Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Gość Mery877
Cześć Dziewczyny. Na tym forum piszę po raz pierwszy. Krótko opowiem Wam moją historię. Na wstępie chciałabym dodać dużo wsparcia wszystkim starającym się i ogromne gratulację dla tych, którym się udało usmiech.gif Od 3 lat razem z partnerem się nie zabezpieczamy. Przez rok nic się nie wydarzyło także przyszedł czas żeby to wszystko zbadać. Badania wyszły w normie także gin przepisał mi clostybegyt żeby trochę poprawić owulację. Minął rok i nic. Od grudnia 2016 zakończyłam leczenie. Minęło 8 miesięcy i nadal nic. Partner mimo to, że też chciałby mieć potomka to dla niego jest temat tabu. Mówiłam tylko co miesiąc, że jadę do gin lub na USG a on nic nie rozumiał. Z każdym miesiącem wyczuwałam jedynie jakieś pretensje, że tak długo biorę leki, które nie działają, aż w końcu powiedziałam dość i stwierdziłam, że mam wszystko w d... Nie potrafił zrozumieć, że leczenie hormonalne to nie jak leczenie grypy czyli tydzień i pozamiatane. Ostatnio mnie jakoś znów naszło, że w końcu mam na karku 30 lat i moim największym marzeniem, dopełnienia szczęścia byłoby dziecko. Czas chyba znów porozmawiać z partnerem co robimy dalej. Myślałam o badaniu drożności jajowodów. Miała któraś z Was takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość monia
mery 877 a ile lat ma twój partner? robił badanie nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość monia
mój gin odradza badanie drożności jak się nie rodziło mogą być komplikacje po tym badaniu jednak to zabieg jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Reni
Uleczka90 dzięki za odpowiedz, zaglądaj tu czasem i pisz jak się czujesz itp. A najlepiej prześlij nam ciążowe fluidki ;) Mery877 wkurza mnie jak facet obwinia kobietę. Po takim czasie sam powinien zbadać nasienie. Ja mojemu też mówię że ja się badam a on nie i że chyba mu tak bardzo nie zależy. Powodzenia, musi się w końcu udać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
mery877 dziewczyny mają racje wyślij partnera na badania może to u niego jest problem chyba ze robił już badanie ? a ile on ma lat ? coraz częściej u facetów po 30 tce jest problem i wymagają leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Hej Dziewczyny. Jeżeli chodzi o drożność to myślałam, żeby wykonać to badanie z kontrastem. Bo już nie wiem co robić. Mój ginekolog zasugerował, żebym udała się do dr. profesora, który specjalizuje się w leczeniu niepłodności. Co do partnera, ma 34 lata i jego badania wyszły okej. Twierdzi, że nasze niepowodzenia są spowodowane stresem, złym odżywianiem itp... Już mi się tego nie chce słuchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaape
Testy będę robić od następnego cyklu bo mam robić przez jeden cały cykl. Zastanawiam się czy testy owulacyjne z allegro po 20 zł za 50 sztuk będą okej. Bo w aptece tyle kosztuje 7sz. A ja potrzebuje aż 40 testów. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
agaape myśle ze z allegro będzie o wiele taniej a może w tym cyklu ci się uda nie będą potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
uleczka90 gratuluje ci i napisz jak przyrasta jutro beta a kiedy do gin się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agape ja miałam z allegro i ok. Do lekarza myślę próbOwac w poniedziałek. Może coś befzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uleczka90 brałas jakieś leki np. na owulacje czy naturalnie zaszłaś bez leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uleczka90 napisz jak będziesz po wizycie i na kiedy masz termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaania90
Uleczka90 gratulacje, rosnijcie zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urwało mi wiadomość . chciałam napisać że wybiorę się chyba do lekarza bo od trzech cykli plamię przed miesiączką. Przeczytałam że to mogą być zaburzenia hormonalne, a jeśli to prawda to wolę to sprawdzić bo bez sensu te moje starania. Puki co czekam na okres który ma nadejść w czwartek. Oby go nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Miałam się odezwac po wizycie:) owulacji najwyraźniej była przesunięta bo na iść nie widać. Mam iść w piątek. Z badania na fotelu stwierdził że sluzowka rozpulchniona co wskazuje na ciążę. Dał mi kartę ciąży Ale mam się w piątek zgłosić do potwierdzenia usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reni Reni
Uleczko to super wiadomości. Nadal trzymam kciuki za piękny rozwój ciąży, na pewno wkrótce ujrzysz maleństwo na monitorze:) Kaania jestesmy w podobnej sytuacji bo ja mam dostać okres w piątek. Obecnie piersi lekko bolą ale tylko wieczór po zdjęciu stanika. Brzuch czasem pobolewa, śluz taki jak przed okresem tak że na ciążę się nie nastawiam. A jak jest u Ciebie? Ewelina i Agaape co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Kaania i jak u Ciebie przedstawia sie sprawa z okresem? U mnie ma być jutro ale na specjalne moje życzenie owulacja mi się przesunęła hehehe;) więc mogę dostać w niedzielę lub poniedziałek. Na chwilę obecną pobolewa mnie Glowa i mam 2 pryszcze w okolicach brody, a to jest znany mi od lat zwiastun @ A wiec czekam i na wizytę u dobrej pani ginekolog również. Napiszcie co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćporada
jak planujecie to tak zeby urodzic dziewczynke , czyli celowac przed owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość porada jak mam córeczkę z samej owulacji wiec nie ma reguły możesz mieć chłopaka jak będziesz się starała przed owulacjią w trakcie nie masz na to wpływu niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie :( nie jestesmy w stanie kontrolac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uleczka90
Dziewczynki u mnie już fasolkę wczoraj było widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
to super a uleczka 90 na kiedy wg om masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaania90
Reni okres dostałam w środę, dzień wcześniej bo jak później sprawdziłam owulacja też była dzień wcześniej. Także zaczęłam nowy cykl i nowa szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu urwało mi wiadomość. za tydzień w poniedziałek owulacja. Stwierdziłam że poczekam jeszcze z lekarzem, chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Uleczka 90 super!!! A jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×