Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleczka90

Planujemy ciążę

Polecane posty

Gość gość
Część dziewczyny, zaczynamy z mężem drugi cykl starań o nasze drugie maleństwo.. Mam nadzieję, że szybko się uda.. A, że na tym forum będziemy się nawzajem wspierać w naszych staraniach i sukcesach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaape
Hej dziewczyny :) przez ostatnie trzy dni kadeteria nie chciała mi się włączyć więc nie mogłam do Was napisać. U mnie cyrki z cyklem. Ostatnie trzy dwa cykle miałam 45 dni a tu nagle w niedziele dostałam okres w 33 dniu cyklu. Nie rozumiem już nic. To był nasz trzeci cykl starań i się nie udało. Dzisiaj musze zamówić testy owu i jak tylko skończy mi się okres to będę robić i zobaczymy co z tego wyjdzie. Chyba nie dane jest mi zajść w tym roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
ja się spodziewam @ w niedziele wiec pare dni jeszcze musze czekać , agaape ja też od następnego cyklu zamówię testy owulacyjne i sprawdze czy mam wogole owulację przy tak długich cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Agaape wiem że czujesz rozczarowanie, ale to dobrze że cykl Ci sie skraca będziesz miała większe szanse na ciążę. Mi też sie poprzestawiało dziś mam 33 dc i brak okresu zrobiłam test i oczywiście tylko jedna kreska co prawda zrobiony był z drugiego sikania bo rano musiałam iść do apteki, ale nie łudzę się owulacja się przesunęła to i okres. Podobno to dobrze bo oznacza że zawsze druga faza cyklu trwa tyle samo, ale mi jest smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Uleczka90 a pierwszy test i betę robiłaś po terminie spodziewanej miesiączki czy przed???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Uleczka90 a pierwszy test i betę robiłaś po terminie spodziewanej miesiączki czy przed???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży nie miałam w ogóle objawów. A teraz mam chyba wszystkie możliwe. Co bym nie zjadła to mdłości. Od słodkiego całkowicie mnie odrzucili a ja to normalnie tylko słodycze bym jadła... piersi bolą niesamowicie ... brzuch cały czas wzięty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reni ile dni jesteś po spodziewanym terminie @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem planujemy powiększenie rodziny. Mamy już dwie córeczki teraz chcemy spróbować postarać się o syna :) Od jakiegoś czasu regularnie biorę Folika. Zobaczymy jak szybko uda nam się tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jenny 28 na pewno w pierwszym cyklu ci się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćReni
Niestety dostałam @ dzis mam drugi dzień. A więc wszystko zaczynam od nowa. Tym razem bez liczenia obserwacji itp. Może do konca roku się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
agaape zamówiłaś już test owulacyjne? ile sztuk nabyłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkarolajnx
Hejka. Chętnie dołączę się do forum od jakiegoś czasu obserwuje te jak i inne fora i postanowiłam co nie co się udzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xkarola napisz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkarolajnx
Narazie jestem na etapie dowiadywania się i czytania różnych ciekawych informacji i opinii. Ze swoim partnerem jesteśmy razem 7 lat nie prowadzimy jakiś wielkich starań poprostu liczymy na lód szczęścia. Dwa lata temu niestety byłam w ciąży pozamacicznej. Obawiam się wszystkiego lecz mój ginekolog na każdej wizycie zapewnia mnie ze wszystko będzie dobrze jednak to wszystko nadal w nas siedzi . Powoli wdrażam się w ten temat narazie dowiaduje się na temat testów owulacyjnych i na dniach chce zakupić termometr zobaczymy jak to się ma do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkarolajnx
W ciąży pozamacicznej a raczej jak się później okazało poprostu jajeczko wypadło z macicy i się zaklinowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xkarola dzięki za prowokację ale spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkarolajnx
Nierozumiem jaka prowokacje ? Ośmieliłam się na jedyny wpis i pierwszy na tym ogólnie forum i już jestem posądzana o prowokacje?! Śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xkarolajnx
I tez nie rozumiem co w mojej wypowiedzi jest prowokacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x Karola przeczytaj swój pierwszy wpis - jajeczko wypadło z macicy / a może klepka wypadła ci z mózgu? facet nie podszywaj się i spadaj z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reni nie widziałam Twojego pytania. Mniej więcej okres koło 2 września miał być. Beta 14.7 wyszła 30.08 test baaaardzo słaba kreska. 1 września już mocniejsze kreski i beta 60.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkarolajnx
Yyyyy proszę Cię to już robi się irytujące troszkę poczytaj na ten temat i temat laparoskopii a dowiesz się co nie co największemu wrogowi nie życzę tego co przeszłam ja i mój ukochany ale widocznie mała masz świadomość jakie numery może sprawiać natura nie chciałabym zebys w 7 tygodniu dowiedziała się ze Twoja fasolka zaklinowała się na jajniku i trzeba operacyjnie laparoskopowo wyciąć kawałek jajnika. W tej sytuacji były dwie moje koleżanki jednej udało Się zajść ponownie w ciąże i urodzić normalnie druga była już po pierwszej ciąży. Ale myśl proszę co chcesz dziwni mnie takie zachowanie. I co najwazniejsze ŻENUJE fakt ze ludzie mało wiedza o życiu ale myśl dalej ze jestem facetem :) A co do obrażania to raczej Tobie zabrakło oleju w głowie czasem lepiej się nie odzywac w tematach w których nie ma się bladego pojęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość planującaxxx
xkarola ile masz lat i o którą ciąże się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaape
Reni niestety ale u mnie szybszy okres nie oznacza nic poza tym, że niewiadomo kiedy spodziewać się następnego. Nie jest mi przykro gdy dostaje okres, poprostu denerwuje mnie ta nieregularność. Ewelina nie zamówiłam bo zaskoczył mnie okres, to po pierwsze, a po drugie brakło mi funduszy w tym miesiącu. Zamówię na następny cykl jak trzeba będzie. W tym cyklu mój mąż powiedział, że zabieramy się poważnie do tematu i seks co dwa dni z kalendarzem w ręku :P więc może się uda. Co u Was słychać poza staraniami? Witam nową koleżankę :) Postanowiłam od października iść na studia pedagogicze, mam nadzieję, że nie będę żałować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
ja zamówiłam testy owulacyjne na allegro więc przyjdą w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina to daj znać czy działają, bo jak już to też bym zamawiała z allegro. W aptece są bardzo drogie. A będziesz robić tak jak na opakowaniu radzą czy częściej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
będę testować nimi tak jak radzą na opakowaniu ten cykl , ostatnio mój cykl trwał 42 dni a wcześniej 2 cykle po 35 dni a u ciebie agaape który dziś dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 10 dzień cyklu. Od początku roku (czyli od odstawienia tabletek anty) moje cykle trwały: 37, 38, 42, 45 i 33 dni. Ciekawa jestem jak to dalej się rozwinie. Od następnego cyklu na pewno zamówię testy owu, tylko się zastanawiam czy brać 30, 40, czy 50 sztuk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewelina
ja zamówiłam 50 sztuk wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×