Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaka dobra karma dla psa

Polecane posty

Gość gość

zauważyłam, że od jakiegoś czasu karma, którą karmię psa przestała mu służyć. I tak, wiem, że to karma bo byłam z psinką u weta i sam tak powiedział. Powiedział, żebym zaczęła podawać karmę jak najbardziej naturalną, bez glutenu i soi. Czy wy też podajecie takie karmy swoim psom? Jeśli tak to jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
royal.burek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było spytać weta jakie to są karmy. Przecież zapłaciłaś mu za wizytę to trzeba było pytać. My nie jesteśmy jasnowidzami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margertyna12
póki co mój pies jest właściwie wszystkożerny i mogę mu podawać każdą karmę :) także najczęściej ląduje w misce jakaś popularna sucha karma z marketu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz mieć zdrowego psa to zacznij mu sama przygotowywać posiłki. Sucha karma to przetworzone paskudztwo, każda nawet te bezglutenowe. Ja karmię barfem, mój pies dostaje mięso, podroby, kości, trochę warzyw i owoców, tak jak powinno być, oczywiście wszystko musi być odpowiednio zbilansowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna030
nie kazda karma to 'przetworzone paskudztwo'. Wszystko zalezy od producenta i skladu oraz to jak powstala. jesli karma jest eksrtudowana to faktycznie jest niewiele warta. Ale jesli jest suszona jak np sancani i nie ma do tego jeszcze zapychaczy jak gluten czy soja wlasnie to jest jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka123
wydaje mi się że musisz po prostu próbować i testować. Obserwuj jak pies się zachowuje po danej karmie i wyciągaj wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jakbys mu gotowala. Masuj go tez po brzuszku, ale delikatnie! Jak nie rekami to policzkiem,gladz po szyi, karczku, dawac buziaki, psychika psa, pies szczesliwy lepiej trawi. Moj jak mnie nie ma nie robi kupy, z nikim na spacerze nie robi, tylko ze mna, bo tylko ja umiem o niego dbac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka090
jak piesek ma takie wymagania to spróbuj u niego karmę sancani. Mojej suczce bardzo służy tak karma. Regularnie się wypróżnia, nie ma gazów, ma też o wiele więcej energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu psu od szczenięcych lat podaję karmę bez glutenu i zbóż, ponieważ on takich rzeczy nie trawi i się później źle czuje. Karmię go jedzeniem przyrządzonym przez siebie lub daję mu karmę holistyczną dla psa bez glutenu i zbóż https://uniqnordicgold.pl/sif/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest tak że karmę dobrał weterynarz, pod stan zdrowia psiaka, a do tego podajemy mu jeszcze witaminy z vetexpert VetAminex. Psiak jest już starszy więc warto wspierać jego organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

A ja karmę jak i akcesoria dla swojego pupila zamawiam na Dogomarket.pl bardzo miła obsługa i przede wszystkim dobra cena karm, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulcia

Ja też kupuję karmy w tym sklepie - https://vet-shop.pl/ - nie mamy wyjścia, bo musimy wybiera te weterynaryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mój dostaje karme bozita od poczatku, bo na wizycie zapytalam waterynarza, jak najlepsza bedzie i te polecil i się sprawdza, słuzy naszemu psu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypies

Kto normalny trzyma w domu śmierdzące kundle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 4.02.2019 o 12:10, Gość Dulcia napisał:

 - nie mamy wyjścia, bo musimy wybiera te weterynaryjne.

masz wyjście, pozbądź się śmierdziela. po co ci darmozjad w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

u mnie swietnie sprawdza się bozita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede bardzo cenię sobie to, że zależy Ci na dobrej karmie dla pupili. W Rofin na pewno znajdziesz dokładnie to czego szukasz, łącznie z produktami dla alergików. O ile się nie mylę, mają tam też pasze podstawowe dla bydła i innych zwierząt hodowlanych. Wybierz się, zapytać, jestem pewna, że świetnie Ci tam doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre są te karmy z Josery, nasz psiak uwielbia ich mokra Joserę Meat Lovers. Dobra monobiałkowa karma, bez zbóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×