Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie kursy warto robic?

Polecane posty

Gość gość

Na macierzyńskim chciałabym zapisać sie na jakis kurs zeby czasami w weekend pójść. Jak myślicie jaki warto zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursy po galeriach handlowych rób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursy na macierzynskim? haha dobre. No chyba ze masz nianke albo matke/tesciowa do pomocy. Ja nie mam na kogo liczyc, maz w pracy od rana do wieczora bo taka ma prace i w takim miejscu (korporacja). Dziecko mi spi moze sumarycznie ze 2-2,5 godziny dziennie i uwierz mi ze nie mam kiedy czasem sie po d..pie podrapac a gdzie tu mowa o kursach.Jest tak absorbujacy i wymagajacy jako dziecko ze jak zasnie to ja marze tylko o tym by walnac sie na kanape. A tu trzeba mieszkanie ogarnac bo syfi sie w nim mega szybko zwlaszcza na podlodze (nie wiem co to, efekt zycia w miescie, pyly, kurz?), cos zjesc by nie padac na gebe...czasem czlowiek chce cos poczytac badz obejrzec i czas sie rozmywa. Fakt, probowalam sie uczyc na wlasna reke w tym czasie kiedy dziecko spi ale w efekcie potem kompletnie nie mialam sily na dziecko, a on widzac ze nie daje mu uwagi byl jeszcze bardziej marudny. Widac jest mi dany jedynie regres jesli chodzi o nauke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wybacz, napisalas ze w weekendy. To zmienia postac rzeczy. Ale wiesz ze po kursie trzeba sie jeszcze w domu z tego uczyc, bo inaczej to pic na wode? Masz sile? Jesli tak, to bierz sie za jezyki i informatyke, jakas ksiegowosc albo cos jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie myślałam o kursie księgowości i trenera bo może mi się przydać w pracy. Rodziców jak i teściów mam daleko. Tak mam sile. Mam tez fajnego męża który na pewno mi pomoże. Jestem takiego zdania, ze wszystko można ogarnac. Niemowlaki kiedys byly takie same a trzeba bylo prac pieluchy tetrowe i bawić się z pralka wirnikową i jakos kobiety dawały radę. Czemu niby ja mam rady nie dać. Czasami wydaje mi sie, że kobiety wyolbrzymiają z tym, ze im tak ciężko z jednym dzieckiem bo sa kobiety które maja 2-3 dzieci, pracują zawodowo i dają radę. Moja szefowa w sumie ma 4 dzieci, no w różnym wieku w sumie ale daje rade. Pracuje 8 godzin dziennie i jeszcze robi kolejne studia. Najmodsze jej dziecko ma 2 lata. Uważam, ze wszystko to kwetia organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonorka1212
wszytsko zależy od tego jaki masz konkretnie zawód . Bo kursy wg nie dto się robi takie doszkalające . Ja np. jestem nauczycielem , więc byłam na kursie . a właściwie szkoleniu terapii ręki z Soyera i również z tejze szkoły wybieram się na kurs metoda globalna nauki czytania dzieci. Także widzisz ;) jakby była księgową to bym poszła na inne kursy , a ,ze jestem tym kim jestem to wybrałam właśnie te ;) I co ważne . To , to by wybrać dobrą szkołę do kursów . Tak jak np. Soyer ;) ma wieloletnie doświadczenie na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynka90
Według mnie w czasach kiedy kobiety i mezczyzni o siebie czasami az przesadnie dbaja to warto inwestowac w siebie i wszelkie kursy kosmetyczne. Ja np. b ylam na paru szkoleniach z nouveau contour. fajne doswiadczenie i dodatkowo niezly wpis jak sie szuka pracy w kosmetyce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne kursy i szkolenia proponuje firma www.demos.pl . Warto zapoznać się z ich ofertą na stronie. Ja już się zapoznałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy w jakim kierunku chcesz iść?Jaką szkołę wcześniej kończyłaś lub gdzie pracowałaś?Czy zamierzasz wrócić do pracy czy będziesz szukała czegoś nowego? Ciężko doradzić bo kursów i szkoleń jest bardzo, bardzo dużo. Dość fajne są szkolenia z audytów wewnętrznych: http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/audyt-wewnetrzny%2C4/ ale zupełnie nie wiem czy to Twoja bajka. A po drugie nie wiem czy weekendowo to znajdziesz jakieś naprawdę dobre kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam ostatnio szkolenie z makijażu permanentnego z Nouveau contour - nowoczesny sprzet, miła obsługa, trenerzy mają taką wiedzę, że szok. byłam zachwycona i jeszcze bardziej zajarałam się kosmetologią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zrobić kurs retuszu zdjęć. Skończyłam taki w eduwebie i dorabiam sobie weekendowo jako ślubny fotograf. Na razie wśród znajomych i z polecenia, ale zainteresowanie jest spore. Kto wie, może z czasem to będzie moje pełnoetatowe zajęcie. Póki co pracuję w dziale marketingu w korpo i też obróbka zdjęć mi się przydaje przy projektowaniu ulotek, wizytówek itp. Skończyłam zarządzanie, ale to właśnie kursy otworzyły mi drogę do dobrych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelija_90
Ja jako przyszła kosmetyczna jezdze na wiele kursow i ostatnio bylam na nouveau contour. jak dla mnie, dla osoby, ktora kocha ten swiat to bylo jedno z najlepszych szkolen na jkaich bylam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka90
ooo podobnie jak ofelija zapisałam się na kurs nouveau contour. spróbuj też. alkurat kursy kosmetyczne są zawsze w cenie, a takie profejsonalne i nowoczesne jak nc to już w ogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie możesz robić kurs w domu. Sama osobiście korzystam z tego typu szkoleń kursów Ostatnio zamówiłam parę tutaj https://cgwisdom.pl/ Są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetologia to bardzo wdzięczny temat. Zostanie kosmetyczką ma przyszłość, ale trzeba być ogarniętym, szybko się uczyć, interesować się nowościami i być pracowity. Wtedy zarobi się jak górnik ;) http://kosmetykinaturalne.doattend.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że najlepiej iść w kierunku który Cie w jakiś sposób pasjonuje i czerpiesz z niego przyjemność. Ja niedawno byłam na szkoleniu dla działu obsługi klienta ponieważ lubię pracę z ludźmi. Ogólnie mi szkolenia zapewnia moja firma, a same szkolenia prowadzą osoby z www.vade.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neposa
Teraz modne jest robienie kursów trenerskich . Jest bardzo dobra szkoła trenerska w Krakowie, http://www.szkolatrenerow-ster.pl/zawod-trener tutaj masz link zostawiam. Jak się na coś pisać to na coś porządnego. W krajach rozwiniętych takie szkolenia to norma, tak samo jak korzystanie z usług trenerskich i powoli to wchodzi do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaM3
Też dużo zależy od branży jaką byś chciała się zajmowac. Teraz wiadomo jest w modzie internet. Ja np byłam na szkoleniu z content marketingu i to mi bardzo pomogło w pracy.Teraz Internet ma takie możliwości, że jeśli chcesz zostać dlużej z dzieckiem to po takim kursie łatwiej Ci będzie znaleźć pracę zdalną. Bedziesz przy dziecku i sama będziesz decydować o ktorej zaczynasz prace. Te kursy znajdziesz na http://www.it-akademia.com.pl/kategoria/szkolenia-marketing-z-stron-www/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kursy takie żęby podnieść swoje kwalifikacje! Ja zdecydowałam się na kursy organizowane przez Soyera - bo są dobrze przygotowane, ciekawie prowadzone. wiem żę pieniądze zostały dobrze zainwestowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZGARNIJ zniżki w komunikacji miejskiej, PKP, PKS, KINO, BAR, BASEN itp ! Zapisz się do naszej szkoły a otrzymasz legitymację lub potrzebne zaświadczenia do ZUS-u, MOP-su, zakładu pracy. Z nami same korzyści ! Rabaty u partnerów handlowych, zajęcia w centrum, własne pracownie, wykwalifikowana kadra! Ciekawe zajęcia i odpowiednie podejście do słuchacza! Co najważniejsze – BARDZO WYSOKA ZDAWALNOŚĆ EGZAMINÓW! Zacznij naukę już dziś! Zapraszamy do sekretariatu NOVA Centrum Edukacyjne przy ul.Dworcowej 39/1, czynnego od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 - 18:00. Kontakt możliwy także pod nr telefonu - 883070678, 683070678, lub za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl Czekamy właśnie na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zajrzeć na www.igortreneronline.pl i zarobić za własną przemianę :) Przy okazji zyskać pieniądze na dodatkowe kursy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz pomysłu na skuteczne kursy, zastanów się nad kursami miękkimi i z zakresu relacji międzyludzkich ale popularne kierunki które warto także wziąć pod uwagę to - gastronomia i hotelarstwo - sport, dietetyka fitness - szkolenia miękkie - szkolenia z zakresu social media Opłaca się i polecam zobaczyć kursy w firmie Kar-Group jest ponad 50 kursów. Zanim kupisz możesz przetestować funkcjonalność kursu. sprawdź wpis i wyniki sondy jakie kursy warto zrobić lub przemyśleć. http://www.poradnik-edukacyjny-kargroup.eu/najbardziej-oplacalne-kursy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz pomysłu na skuteczne kursy, zastanów się nad kursami miękkimi i z zakresu relacji międzyludzkich ale popularne kierunki które warto także wziąć pod uwagę to - gastronomia i hotelarstwo - sport, dietetyka fitness - szkolenia miękkie - szkolenia z zakresu social media sprawdź wpis i wyniki sondy jakie kursy warto zrobić lub przemyśleć. http://www.poradnik-edukacyjny-kargroup.eu/najbardziej-oplacalne-kursy/ Opłaca się i polecam zobaczyć kursy w firmie Kar-Group jest ponad 50 kursów. Zanim kupisz możesz przetestować funkcjonalność kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizim
Widziałam niedawno w Krakowie kurs fotografii takie ogłoszenie https://www.akademianikona.pl/kursy/6/kurs-podstaw-fotografii-jak-robic-ladne-i-ciekawe-zdjecia/ Zależy, co Cię interesuje, jaki masz zawód i co chciałabyś w życiu robić. Nad tym się zastanów, a potem pomyśl o kursie. Ja chciałam być logopedą, ale do tego nie wystarczy kurs. Życie potoczyło się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mojego doświadczenia wynika że warto robić kursy kosmetyczne ponieważ zainteresowanie tego typu usługami jest coraz większe. Sama otworzyłam swoje studio kosmetyczne, a kursy robiłam w szkole New Nails https://www.new-nails.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
System nauki polegający na naturalnej komunikacji i mnemotechnikach ma https://zalewskitomasz.pl/. Nie wiedziałam nawet o istnieniu mnemotechnik, zanim nie zaczęłam się uczyć niemieckiego u Tomka. Dobrze prowadzi zajęcia, ma klasę i przede wszystkim potrafi przekazać wiedzę. Wie, czego konkretny student potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kursy w Kar-Group. Duży wybór i nie drogo, polecam: www.kar-group.elk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kursy w Kar-Group. Duży wybór i nie drogo, polecam: www.kar-group.elk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czasie są teraz kursy informatyczne typu grafika komputerowa czy exel. Jest dużo pracy w której się to wykorzystuje, dlatego myślę, że warto poszerzać wiedzę w tej branży. Osobiście robiłam kurs grafiki komputerowej w NOVA CE - świetna nauczycielka, dużo praktycznych porad... POLECAM ;) podsyłam link http://novakursy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×