy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ostatni @ miałam 6.07 współżyłam 23.07 4.08 blada kreseczka na tescie 25mlu i wczoraj poszlam na bete wyszla 6.6. Czy ta beta nie jest za niska ? Jak to jest ze na tescie 25 pokazala sie kreska a beta taka niska ? Nie wiem co mysleć martwie sie ze moze ona spada... w czwartek kolej a beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaartaaa
Hej :) tez mam 5 letnie dziecko, staramy się o drugie. W zeszłym roku byłam w ciąży ale okazało się puste jajo. Teraz to nasz 4 cykl starań. Martwię się okropnie. Mam nadzieje ze się udało tym razem. Okres mam dostać za tydzień ale już mnie korci żeby zrobić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agaape jak u ciebie samopoczucie? nasilają się u ciebie mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co mi sie nasila to ból brzucha zły humor. Zrobiłam rano bete, mam ją jutro odebrać i tak jak myślałam pieniądze w błoto bo właśnie dostałam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
agaape to długi miałaś ten cykl? ile dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
ja dziś zaczynam nowy 2 cykl starań ,w nocy pojawiła się @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość planującaxx
agaape jak u ciebie beta hcg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaape
Jedyne 1,2 niestety. Ale zaczynam dziś urlop, jutro kończy mi się okres i będziemy działać dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Ewelina i Agaape to starania będziemy zaczynać w podobnym czasie:) Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
Reni miałaś mieć ważne badania które miały wyjaśnić ci wątpliwośći przy staraniach dalszych o 2 gie dziecko jak wyszły? wyjaśniło ci się ? to będziemy we trzy w podobnym czasie ja ty i agaape starać się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Te badania dotyczyły tarczycy, albo raczej tego co po niej zostało na szczęście wszystko jest dobrze. Ja dzisiaj dostałam okres tak że mamy prawie tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reni, agaape i inne dziewczyny jak u was? ktoś testuje w tym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaape
Hej u mnie w porządku. Byłam wczoraj u ginekologa i kazała mi w przyszłym cyklu robić testy owulacyjne by określi kiedy i czy wogóle mam owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
ja też ide we wrześniu do gin bo martwią mnie moj***ardzo długie cykle po odstawieniu tabl anyt. może coś poradzi na to i zaczynam obecnie cykl starań ja nardzie nie używam testów owulacyjnych bo nie chce się stresować i pilnować tego może w kolejnych cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
agaape a co twoja gin mówiła na temat długich cykli ? u mnie ten cykl trwał 42 dni chyba to trochę długo i dlatego chce isć do gin i o tym porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina mi powiedziała, że z tą długością cykli nic nie da się zrobić bo musiałabym zacząć brać leki a przy staraniach o ciąże to się mija z celem. Ja też nie chce robić żadnych testów ale ona powiedziała, żeby jeden pełny cykl robić i zobaczyć czy i kiedy jest owulacja, bo przy takich cyklach może się okazać, że z tym jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
Agaape a w którym dniu cyklu obecnie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Witam wszystkich:) ostatnio przeżyłam chwilę grozy bo dzień po miesiączce zaczęła mnie bolec lewa pierś i wyczulam cos w rodzaju twardego guzka. W oczekiwaniu na wizytę u lekarza i USG przeminęły mi dni płodne, no chyba że mi sie owulacja przesunęła to wtedy będą jakieś szanse na ciążę. Tak myślę że chyba nie jest mi dane miec drugie dziecko bo zawsze coś... :( obecnie jestem po usg na szczęście to tylko torbiel. Mam 15 dc. Agaape i Ewelina Wy chyba macie podobnie? bo wiem że nam sie zeszły okresy:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
agaape w tym cyklu stosujesz testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieeczynki:) pamiętacie mnie jeszcze ? Właśnie wyszła mi beta 14.7 więc myślę że wychodzę z grona staraczek ;) od samej owulacji mialam mnóstwo objawów.... i przeczucie:) dwa dni temu beta 0.3 i koniec nadzieji. Dziś baaardzo blada kreska na teście 10. Więc poszłam na betę i wyszła:) mam nadzieję zE będzie pięknie rosła. Powodzenia dziewczyny i nie wolno tracić nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Uleczka90 pamiętam Cię bo zanim coś tu napisałam to przeczytałam całe to forum. Serdecznie Ci gratuluję i życzę żeby ciąża pięknie się rozwijała:) jak możesz to napisz za ktorym razem Ci się udało i jakie objawy miałaś po owulacji aż do teraz. Pozdrawiam i dbaj o siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reni. 7 cykl. Tak jak przy pierwszym dziecku. U mnie objawy rozpoczęły się prawie od razu. Nie wiem w który dzień dokładnie owulacja ale między 17-20 sierpnia. Piersi zaczęły bardzo boleć 12 dni PrEd okresem spodziewany. I klucie w jajnikach też. i tak każdy dzień. I do tego doszła intuicja. Byłam poprostu pewna ze jestem w ciąży i już. Mam ZYlki na piersiach niebieskie ale nie wiem czy były wcześniej czy wie pojawiły. Jeden dzień bardzo zakręcilo mi się w głowie. Po kilku dniach przestało mnie kuc w jajnikach. Ale powstał okropny ból piersi. Beta wyszła 0.3 i straciłam nadzieję. Ale.nie zgadzało mi się bo ja prEciez dalej byłam pewna. Mówiłam sobie ze jak nie jestem w ciąży To chyba jestem nienormalna. Na następny dzień na teście czułości 10 bardzo blada kreska więc postanowiłam powtórzyć betę i wyszło 14.7. Tamta była. robiona za wcześnie. Wychodzi na to że długo jajeczko musiało wędrować zanim się zagniezdzilo. Życzę wam powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×