Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jewishqueen

czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy..?

Polecane posty

hej, jestem 6 dni po stosunku z ''finalem'', mialam wtedy 4 dzien okresu, zaczyna mnie bolec podbrzusze, plecy, wszystko jem doslownie, co chwile jem, denerwuje sie, nie wiem czy to wczesne objawy ciazy czy po prostu jakies przeziebienie? aktualnie mam gesty sluz ale jest go malo, dodam ze mialam nieregularne okresy ogolnie czasami przychodzil nawet po 2 tygodniach, czasami 3 dni, ten akurat przyszedl chyba z lekkim spoznieniem czy jest mozliwosc ciazy czy to po prostu jakies przeziebienie? mam kolezanke ktora zaszla w ciaze wlasnie podczas okresu i sie martwie, a test planuje zrobic dopiero za tydzien. mial ktos taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym sie denerwujesz? Chyba jesteś gotowa na ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest możliwe ale skoro masz już zachcianki to test wyjdzie na 100 % pozytywny może być też ze sobie wmawiasz i dlatego tyle chce Ci się jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wczesnie na jakiekolwiek objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tak tydzien po stosunku zachcianki juz? mozliwe jest to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozliwe. Może to ze stresu . Bolą Cię piersi ? Albo brzuch ? Bo takie jak juz są chyba najwcześniejsze objawy no i brak @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz nieregularne cykle to ciąża mozliwa. Dlaczego sie nie zabezpieczasz jesli nie chcesz dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie chcesz ciąży, to nie powinnaś pozwalać na wytrysk w środku. Niby nie chcesz, a zachowujesz się jakbyś chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to urojone objawy nie ciazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej się nakrecasz i dlatego te objawy , to nie ciąza może grypa żołkowa bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grype raczej masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli uważasz, że jesteś w ciąży najlepiej abyś wykonała badania krwi. Gdy wynik potwierdzi zapłodnienie, a Ty zdecydujesz się na kontynuowanie ciąży, powinnaś rozpocząć przyjmowanie właściwego kwasu foliowego, dzięki czemu zwiększasz szanse na urodzenie zdrowego dziecka :) badaniaprenatalne.pl/co-mozesz-zrobic-by-urodzic-zdrowe-dziecko/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas foliowy to podstawa - szczególnie w momencie, gdy prawdopodobnie doszło do zapłodnienia - zapobiega on wadom cewy nerwowej. Dobrze by było żebyś zrobiła jeszcze proste badanie mthfr zeby sprawdzic, czy ten kwas foliowy w ogole Ci sie przyswaja, jak nie inaczej musisz go suplementowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myslałam, że niewiele osób robi to badanie mthfr, a jak czytam fora to widze, że coraz więcej :) brawo, bo przynajmniej mozna zmniejszyc ryzyo wad cewy nerwowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być może to infekcja, być może ciąża. jeśli nie chcesz zajść w ciążę to się zabezpieczajcie i współżyjcie tylko w dni niepłodne. bez problemu wyznaczysz je sobie przy pomocy np Afrodyty na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×