Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka11112222

Rana po cc

Polecane posty

Gość Anka11112222

Jestem 4 tyg po cięciu. Cała rana już się wygoiła. Tylko na jednej jej końcu dalej jest mała dziurka, nie boli, nie dzieje się nic ale jednak jest... W środku widać jakby szew podskorny . Może przez to nie chce się zagoic ..??? Rana z wierzchu była sklejona ale od początku tak z jednej strony wyglądała jakby była zakładka tam ale cała miała strupki a lekarze mówili że wszystko ok. Może któraś z was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam identycznie. Po jakis czasie rana się zasklepila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania11112222
Naprawdę?? A 4 tyg po operacji to nie za długo? Nic mnie nie boli tam, infekcji nie mam, ropa nie leci, tylko mam wrażenie że taka wilgotna jest w tym miejscu jakby troszkę wody było tak jak np w pęcherzu jak się zrobi w za małych butach... A długo to trwało to zamknięcie tej dziurki?? Reszta rany już jest wygojona i różowa... Jakoś trzeba to pielęgnować? Przemywania tylko octaniseptem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy, dobrze że masz tam nie zamknięta ranę bo zbiera się osocze i wydostaje na zewnątrz. Mi się czasem zrobił strupek, czasem przez przypadek go zdrapalam to właśnie wypływał ten płyn. Wyglądało na to że się rana w tym miejscu nigdy nie zagoi ale w końcu jak już przestało płynąć z niej, to się źródła. Teraz mam w tym miejscu pod skórą zgrubienie, jakby zrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania11112222
Mam nadzieję że i moje się zagoi. Jak zrobi się strupek to swędzi.. Długo się to goilo ?? U mnie już ponad 4 tygodnie po operacji i trochę mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już się rana zagoi, znaczy strupków już nie będzie, to warto smarować żelem z silikonem na blizny. Ładnie rozjaśnia blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania11112222
Niestety przyspieszam wizytę u gin bo w tym miejscu niestety wystaje czarna nic chirurgiczna, jest wzdłuż ranki i brzegi naskórka nie mają się jak zejść żeby się zrosnąć :-( Jestem załamana a byłam pewna że wszystko jest już dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×