Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okropna tragedia

Samotne znowu płaczą że "nikt" ich nie kocha w walentynki

Polecane posty

Gość okropna tragedia

ale wymagania z kosmosu dalej aktywne, co za durne te baby, aż przykre.... nie macie dosyć płakania w poduszke co wieczór zasypiając w zimnym łóżku same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam dość. Jak najdę kogoś fajnego, to spoko. Jak nie, to nie. Trzeba znaleźć takiego partnera, który nam będzie odpowiadał i któremu my odpowiadamy. Inaczej są awantury, zdrady i ogólna męczarnia. A po co, skoro można być samemu i mieć fajne życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha samotność jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu nie płakałam z powodu braku faceta. Pewnie dlatego, że miałam tylko jednego i to był koszmar, więc nie mam za czym tęsknić i do czego wzdychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie ciipy. Nikt ich nie kocha, to czemu ktoś miałby je dzisiaj kochać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ino książe tylko hej
gość dziś Nie mam dość. Jak najdę kogoś fajnego, to spoko. Jak nie, to nie. Trzeba znaleźć takiego partnera, który nam będzie odpowiadał i któremu my odpowiadamy. Inaczej są awantury, zdrady i ogólna męczarnia. A po co, skoro można być samemu i mieć fajne życie? Zgłoś książe na białym rumaku jeszcze nie zawitał? niesłychane. Zobaczymy co powiesz za pare lat, jak nawet tapeta z twarzy będzie spadała. Płacz w poduszke zostanie i (może) kto, jak też nie ucieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goryl lub koza
gość dziś Hahaha samotność jest dobra Zgłoś Nikt psychicznie w porządku tak nie twierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robi szczęśliwa singielka o drugiej w nocy? przekłada poduszkę na suchą stronę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robi samotny facet w nocy sam w lozku? wali sobie konia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie suchą tylko mokrą poduszke przekłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 44 lata i jakos nigdy nie płakałam w poduszkę , ani nic innego zresztą z takiego powodu. Za to tobie autorze jakiś straszny zal d...sciska, ze dziewczyny wolą "cierpieć " w samotności zamiast brać męskie odpady. Nie powiodło się w życiu, co? Żadna ciebie nie chciała skoro zamiast obskakiwać dziś jedną, dwie lub więcej panienek, to siedzisz tutaj i zajmujesz się życiem nieznanych kobiet. No cóż, widocznie nawet dla desperatek nie jesteś atrakcją-jak to mówią : są takie okazje, od których się ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijaż na pysk
samotne singielki mają tak "fajnie" że nawet do wakacji w pojedynke muszą dopłacać, bo ceny są zwykle pokazywane od pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:12 Stać nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotne singielki mają tak "fajnie" że nawet do wakacji w pojedynke muszą dopłacać, bo ceny są zwykle pokazywane od pary to zupełnie jak single, wdowy i wdowcy, rozwodnicy obojga płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto płacze? Nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mam 44 lata i jakos nigdy nie płakałam w poduszkę , ani nic innego zresztą z takiego powodu. Za to tobie autorze jakiś straszny zal d...sciska, ze dziewczyny wolą "cierpieć " w samotności zamiast brać męskie odpady. Nie powiodło się w życiu, co? Żadna ciebie nie chciała skoro zamiast obskakiwać dziś jedną, dwie lub więcej panienek, to siedzisz tutaj i zajmujesz się życiem nieznanych kobiet. No cóż, widocznie nawet dla desperatek nie jesteś atrakcją-jak to mówią : są takie okazje, od których się ucieka >>> po co "cierpią"? Bo głupie. A ja obracam nie jedną, bo desperatki są dosłownie wszędzie, dziekuje za troskliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to co niektórzy spinają teraz tyłki, aby dobrze wypaść, tłoczą się w restauracjach na romantycznych wyjątkowych kolacjach, gdy obok nich dwadzieścia równie wyjątkowych par. Potem panienki zapłaczą, bo bukiecik był nie tej wielkości, bo obok siedział bardziej romantyczny i przystojniejszy gość z brzydszą i grubszą, a sporo panów się zawiedzie, bo nie dostanie "nagrody". Gimnazjaliści wydadzą swoje ostatnie oszczędności na prezencik dla swoich dziewczyn, które jutro będą się rozglądać za innym, bo młode serce nie sługa. Nie ma lekko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panny z wymaganiami z kosmosu
gość dziś 17:12 Stać nas lapka.gif Zgłoś Stać was na głupote, to jedyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprane mózgi istot
baby są głupie i faceci też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co "cierpią"? Bo głupie. A ja obracam nie jedną, bo desperatki są dosłownie wszędzie, dziekuje za troskliwość widzę, ze ty jestes jednym z tych, co sadzi ze k***s w spodniach i małe jepanko to coś tak super i wartościowego, ze tylko ciebie brać do domu. No cóż....to jednak mało do związku. Jak to wy faceci mawiacie- jak się chce napić piwa to nie będę kupował zaraz całego browaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś po co "cierpią"? Bo głupie. A ja obracam nie jedną, bo desperatki są dosłownie wszędzie, dziekuje za troskliwość widzę, ze ty jestes jednym z tych, co sadzi ze k***s w spodniach i małe jepanko to coś tak super i wartościowego, ze tylko ciebie brać do domu. No cóż....to jednak mało do związku. Jak to wy faceci mawiacie- jak się chce napić piwa to nie będę kupował zaraz całego browaru >>> typow baba, tylko o kootasie myśli, a ja obracam je na parkiecie na dancingach, nigdy z nimi nie sypiam, haha.... zatkało panne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie przecenia się związki. Owszem maja plusy, ale po wspólnym zamieszkaniu seks powszednieje,i jest coraz rzadszy ludzie się mniej staraja i może i łożko nie jest puste, ale pierdzący przez sen facet też nie jest niczym zabawnym. Zwłaszcza ze na codzień też już bardziej wk...niż ekscytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>> typow baba, tylko o kootasie myśli, a ja obracam je na parkiecie na dancingach, nigdy z nimi nie sypiam, haha.... zatkało panne? no cóz, to ty się synku nie nadajesz nawet do tej jednej rzeczy, która facetom została....I kto chodzi na dancingi teraz, to rozrywka dla emerytów, co byli młodzi w latach '70 tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze złapały już najlepszych na tym forum i piszą tylko z gościa od niechcenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwat kot
gość dziś zdecydowanie przecenia się związki. Owszem maja plusy, ale po wspólnym zamieszkaniu seks powszednieje,i jest coraz rzadszy ludzie się mniej staraja i może i łożko nie jest puste, ale pierdzący przez sen facet też nie jest niczym zabawnym. Zwłaszcza ze na codzień też już bardziej wk...niż ekscytuje Zgłoś Kup se kota, on nie pierdzi. A tak nawiasem, ty też nie pierdzisz księżniczko, dlatego kot idealny partner, a jak lewaki wygrają następne wybory to zalegalizują śluby ze zwierzętami i kot zostanie twoim legalnym partnerem. Wiwat Kot!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żebyś wiedział :) Zdecydowanie wolę kota od durnego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce sie tego dosrywania na kobiety czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zdobywca bez szans
Nie jestem pasztetem i nie jestem idiota . Ale to wy kobiety wybieracie facetów . Tak jak samice samców u zwierząt . Próbowałem juz ponad 2000 razy podrywać w różne sposoby i dupa . Statystycznie 5% facetów ma powodzenie u kobiet . Nie wiem jakimi kryteriami sie sugerujecie ale chyba tylko kasiora sie liczy ,miliony , milionerów jest jeszcze mniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×