Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do porodu niecałe 2 tygodnie a ja nie mam wybranego imienia dla córki

Polecane posty

Gość gość

Witam wielkimi krokami zbliża się termin porodu a ja dla córki nie mam imienia. Mąż namawiał mnie na imię Oliwia ale mi się kojarzy z oliwkami. Nie chcę wybierać imienia z top 10 ale nie w stylu Brygida czy Elżbieta. Bardzo podobało mi się imię Zosia ale nie chcę żeby moja córka była 5 zosią w grupie. Możecie mi napiść imiona żeńskie najlepiej żeby były krótkie 5 literowe. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi tylko darujcie sobie vanessy i angeliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja rodze za tydzień i nie mam imienia dla synka :) serio ,nic mi się nie podoba. a co do dziexzynki to może Agata (wszystkie które znam to fajne i charakterne dziewczyny), z krótkich to jeszcze Hanna, moja koleżanka ma Ige, kolejna ma Alicje,Natalie , mi się podoba jeszcze Karolina i Helena. Ale nr 1 to Agatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie przepychanki z plcia, raz lekarz widzi dziewczynke, raz chlopca. Imiona wybrane, po wielkiej batalii- Emilia albo Rafal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Kasia:) dawno nie slyszalam zeby ktos dal dziecku na imie Podoba mi sie bardzo Jagoda. Oliwia tez fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas będzie chyba Marta, podoba mi się też Inga ale może być kłopotliwe. Jeszcze fajne są Kinga, Hania, Agata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba Hanna, Nadia, Luiza, Emilia i jeszcze Dominika ale to już dłuższe. Ewentualnie Anita ale to już mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka :-) imię Agatka bardzo mi się podoba ale moja siostrzenica 11 latnia się tak nazywa i nie chcemy żeby imiona się powtarzały ;-) ale z tych propozycji podobają mi się Daria Jagoda. Dziękuję za odpowiedzi. Piszcie dalej propozycje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Iga fajne, znam bardzo fajną osobę o tym imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się spodobało ostatnio Klaudia. Jagoda i Daria są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga, Klara, Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Laura ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Milena? Jeszcze nikt nie proponował. Chyba daleko od top 10 a takie normalne i ładne imię. Szczerze mówiąc Zocha to według mnie jedno z najpaskudniejszych imion dla dziewczynek. Kojarzy mi się ze starą, brzydką i wredną babą. Zupełnie nie pojmuję jego obecnej popularności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodze za 1,5 tygodnia, córkę nazywamy Milena. Skrótowo będzie Mila, Milka. Podoba mi się też Natalia, moja pierwsza córka ma na imię Julia, ale na szczęście w okolicy nie ma żadnej innej Julki w jej wieku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Marze o dziecku,gdybym mogla miec akurat dla coreczki dalabym imie Marcelina,jest takie wesole i zarazem powazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:47 Nie ma imienia Zocha. Jest Zofia, a zdrobniale mozna mówić Zosia, Zosinka, Zonia, Zojka. Brzmi chyba trochę inaczej niż Zocha, niestety zawsze znajdą się ludzie-najczęściej właśnie złośliwe babony- którzy wszystko próbują zohydzić. I tak, jedna z moich córek ma tak na imię, choć miała nazywać się zupełnie inaczej. A w przedszkolu w grupie ma jedną koleżankę o tym imieniu, u drugiej córki w grupie jest jedna Zosia więc tragedii nie ma, choć oczywiście to imię jest teraz bardzo popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwałam swoją corke Małgorzata. Może duzo liter ale w skrócie Gosia, bardzo mi się podoba. Teraz mało takich imion w gąszczu Vanessek Jessic i Hań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga, Natalia, Marta i Agata. Oliwia fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alina, Kinga, Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozalia Nastia Alina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre, biblijne imię - Marta (moja mała siostrzyczka). Moja córa - Klara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diana Eliza Eryka Flora Greta Irena Lidia Liwia Łucja Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do 10:47 Nie ma imienia Zocha. Jest Zofia, a zdrobniale mozna mówić Zosia, Zosinka, Zonia, Zojka. Brzmi chyba trochę inaczej niż Zocha, xxx Tłumaczysz, jak kretynowi. Nie musisz. Wiem, że w dowodzie będzie Zofia. Znam jednak kilka zarówno dorosłych kobiet, jak i małych dziewczynek o tym imieniu i niestety do niektórych nawet rodzone matki mówią Zocha. Brzmi to paskudnie. Zosia trochę lepiej, ale no cóż, o gustach się nie dyskutuje. Wolałabym już być Zofią niż Vanessą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tekla Wanda Wiola Jagna Odeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Kiedy urodzisz,intuicja ci podpowie wlasnie takie imie dasz dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może po prostu Ania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka będzie miała na imię Martynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×