Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem co robić...śluyb w kwietniu a on ma 2 dzieci z2 różnymi kobietami

Polecane posty

Gość gość

A moja mama wiedziała o tym, powiedziała mi ze mam (cytuje): "Zamknąć pysk bo lepszego nie znajde". Okazało się że nie powiedział mi - teraz mówi że nie chciał mnie martwić bo mnie kocha- a ma 2 dzieci po 4 i 2 lata, z 2 różnymi kobietami. Cały ślub i wesele prawie zapłacone, no kurcze wszystkie opłaty, co byście zrobiły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no lepiej życie sobie zmarnować niż pieniądzę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nędzne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest Twoje życie. Sama musisz zdecydować czy warto czy też nie ładować się w tej związek. To czy jest zapłacone to najmniejszy problem. Pamiętaj, ze alimenty kosztują. I ciągną się całe życie za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama wiedziała a ty nie??? :) :) :) Pisz scenariusze do filmow.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razem jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młodsze ma 2 lata a na salę nie raz się tyle czeka czyli Cię zdradzal ale ślub musi być bo sala opłacona. niedawno był tu temat gdzie wrzucili wątek biedronki w wizażu-trochę go podkrecilas ale przedobrzylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy ze sobą lekko ponad rok, 6 miesięcy temu mi się oświadczył. Sala po znajomości - mama jest wójtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli go kochac to weź ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa jasne. pic na wodę fotomontaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w takie idiotki. Ja bym ss*********la ła gdzie pieprz rośnie. Ty sobie naprawdę jaj robisz, że chcesz wziąć z takim ślub?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal ci teraz kasy, a później chcesz całe życie płakać? nigdy nie zrozumiem takich kretynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co mama wójt ma do sali? co ktoś rok czy dwa lata wcześniej zaklepal a ona po znajomości wywalila? czy może wesele na sali gimnastycznej w szkole załatwiła? z:D naucz się prowokacje pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za chwilę to on będzie miał 3 dzieci z trzema różnymi kobietami, bo pewno zaraz zaciążysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej nikt normalny nie wziąłby ślubu w takiej sytuacji :P ale faktycznie ta sytuacja trochę brzmi nierealnie ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wzięłam ślub z takim mężczyzna. Jestesmy juz razem 8 lat, znamy się 9, a 3 jesteśmy po ślubie. I nasze drugie dziecko w drodze. Maz jedno dziecko ma z małżeństwa, byli ze sobą 4 lata, drugie z inna to była typowa wpadka po alkoholu. Wbrew temu ja nie byłam żadna desperatka bo miałam dopiero 22 lata jak go poznałam i miałam powiedzenie ale to z nim się zaprzyjaźnilam a później w nim zakochałam. Powiem Ci tylko z mojego doświadczenia ze to nie jest łatwe i o ile mamy fajny kochajacy związek to mieliśmy już sporo problemów właśnie przez te dzieci, pretensje ich matek byleby dopiec, robienie nam na zlosc, latanie po sądach bo sobie życzą podwyżek alimentów, smsy telefony z wyrzutami o różne rzeczy. No i same te alimenty ktore jednak uszczyplaja nasz budzet. Naprawdę trzeba mieć stalowe nerwy i faceta który nie da sobie wejść na głowę. Zatem przemysł to. Czasem lepiej być samemu niż z kimś z takim bagażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana autorko zostaw tego drania! uwierz mi, ze morze łez wylejesz jeszcze przez niego.dwójka dzieci 4 i 2latka z dwoma różnymi kobietami to jakaś masakra! ! będziesz cierpiała przez niego,jest bezczelny i cię kłamał! od początku w żywe oczy kłamał.kopnij go w tyłek a matki nie słuchaj, bo to ty będziesz cierpieć a nie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:52 cd. na dodatek ten gość publicznie na forum, na którym byłam bez sensu atakowana przez szympansicę, która może nawet nie wie dokładnie ile on ma dzieci przyznał, że i tak kocha i jego "właścicielką" jest stary babsztyl starszy od jego matki. Tak że miłe panie, pobudki do zamążpójścia niektórych to wielka zagadka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale bajer1
Większych bredni, nie czytałam.MARNE PROWO! Spadaj miernoto!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega tak ma. Jedno dziecko z jedną, drugie z drugą a z trzecią się ożenił i ma z nią dwoje dzieci. Są bardzo szczęśliwi. Czasem tak dziwnie się życie układa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podliczyła ta kobieta ile miesięcznie jej dzieci tracą pieniędzy na rzecz bękartów? Ma szczęście, że ten facet nigdy nie stracił pracy lub nie zachorował poważnie bo wtedy płaciłaby alimenty odejmując od ust sobie i swoim dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×