Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Melka3005

Pryszcze

Polecane posty

Prosze o rade jak usunąć pryszcze. Mam 17 lat i od długiego czasu, nawet juz od pare lat mam pryszcze na twarzy, bardzo je widać i boje sie ze na starość beda rany. Próbowałam duzo masek i kremów. Nic nie pomaga, domowe sposoby także nic. Juz nie wiem jak to wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermatolog. A od siebie mogę polecić kosmetyki maski Iwostin, mam żel do mycia twarzy, krem przywracający nawilżenie oraz "aktywny krem eliminujący niedoskonałości". Są trochę droższe ale bardzo wydajne, super do codziennej pielęgnacji, natomiast jeśli masz trądzik to raczej do tego się nie ograniczaj, konieczna jest wizyta u dobrego dermatologa, zmiana diety (unikanie ostrych potraw, słodyczy, picie wody w dużych ilościach) i czas bo długofalowe efekty dopiero się pojawiają po kilku miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się, to normalne w tym wieku, że dopadł cię trądzik. Musisz podjąć zdecydowane działania, by uczynić cerę wolną od pryszczy. Dla przykładu możesz zmienić dotychczasowe kosmetyki na Aquaclin: https://aquaclin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teranka
w takich przypadkach najlepiej zgłosić się poprostu do specjalisty, czyli dermatologa. sama miałam kiedyś spory problem z trądzikiem ale zgłosiłam się do rothmedica i udało się je zwalczyć :) kupowanie na własną rękę kosmetyków nie wiele pewni pomoże, skoro już próbowałaś i nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim należy udać się do dermatologa, to on wyznaczy Ci odpowiednią kurację, dzięki której pozbędziesz się niechcianego trądziku, osobiście polecam panią doktor Joanne Łudzik z kliniki Dr legrand w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dermatolog powiedział też że dużo zależy od tego jak i czym myjemy twarz. Ja zainwestowałam w urządzenie Braun Face i żel Iwostin Purritin. Naprawdę widać różnicę, nawet zaskórników jest mniej. A mycie buzi jest krótsze, bez szorowania, bez podrażnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Sama miałam problem z tym i niestety udanie się do dermatologa = branie leków. Póki je bierzesz jest ok, ale jak tylko odstawisz to masz sajgon jakich mało. Uwierz mi przerabiałam to 3 razy. Moja wątroba w końcu się zbuntowała. Polecono mi o dziwo kosmetologa - możesz o niej poczytać http://www.arsestetica.pl/o-nas/zespol/kosmetolodzy/abigail-laskowska/ No i w sumie to dzięki niej udało mi się wyjśc z opresji. Seria peelingów z laserami i żadnych tabletek. Zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki pogadaj sobie z nią. Może masz jakieś problemy hormonalne albo posiew trzeba zrobić. AAAA i dodam że konsultacje u niej są darmowe. Ja polecam ale decyzja należy do ciebie. Pozdrawiam i głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy te zabiegi dają trwały efekt? Bo już nie wiem w co wierzyć. Niektóre dziewczyny po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych maja istny sajgon na twarzach, a czasem pryszcze pojawiają się po prostu znikąd, sama nie wiem już od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli walka z trądzikiem w warunkach domowych nie przynosi rezultatów to znak, że bez profesjonalnych zabiegów się nie obejdzie. Mogę Ci polecić dermozabiegi peelingi Azelac oraz Lactipeel. Więcej o tych zabiegach poczytasz w internecie. Ważne jest abyś wybrała dobry salon, który profesjonalnie wykona zabieg. Jeśli jesteś z Wrocławia lub okolic polecam Wyspę Piękna przy Al. Armii Krajowej 4B/5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×