Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Popsulem maszyne w pracy

Polecane posty

Gość gość

Nieumyślnie popsułem maszynę w pracy, koszt naprawy 2 tys zl czy ktoś mial podobna sytuacje? jak sie zakończyła? nie mogę spać, jesc itd. a sytuacja wyjaśni sie dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widział ktoś ze zepsules ? nie da sie ukryc tego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bądź dzielny daj się porąbać innym zostań wzorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za wsparcie, tak widzieli to inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie jesli to było nieumyślne, to nie wiem czy powinni Ciebie kosztami obciążać. Może sprawdź to czy to zgodne z prawem, są w necie różne fora prawne i czaty/maile z prawnikami, opisz sprawe i dowiedz się co i jak w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zostałeś odpowiednio przeszkolony w obsłudze tej maszyny? Nie daj się tak łatwo wrobić w obciążenie kosztami naprawy.Wszystkie takie kwestie są uregulowane prawnie.Na kafe raczej rzetalnych info nie znajdziesz.Poszukaj na jakimś forum prawnym.Jest też jedno,gdzie udzielają porad za darmo.Nie pamietam nazwy,ale sama korzystałam z ich pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to była maszyna do szycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpilka100- zdublowałaś wypowiedź gościa co pisał przed tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia jaka maszyna, znaczenie ma czy pracodawca ma prawo obciążyć Cię kosztami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE , to jest maszyna do prostowania gwoździ - czyli młotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdublowałam,tylko pisaliśmy prawie równoczesnie.A co Ci to w ogóle przeszkadza??? Może merytorycznie coś dodaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpila100 wyjmij sobie tą największą szpile z doopy bo aż cię boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak to popsułeś nieumyślnie? Zwykle pracowałeś przy tej maszynie? Mogłeś na niej pracować? Czy jakiś durny dowcip chciałeś zrobić i wyszło jak wyszło? Napisz coś konkretniej bo nie wiadomo w czym rzecz. Jeśli normalnie pracowałeś i maszyna się popsuła, to przecież się zdarza. Ale piszesz że popsułes, wiec wyglada że zrobiłeś cos, czego nie powinieneś był robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz

niestety zdarzaja sie takie sytuacje, ja pracuje na maszynach w fimie AKE Robotics, raz cos sie popsulo ale na szczescie nie z mojej winy. Ogólnie to lubie swoją pracę, pracodawca jest w porzadku, zalezy tez od szefa czy sie idzie z nim dogadac jak cos np. popsujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

haha, różne sytuacje sięzdarzają, jeśli chodzi o AKE to znam tą firmę, zawsze szybko wykonywali mi usługi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celia

ja kiedyś roz... drukarkę w pracy. Od dłuższego czasu mnie w...iała i inne osoby też, bo się strasznie zacinała. Wyładowałam się na niej, przestała działać. Dostaliśmy nową, działa super, a koledzy z teamu jeszcze mi dziękowali za moją akcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×